Ako zrušiť obchodný režim u Samsungu.

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
talent
Příspěvky: 345
Registrován: 09 pro 2010, 01:00
Bydliště: Bratislava

Ako zrušiť obchodný režim u Samsungu.

#1 Příspěvek od talent »

Pozdravujem.

Na telke preblikáva reklama o počte vstupov a iných parametroch.
Celé menu som prebehol a nenašiel som to.
Po stačení info tlačítka vypíše nachvílu - že je v obchodnom režime.

Dík.

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#2 Příspěvek od MetalGod »

Proč neuvádíš model televize?

Vygůgluj si následující: Samsung <model TV> disable demo mode a snad budeš mít štěstí.

P. S.: Vážně reklama?! 8O
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#3 Příspěvek od Zaky »

Dost možná budeš muset jít přes výchozí nastavení, všechno se smaže, tv se zeptá, jestli má být v režimu obchod nebo doma a budeš muset znovu naladit.

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od PotPalo »

Volá sa to "Plug and Play". Spýta sa, či obchod alebo doma, potom nasleduje ladenie....

Uživatelský avatar
talent
Příspěvky: 345
Registrován: 09 pro 2010, 01:00
Bydliště: Bratislava

#5 Příspěvek od talent »

Dík .

skúsim.

Uživatelský avatar
Syron
Příspěvky: 662
Registrován: 20 říj 2016, 02:00
Bydliště: Olomoucko

#6 Příspěvek od Syron »

Zdravím! jak to dopadlo?

Prosím i ostatní, zkušenější, o radu. Mám podobný problém. Samsung LCD, typ LE32A 336J1D: Pořád se tam rve ten 🤐 "živý" režim. Vše se vyhulí na max, a není to k dívání. Když nastavím nomální dívatelný obraz, po pár minutách tam ta svńa skočí zpátky. Mají ho mladí. Tovární nastavení nepomůže. U jiného Samsunga, taky32" LCD , možná o rok mladšího, HD ready, jsem to nastavil bez problémů. Že by to u jednoho typu šlo a u druhého ne? Obě TV mají stejné menu, takovou tu zkomolenou diakritiku. Nebo něco se softwarem? To vůbec nevím, jak řešit. Dík za rady. František

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#7 Příspěvek od KUBO »

V tvojom modeli tak isto cez "Plug and Play". Nastaviť režim Domov.Alebo vyskúšaj:
Stlačte tlačidlo hlasitosti na televízore. Keď sa zobrazí ponuka OSD hlasitosti, stlačte tlačidlo MENU na televízore a držte 5 sekúnd.
„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Uživatelský avatar
Syron
Příspěvky: 662
Registrován: 20 říj 2016, 02:00
Bydliště: Olomoucko

#8 Příspěvek od Syron »

Zdravím. Dík za radu. Odpoledne přijede dcera. Prokonzultujeme to. Přes Plug and Play to nejde. Zkusíme tu druhou možnost. Až "přijde" její přítel kolem 18 hod z práce, vyzkoušíme to dálkově přes telefon a Whats Ap v přímém přenosu. Dám vědět. František.

Uživatelský avatar
Syron
Příspěvky: 662
Registrován: 20 říj 2016, 02:00
Bydliště: Olomoucko

#9 Příspěvek od Syron »

Zdravím. Tak jsme se k tomu dostali až teď. A snad se povedlo. Po stisknutí příslušných tlačítek se objevil nápis Demo memory, a dal se přepnout režim obrazu na Standardní. Doufám, že se z toho televize do zítřka nevyspí. Kubo, moc děkuji za radu. :D :agree: František.

Uživatelský avatar
Syron
Příspěvky: 662
Registrován: 20 říj 2016, 02:00
Bydliště: Olomoucko

#10 Příspěvek od Syron »

Zdravím. Před delší dobou jsem řešil přepnutí z režimu prodejna na doma. Teď tu mám podobný Samsung, LE32LR86BDX/XEH. Postup Volume a pak Menu nefunguje. Zobrazí se SHOP, tedy prodejna, a během 1-2 s zmizí. Toť vše. Plug a Play samozřejmě nefunguje. Je šedé. Prosím, umí někdo poradit? Kubo? Dík František.

Uživatelský avatar
Syron
Příspěvky: 662
Registrován: 20 říj 2016, 02:00
Bydliště: Olomoucko

#11 Příspěvek od Syron »

Nedalo mi to, a dal jsem tovární nastavení. nabídlo mi to kupodivu plug a play a v menu pak možnost volby obchod/doma. Takže vyřešeno!!!!!

Uživatelský avatar
michal27
Příspěvky: 27
Registrován: 05 črc 2010, 02:00

#12 Příspěvek od michal27 »

Dá sa to,myslím aj tak,že vojdeš do menu analógového ladenia a ponuka "PLUG & PLAY" sa tam objaví. Samotné ladenie môžeš samozrejme preskočiť.

Uživatelský avatar
Syron
Příspěvky: 662
Registrován: 20 říj 2016, 02:00
Bydliště: Olomoucko

#13 Příspěvek od Syron »

Máš pravdu, už jsem na to taky přišel, že to jde jen v analogovém režimu. Dík za Tvůj příspěvek. Ale je tu další problém. Tuto televizi nepřepneš do digitálního režimu a nenaladíš digitální programy bez DO, dokonce bez toho pravého s tlačítkem TV/DTV. Některé ovládače pro Samsung dokážou tuto televizi ovládat, minimálně hlavní funkce, ale toto tlačítko nemají. Dokonce i řada univerzálních. Dal jsem ji kamarádovi, a on tvrdí, že ovládač nepotřebuje a nebude do něj zatím investovat. Je zvyklý na tlačítka (senzory) na TV. Má jich několik, i ode mne. A co je horší, na TV hned ten první senzor přepne televizi okamžitě, když o něj nechtěně jen zavadíš. Ale zpátky to nejde. Musel jsem mu ten senzor přikrýt starou čočkou z LEDky.

Ale to jsem odbočil. Možná existuje nějaká možnost klávesničkou ten digitál nějak vrátit, ale já nevím jak. Prostě Samsung. Nevím, proč vůbec mají to přepínání tak rozdělené.

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“