Sháním DVR BOSCH DIVAR nebo výše.

Přístroje, součástky, náhradní díly. Náhrady součástek, kompatibilita apod.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
satel
Příspěvky: 4
Registrován: 25 srp 2010, 02:00
Bydliště: Praha

Sháním DVR BOSCH DIVAR nebo výše.

#1 Příspěvek od satel »

Ahoj všem,

chtěl jsem se zeptat zda-li by někdo z Vás dokázal sehnat nějaké DVR značky BOSCH DIVAR, kde je možností ovládání PTZ kamer též značky BOSCH přes protokol BI-Phase a klasický protokol RS485: Pelco D/P. Počet videokanálů nerozhoduje, dvr by mělo mít vstup na klávesnici IntuiKey.

Jde o to, že mně odešlo staré DVR DIVAR 2, které obsluhovalo 2 kamery ptz s Bi-Phase a 4 kamery s klasickým protokolem Pelco.

Napadlo mně ještě (pokud s tímto má někdo zkušenosti), tak zda-li by ty kamery nešli napojit přímo na samotnou klávesnici Intuikey kde by pracovali na bi-phase a protokolu bosch osrd či tak nějak se ten protokol nazývá.

Všem moc děkuji za případné rady a nabídky.


Lukáš

Uživatelský avatar
Cowley
Příspěvky: 3087
Registrován: 04 úno 2005, 01:00

#2 Příspěvek od Cowley »

Nech si to opravit

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#3 Příspěvek od Zaky »

Také se přikláním k pokusu o opravu, pokud to neodešlo nešťastně, tak bude oprava určitě levnější, než shánět jiný kus a navíc, pokud se provede správně, je šance na vyšší spolehlivost do budoucna, než pokud koupíš další dlouhodobě používaný momentálně funkční kus. Popiš, co to dělá/nedělá, jestli to třeba nějak zlobilo už před plným projevem závady a případně jestli se dělo něco zvláštního přímo, když k závadě došlo, případně zda k závadě došlo tak, že zařízení normálně běželo a při dalším zapnutí už nenaběhlo, nebo umřelo za normálního běhu. A hlavně, jestli to nebylo následkem bouřky. Tyto informace jsou pro opravu velmi přínosné. Pokud máš zájem, popiš problém a případně se ti na to po novém roce mrknu. Jsem z Prahy, kdyžtak se ozvi přes soukromou zprávu.

Odpovědět

Zpět na „Sháňka po přístrojích, součástkách nebo náhradních dílech“