Skype 8

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

Skype 8

#1 Příspěvek od hafca »

Byl jsem okolnostmi donucen přeinstalovat W7/64. Byla to čistá instalace na čistý disk. Po instalaci Skype 7.2 mi ohlásilo, že se nemůže spojit i přesto, že přihlašovací údaje byly dobře. Po několika systémových aktualizacích se objevilo Skype 8, které se po instalaci připojilo, ale ovládání je na hlavu. Nejvíc mi tam stolicuje pravá část okna, co je na obrázku. Nedokážu se toho zbavit, tak abych měl jen okno s kontakty jako dřív.
Nemá někdo tip, co s tím?
Přílohy
skyp.jpg
(35.91 KiB) Staženo 94 x
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od CZJKP1 »

Já mam na svém PC ještě klasický skype 7.40.0.151, což je asi poslední klasická verze. Při nové instalaci Windows 10 na jiném PC byla psáno, abych spustil miniaplikaci skype z dlaždicového menu.

Můžeš zkusit pohledat a pokusit se onu verzi nainstalovat:
https://www.google.cz/search?dcr=0&biw= ... h25_TWbtkY

Ale nevím, jak dlouho budou podporované.

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od hafca »

Žádná sedmičková verze mi nešla, zkoušel jsem jich několik. Když jsem udělal jen obnovu win ze zálohy, tak sedmičková verze šla. Jenže nešlo hromadu jiných věcí, proto čistá instalace s tímhle výsledkem. Někde jsem pak dočetl, že to MS udělal schválně.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#4 Příspěvek od starecd »

Známá měla stejné problémy a dlouho hledala starou verzi. Obdobný problém byl s ICQ, dodnes jsem nerozjel žádnou verzi.
Další problém s aktualizací CD Burner, pořád mi vyskakovalo okno s novější verzí, nechtěně jsem to odklikl a bylo to zavirované. Odstranil jsem aktualizace a nasomroval se mi tam nějaký GMX prohlížeč a s tím už hnout nemůžu.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od forbidden »

Mě už to neustálý omezování starších verzí nasr.. natolik, že jedu už jen přes webovýho klienta. Na svým stroji už sračku jako Skype mít nehodlám. :evil:

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#6 Příspěvek od p32 »

hafca píše:Někde jsem pak dočetl, že to MS udělal schválně.
Ano, tento problém vytvořil jen MS.

Uživatelský avatar
gepard
Příspěvky: 1690
Registrován: 05 úno 2007, 01:00
Bydliště: Liberec - tam na severu Čech

#7 Příspěvek od gepard »

Ano, mám nyní též nový Skype ve verzi 12.13xxx a mr.á mě to též. Bohužel již v tom nastavení nic nezměním, zůstane to tak. Můžu se již jen maximálně na něj vy.rat a odinstalovat ho, tedy pokud mě to již pěkně na.ere... F.CK, SH.T, F.CK MS - F.CK :opravar: :opravar: :doublefuck: :zly:
-- Gepard --

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od markoni »

Také mě požádala jedna známá ze ji to nefunguje "ať se jí na to podívám" :wink: , má WIN7 že jí to od jisté doby nefunguje tak mám pro ni toto nachystáno odkaz https://www.slunecnice.cz/sw/skype-portable/ nebo taky je dobrý typ jak tady někdo podotkl webového klienta.

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od hafca »

Je otázka, jestli si tou portable verzí pomůže. Zkusil jsem jich několik a žádná se mi nepřihlásila.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od markoni »

Uf Uf Pohořel jsem jak papír o mé známé.Tam se plete microsoft účet se skype účtem, má tam verzi skype 7.40 a WIN7.Napadlo mě se u ní přihlásit mým skype účtem a to se povedlo.Při vytváření nového účtu se napřed se musí vytvořit microsoft účet a pak účet skype.Ve webovém klientovi jsem na novém vytvořeném účtu jsem se přihlásil ale v programu skype ne, potom mě tlačil čas tak jsem toho musel nechat beztak jsem na tom strávil dvě a půl hodiny bez valného úspěchu :evil: microsoft si zasluhoval.

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od hafca »

Neztrácej s tím čas. Starou verzi prostě nerozběháš. Na novou nepotřebuješ účet od MS, normálně se přihlásíš jako ve staré. Jen si musíš zvyknout na nové rozhraní a nastavování. Ten uvodní obrázek se ztratí po klinutí na některého účastníka co je v seznamu.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od markoni »

Problém je v tom že se ona nemůže přhlásit ke svému skype účtu.
edit : ale já se na jejím notebooku kde má WIN7 a skype 7.40 do mého účtu přihlásím a mimochodem nechtíc jí napráskám mé kontakty tak v čem je problém :twisted: :twisted: :twisted:
Naposledy upravil(a) markoni dne 30 led 2018, 10:58, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od hafca »

Na staré verzi 7 a nižší se nepřihlásí. To jde až od osmičkové.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#14 Příspěvek od xsc »

Je to divné, pod Win10 mi pořád běží stará sedmičková verze a přihlásí se. K aktualizaci na verzi 8 paradoxně došlo jen pod Win7.

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od hafca »

Je to celé divné. Já měl zálohu disku a když jsem jí tam nakopíroval, tak šla i verze 7 co tam byla. Na nové instalaci už ne. Nejspíš to dělá nějaká aktualizace, ale která? Prolezl jsm internet a všude jen nářky, že to nefunguje. A na to různé rady, od smazání všeho včetně zápisů v registrech až po změnu čísla disku. Nic z toho mi nepomohlo.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“