Udělal jsem něco špatně?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Nakadah
Příspěvky: 1312
Registrován: 06 říj 2013, 02:00
Bydliště: Ostrava

Udělal jsem něco špatně?

#1 Příspěvek od Nakadah »

Jedu ráno do práce, něco přes 90 po Rudné u nás v Ostravě a blížím se ke sjezdu. Z leva mě předjede rychleji jedoucí Opel, hodí přede mě myšku, nahodí mi čelní sklo solankou a sjede na sjezd přede mnou. Tak jsem na něj posvítil, že to od něj nebylo hezké. Načež z jeho strany nastala vybržďovačka a pokračovalo to bezdůvodně pomalou jízdou.

Udělal jsem něco špatně? Jsem kokot? Vrtá mi to hlavou. Já byl v cajku, ale žena měla málem srdeční příhodu.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#2 Příspěvek od konosuke »

neudělal
tak si jedu na kole do Polska, na hraničním mostě zácpa no tak předjíždím
kolonu, ne a to víte: superman ve fábině, uražená ješitnost že ho předjel
cyklista na mě huláká: kup si auto kua ! opětoval jsem: a ty koloběžku, magore ! nerad to dělám, není to můj styl ale nikdy neútočím první...
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
jirkati
Příspěvky: 1349
Registrován: 21 kvě 2008, 02:00
Bydliště: near Liberec (JO70MT)

#3 Příspěvek od jirkati »

Rudná - to je ten nový úsek, co se v sobotu kdosi v TV rozčiloval, že je tam tabule 60 km/hod.?

Uživatelský avatar
Nakadah
Příspěvky: 1312
Registrován: 06 říj 2013, 02:00
Bydliště: Ostrava

#4 Příspěvek od Nakadah »

No myslím že budu chtít pod stromeček kameru. Kdyby bylo namrzlo, tak mě ten oplista měl v kufru. A co bych pak komu dokazoval :(

Uživatelský avatar
Nakadah
Příspěvky: 1312
Registrován: 06 říj 2013, 02:00
Bydliště: Ostrava

#5 Příspěvek od Nakadah »

jirkati> to je až o kus dál (asi 2km), jak to dobíhá k nepokračujícímu obchvatu...

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#6 Příspěvek od p32 »

Nakadah píše:Udělal jsem něco špatně?
Ano, potkal jsi po ránu 🤐. I když se při tom rozčiluješ, tak je lepší být v klidu. On se někde zabije sám a když tak ho švihne někde mimo tebe.
Já si taky musím zvykat na to, kolik buranů z dědin jezdí s "městským" číslem po městě. Většinou to jsou mentální chudáci, co si myslí, že větší a silnější auto znamená lepšího řidiče. Bohužel to znamená, že jeho řidič má jen malé péro a potřebuje si to vykompenzovat větším prázdnem v mozku. :lol:
Poučení: příště zbytečně neblikej na 🤐, který neví co to znamená, protože na to nemá inteligenci. :wink:

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#7 Příspěvek od konosuke »

bejt to v takovém Dallasu či kde tak už promluví smith&wesson :cry:
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Jarous
Příspěvky: 216
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Jarous »

Kamera je niekedy na nezaplatenie, určite dobrá inestícia. U nás tuším už aj začali poisťovne akceptovať kamerový záznam pri poškodení čelného skla.

Uživatelský avatar
trubka
Příspěvky: 94
Registrován: 29 kvě 2006, 02:00
Bydliště: na západ od Plzně

#9 Příspěvek od trubka »


Uživatelský avatar
Nakadah
Příspěvky: 1312
Registrován: 06 říj 2013, 02:00
Bydliště: Ostrava

#10 Příspěvek od Nakadah »

Blikal sem na 🤐, to byla ta chybička. To video s pojistným podvodem je super, bez kamery..nevím nevím.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#11 Příspěvek od termit256 »

konosuke píše:...jedu na kole do Polska, na hraničním mostě zácpa no tak předjíždím kolonu...
Stojim na semaforu - opravuji neco na silnici. Cyklisti predjizdeji zprava na zacatek kolony. Kdyz se pitomci podari dojet az na zacatek aniz by ho nekdo nechte sejmul otevrenim dveri, zaradi se na zacatek kolony a cyklistickou rychlosti brzdi provoz. Predjet se v zuzeni bezpecne neda, takze kolona roste a roste... Za par kilaku dojedu na dalsi uzavirku a opakuje se to same. Se nedivim ze nekdo obcas vynervi.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#12 Příspěvek od konosuke »

Všem se zkřiví tváře známkou nevole
Kolonu aut předjel děda na kole
Bludný Holanďan se stane z šoféra
V parkovišti není žádná mezera
(Katapult live 1978)
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 1114
Registrován: 28 zář 2005, 02:00
Bydliště: ZČ + JM

#13 Příspěvek od Ruprecht »

Představuji si situaci kdybys neblikal: nahozený solankou bys byl stejně, akorát by se to obešlo bez vybržďování a bezdůvodně pomalé jízdy, takže byste oba byli v cíli rychleji, bezpečněji a bez nervů. Ego je někdy svině :)
Kampaň, účelovka, nepodepsal, Palermo, ODS, Kalousek, je líp a jsou na to čísla, nastudujte si to.

Uživatelský avatar
sr71
Příspěvky: 2401
Registrován: 10 dub 2004, 02:00
Bydliště: severovýchodní èechy

#14 Příspěvek od sr71 »

Minulý týden jsem také zažil zajímavou pøíhodu na silnici, stál jsem za už úplné tmy na výjezdu z vedlejší silnice na silnici 1 tøídy. Po hlavní jsem vidìl pøijíždìt asi 2 auta, jakmile pøejely skoro chystám se vyjet a najednou ve tmì vidím projet po hl. silnici další auto, které jelo bez jakéhokoli zapnutého osvìtlení 8O Docela by mì zajímalo jak by se to øešilo, kdo by byl viník, pokud bych mu tam vjel, on sice na hlavní ale bez svìtel.

Uživatelský avatar
FHonza
Příspěvky: 1443
Registrován: 20 lis 2012, 01:00
Bydliště: Praha

#15 Příspěvek od FHonza »

p32 píše:... On se někde zabije sám a když tak ho švihne někde mimo tebe ...
Jenže bohužel takovýhle hovada často vezmu sebou i někoho dalšího.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“