Avast Free konec platnosti

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

Avast Free konec platnosti

#1 Příspěvek od markoni »

Za několik dní mi skončí platnost Avastu free tak uvažuji jestli si mám na další rok jej prodloužit a nebo do toho vrazit 540 Kč a zkusit Avast Internet Security, na druhé straně jak je to v případě když to si dám na vyzkoušení nebo za ten rok si zaplatím a po roku budu chtít přejít na free verzi jestli nebudu mít problémy? a konečně to hlavní potřebuji znát váš názor na jeho kvalitu nebo zkušenosti s ním díky
Přílohy
avastp.jpg
(143.25 KiB) Staženo 62 x

Uživatelský avatar
serviceman
Příspěvky: 4005
Registrován: 09 črc 2013, 02:00

#2 Příspěvek od serviceman »

Musí to být Avast? Antivirus review. O Avastu se tam říká, že verze zdarma má téměř shodné funkce s placenou a většině uživatelů stačí.
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od markoni »

To nemusí ale už jsem si na jeho prostředí zvykl a mám ho už dlouho a nemám přehled co by bylo ideální ? protože kdybych měl přehled tak bych měl hlavu jak pátrací balon myslím co do velikosti :D

Uživatelský avatar
Nakadah
Příspěvky: 1312
Registrován: 06 říj 2013, 02:00
Bydliště: Ostrava

#4 Příspěvek od Nakadah »

Měl sem rok placený Pro za těch 540 nebo kolik. Řekl sem si super, přestane mě otravovat vyskakujícími hláškami a nabídkami na jejich další SW produkty. Prdlajz. Předplatné jsem už neobnovil a místo toho zkusil Comodo AV + Firewall.

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#5 Příspěvek od Achab »

Ve Win10 jsem nechal Defender když už tam je, dál nebudu antivir řešit, natož platit. Na Win XP jsem asi rok neměl žádný a bez problémů. Pár let předtím stejně nebyl skoro žádný záchyt. Stačí občasná kontrola externím antivirem.

Uživatelský avatar
vrky
Příspěvky: 1738
Registrován: 28 lis 2004, 01:00
Bydliště: pod Black Mount

#6 Příspěvek od vrky »

Než Avast free tak už radši AVG free. U kolegy na vistách byl Avast tak dokonalý že nastavil takovou ochranu že se nešlo dostat na net. Na chvilku jsem ho vypnul a na net jsem se dostal.

Uživatelský avatar
pocitujlasku
Příspěvky: 1757
Registrován: 12 pro 2005, 01:00

#7 Příspěvek od pocitujlasku »

vrky: AVG uz patri pod Avast.
No vidis, a tak si sa bal

Uživatelský avatar
alterego2411
Příspěvky: 24
Registrován: 19 pro 2017, 01:00
Bydliště: Brno

#8 Příspěvek od alterego2411 »

V tom Avastu stačí zapnout tichý režim, a žádné vyskakovací okénka, informace o aktualizacích, atd atd. Vůbec nevím, že existuje. No a hold jednou za rok, odkliknu dvě nabídky na prémiovou verzi. Myslím, že to není zase tak hrozné.

Uživatelský avatar
Jindra2
Příspěvky: 758
Registrován: 09 srp 2005, 02:00

#9 Příspěvek od Jindra2 »


Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od Hubert_79 »

Ve Windows 10 (i v 8/8.1) už jeden AV je. Spíš než AV je dobré pracovat pod běžným uživatelským účtem (ne s oprávněním správce). Při práci s PC používat hlavu, neklikat na kdeco a podobně.
Na notebooku s XP jsem dlouhodobě bez AV a .... A nic, naprosto bez problémů.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od ZdenekHQ »

Já jim tu tisícovku za prodloužení na dva roky poslal, ale rovnou jsem jim vynadal, že v rámci scanu opět člověka nutí, aby si přikoupil něco dalšího.

Stejně je jim to nejspíš jedno - a jestli není, tak to sem napíšu. Ale je to jak koupit auto a pak zjistit, že se musí doplatit pár desítek tisíc, jinak to čtvrté kolo prostě nedostanete....
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
warp
Příspěvky: 1063
Registrován: 23 zář 2004, 02:00
Bydliště: Praha-Sobín

#12 Příspěvek od warp »

Nejradìji bych vidìl nadpis/èlánek "Konec existence Avast/AVG"

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#13 Příspěvek od rnbw »

Minule som AVG daval prec z jedneho notebooku. Je to hrozny malware - spomaluje to, vyskajuju reklamne okna na platene sluzby, naserie sa to aj do browseru. Aj tak tam ostala nejaka sracka AVG Web TuneUp, ktora odinstalovat nesla. Ani AVG remover ju neodstranil...

Uživatelský avatar
serviceman
Příspěvky: 4005
Registrován: 09 črc 2013, 02:00

#14 Příspěvek od serviceman »

rnbw píše:AVG Web TuneUp
Několik uživatelů říká, že stačí smazat složku Program Files (x86)/AVG Web Tuneup.
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#15 Příspěvek od termit256 »

Panove kdo pouzivate avast, umi tento program zamykat usb porty?
Eset co pouzivam to umi, ale bohuzel nejde instalovat na pocitac ktery neni pripojeny k internetu, tak hledam neco jineho. Jde mi o to, aby sly k pocitaci pripojit jen autorizovane flashky, vsechny ostatni by mel odmitnout.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“