Navigon 2110 max aktualizace

O přijímačích satelitních i pozemních navigačních služeb

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

Navigon 2110 max aktualizace

#1 Příspěvek od markoni »

Zdravím
Byl jsem požádán abych se informoval jak se aktualizuje tato navigace, na které stránky jít a pod.. díky

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#2 Příspěvek od rnbw »

Netusim, ci sa daju zohnat k tomu mapy - ale ak nie, tak vacsina starych navigacii bezi na Windows CE a da sa na nich rozchodit iGO, pre ktore aktualne mapy existuju.

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od markoni »

Abych to uvedl na pravou míru já nemám o tomto edvětví skoro žádnou páru a na druhé straně nechci vypadat jako úplná lama , tak bych potřeboval něco o tom vědět víc díky

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od markoni »

rnbw píše:Netusim, ci sa daju zohnat k tomu mapy - ale ak nie, tak vacsina starych navigacii bezi na Windows CE a da sa na nich rozchodit iGO, pre ktore aktualne mapy existuju.
Windows CE a da sa na nich rozchodit iGO to iGO to je novější operační systém jestli to dobře chápu a je free nebo za peníze a kde si ho stáhnout ? moje otázky jsou možná hloupé ale jak výše píši že z navigacemi jsem neměl ještě tu čest.A jak je to z mapama? díky

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#5 Příspěvek od Standa99 »

Někdy se stačí rozhlídnout. Osobně bych tam dal raději iGO Primo (je novější a lepší). Tohle je jen návrh, zbytek musíš vyřešit sám, nejlépe přečtením těch vláken, protože někdy je potřeba do sys.txt ručně doplnit některé údaje apod.
Pokud se někdy dopracuješ k funkčnosti, tak teprve hledej novější mapy (HERE nebo pro TomTom).
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od markoni »

Na těch stránkách jak uvádíš jsem samozřejmě byl ale ten popis je z roku 2010 a tudíž nevím jestli to platí nebo je to zastaralá vykopávka. díky
edit
Jak jsem pochopil tak tento model je starý tak jakou novou navigaci když tak doporučit? poměr cena/slušná navigace

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#7 Příspěvek od Standa99 »

To jsi ani nevěděl, že se ta navigace prodávala už v roce 2008?
Novou navigaci si snad už vybere sám, těžko můžeme tušit, jaké mapy potřebuje, jak časté požaduje aktualizace (doživotní) apod.
Každopádně stále by tam fungovalo Primo s mapami z letošního roku.
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
007
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 216
Registrován: 11 lis 2003, 01:00
Bydliště: střední čechy

#8 Příspěvek od 007 »

Poslední verze map pro iGo je z 20.9.2017 a dá se stáhnout např. na gpspower foru (po registraci). Mám pravěkou navigaci MIO s iGo 8 (iGo Primo už tato navigace nezvládne, má málo ram-ky) a mapy výše uvedené na ní fungují.
007

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#9 Příspěvek od Standa99 »

Primu by na WinCE mělo stačit 64MB RAM, ale doporučeno je 128MB a CPU 400+ MHz. Už se ti to hodně sekalo?
Ono existuje i iGO Nextgen pro WinCE, ale to bude na výkon nejnáročnější. Každopádně je nejlepší, protože pokud můžu srovnat iGO za posledních 10 let, tak co se navigačních algoritmů týče, je na tom Nextgen nejlépe. Hlavně díky .hnr souborům (předprogramovaná silniční síť), tak i vyskakovacím oknům s náhledem křižovatek, rondelů, dálničních exitů, kde je přesně naznačeno kudy jet apod. Také TTS hlasové navigování je někde jinde (např. "na světelné křižovatce odbočte vpravo do ulice Sokolská").
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
007
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 216
Registrován: 11 lis 2003, 01:00
Bydliště: střední čechy

#10 Příspěvek od 007 »

To MIO má 32m ram, tam jsem to iGo musel probrat na minimum (žádný terém, žádné budovy, rozbalený soubor data, žádné skiny). Používá ji otec pro její snadné ovládání. Já jezdím podle Prima v android founu.
007

Uživatelský avatar
jirys
Příspěvky: 330
Registrován: 02 zář 2009, 02:00
Bydliště: Severní Morava

#11 Příspěvek od jirys »

markoni píše:Na těch stránkách jak uvádíš jsem samozřejmě byl ale ten popis je z roku 2010 a tudíž nevím jestli to platí nebo je to zastaralá vykopávka. díky
edit
Jak jsem pochopil tak tento model je starý tak jakou novou navigaci když tak doporučit? poměr cena/slušná navigace
Ja bych rek ze jen navigaci se neoplati kupovat , za tu cenu koupis celkem dobry tablet a do nej si nahrajes takovou navigaci co se ti bude libit i vzhledove . A zaklad je take vybrat kvalitni drzak na tablet , nejlepe podle typu auta . Obrazek je z tabletu 10" a navigace WAZE .
Přílohy
Vazecesta.jpg
(136.57 KiB) Staženo 6 x

Odpovědět

Zpět na „Navigace“