Sháním někoho,kdo by opravil napájecí zdroj bazén. vysavače

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Bruttus
Příspěvky: 41
Registrován: 26 říj 2012, 02:00
Bydliště: Osek, Ústecký kraj

Sháním někoho,kdo by opravil napájecí zdroj bazén. vysavače

#1 Příspěvek od Bruttus »

Dobrý den, sháním někoho kdo by mi opravil za úplatu napájecí zdroj pro bazénový vysavač. Jsem z Oseka a opravu bych přivítal v Ústeckém kraji, nejlépe na teplicku nebo mostecku. Zdroj bych osobně přivezl a odvezl.
Veškeré informace které mám jsou v příspěvku :

http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... ky+bruttus

Zdroj je originál a zatím tam nebyl proveden žádný zásah.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#2 Příspěvek od mi-ro »

Měl jsem tu čest se něčím podobným zabývat a proto se možná zbytečně zeptám. Je skutečně napáječ vadný? Ona totiž veškerá logika a výkonové řízení motorů je uvnitř vysavače. Neustále pod agresivní vodou. Chráněné pouze 3x jedním simeringem. Stačí? nebo mám pokračovat. Zatímco vysavač lze demontovat, napáječ je s ohledem na krytí a bezpečnost nerozebiratelný, zavařený v plastové skříni.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
Bruttus
Příspěvky: 41
Registrován: 26 říj 2012, 02:00
Bydliště: Osek, Ústecký kraj

#3 Příspěvek od Bruttus »

Tohle je starší typ bazénového vysavače značky Rolphon, kde napájecí zdroj s veškerou elektronikou je připevněn na břehu na stojanu a k vysavači vede jen čtyřžilová šnůra na které jsou upevněny plováčky. Ve vysavači je jen vodotěsná skříň ve které jsou dva motory 24V stejnosměrné, jeden pro pojezd a druhý pro filtraci vody.

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“