Panasonic NV-FJ618EE-K

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
army38
Příspěvky: 129
Registrován: 17 čer 2006, 02:00
Bydliště: Prievidza

Panasonic NV-FJ618EE-K

#1 Příspěvek od army38 »

Potreboval by som poradiť... Po vložení kazety sa na krátko ale rýchlo roztočí videohlava, potom sa vysunie páska. Dá sa zaradiť funkcia play aj previnúť v pred. Pri zaradení prevíjanie vzad sa opäť max. roztočí hlava, páska sa samovoľne vráti do kazety- stav akoby pred funkciou EJEKT. Pomaly samovoľne začne prevíjanie do ľava. V tedy prestanú reagovať všetky ovládania funkcie(stop, play, rew...) Vičistil som prepínač polohy MOD-SELECT, zdroj by mal byť OK)diody, kondíky som meral, nap. neviem - nemám schému). Neopravoval niekto niečo podobné? Mám zato, že tobude v CAPSTANE - nemožem namerať jeden kondík (SMD) resp. neviem akou hodnotou ho nahradiť. Bodla by schéma... Podobný probém mám s PHILIPS-om VR475 ( nechce prevíjať späť , brzdy sú OK-podozrievam mechaniku) Nemám možnosť preveriť zdroj )chýba mi schéma) Na Eservice je, ale nie je kompletná (cýba 4-tá časť). Nadá sa to otvoriť... Poradí niekto? Vďaka. :oops:

Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

NV-FJ618EE

#2 Příspěvek od LOYZA »

Mám jen schéma zdroje NV-FJ618EE pokud tii pomůže, napiš mi kam ti to mám poslat. Je to v PDF formátu 76 k to má, tudíž maličké.
No a ten Philips, vypadá to na mechaniku. Nejdřív projdi pořádně ten převod pod motůrku vpravo vzadu. Otáčej kladkou a přidrž to malé zubaté kolečko na konci té kovové osy, jestli se neprotáčí. Pokud opravdu pevně drží, pak to stejné protikolečko co vede ten segment na šnekový převod a pak včetně toho šnekového! Ten taky občas praskne a pak to dělá "divné věci". Občas se na tom rozvodovém kole "přehodí" plastová páčka, když to někdo rozebere a nebo z toho rve pásku ven a neumí to.

Uživatelský avatar
Gorylismus
Příspěvky: 8
Registrován: 01 lis 2006, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Gorylismus »

Někdy dělá problém světlo při oddělaném vrchním krytu, zalep lepicí páskou optickou závoru na kazetu a potom znovu prubuj.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#4 Příspěvek od rnbw »

Myslis, ze tu vsetci 4 roky na teba cakali? :roll:

Uživatelský avatar
jano1154
Příspěvky: 184
Registrován: 08 úno 2010, 01:00
Bydliště: SK - Piešťany

Panasonic

#5 Příspěvek od jano1154 »


Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “