všeobecné schéma myčky nádobí - chci vybastlit starší myčku

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
dzenkyns
Příspěvky: 43
Registrován: 11 pro 2012, 01:00

všeobecné schéma myčky nádobí - chci vybastlit starší myčku

#1 Příspěvek od dzenkyns »

Mám v úmyslu vykuchat elektroniku svojí staré myčky na nádobí (Aeg) a nahradit ji dříve používaným mechanickým programátorem, který budu schopen uzpůsobit mým požadavkům. Dříve za mládí jsem takto bastlil automatické pračky. Princi je stejný.Programátor vykonává funkce spouštění jednotlivých komponentů zařízení v posloupnosti.... U myček si nevím rady s okruhem změkčování vody: Tedy plastová nádoba na sůl solenoid a boční plastový pazmecht -labyrint přítoku vody, z kterého vedou jak kabely, tak hadice. potřebuji pochopit, jak myčka pracuje ve fázi napouštění vody přes změkčovač - sůl ,v kterých fázích mytí tedy kdy co sepnout ve fázi napouštění vody atd. Vlastně nevím, k čemu ta boční plastová věc, přes kterou voda někdy prochází je. Vysvětlí mi to prosím někdo z Vás ? Zajímá mě jen věc ohledně napouštění vody a změkčovače) čidla znečištění vody a podobné nové věci vynechám - po čase nefungují... Musím pochopit jednotlivé kroky a fáze v posloupnosti, abych mohl vůbec začít s mechanickým programátorem..... díky moc za rady.

Uživatelský avatar
jojosuly
Příspěvky: 267
Registrován: 22 srp 2006, 02:00
Bydliště: Kysuce

#2 Příspěvek od jojosuly »


Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#3 Příspěvek od kejki »

Myslím, že chtěl něco exaktního - http://www.smart-cleaners.cz/miniserial ... uje-mycka/

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“