Sháním do zaměstnání - Servisáka zdravotnické techniky

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
buddyns
Příspěvky: 588
Registrován: 05 říj 2012, 02:00
Bydliště: Brno [JN89GE]

Sháním do zaměstnání - Servisáka zdravotnické techniky

#1 Příspěvek od buddyns »

Strýc mě požádal, tak to sem lupnu.
Více info zde http://www.scherex.cz/aktualne/nabidka- ... -techniky/

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#2 Příspěvek od BOBOBO »

nějak tam chybí - nabízíme ....

Uživatelský avatar
misocko
Příspěvky: 1250
Registrován: 26 čer 2009, 02:00
Bydliště: Hlohovec (Sk)

#3 Příspěvek od misocko »

neviem ako v CZ, na Slovensku uz teraz "nabizime xxx €" az na pohovore :cry:

Uživatelský avatar
buddyns
Příspěvky: 588
Registrován: 05 říj 2012, 02:00
Bydliště: Brno [JN89GE]

#4 Příspěvek od buddyns »

Po rozkliknutí odkazu se dostaneš do pdf kde to máš napsané .. :roll:
edit: pokud máš na mysli nástupku tak bych asi napsal mail, zavolal a nebo mě napsal SZ ?

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#5 Příspěvek od Yarda1 »

Што такое
Platná vyhláška 50
?

Za takovýhle inzerát bych human recourcesistovi sebral čtvrtletní prémie.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#6 Příspěvek od termit256 »

Pokud neni v inzerci inzeratu nastupka, nikdo se dnes na pohovor ani neobtezuje prijit.

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#7 Příspěvek od ok1hga »

ale jó, určitě někdo zavolá . . .
a zrovna ten fakt, že na inzerátu není nástupka, je vlastně jako první výběr zájemců . . .

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#8 Příspěvek od termit256 »

On je trochu problem v tom, ze momentalne si spis vybiraji zamestnanci kde budou pracovat, nez firmy zamestnance. Ja mluvim ze sve zkusenosti, pokud neuvedu nabizeny plat je odezva prakticky nulova. O nejakem vybirani mezi uchazeci si muzu nechat jenom zdat :-) Vitej v realite.

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od jezevec »

Zaujaly mě některé body z toho pdf:

Schopnost komunikace se zákazníky - (musíš přesvědčit zákazníka, že máte další produkty, bez kterých se neobejde).
Ochotu učit se novým věcem - (dostaneš manuál a raď si).
Časová flexibilita - (zapomeň na vlastní organizování svého volna, svátek nesvátek, zákazník je důležitější).
Motivující finanční ohodnocení - (!!! základní plat mizerný, ale doženeš to přesčasy a prací ve volné dny).

Uživatelský avatar
buddyns
Příspěvky: 588
Registrován: 05 říj 2012, 02:00
Bydliště: Brno [JN89GE]

#10 Příspěvek od buddyns »

To možná platí u velkých firem.. Toto je rodinná firma o 5ti servisákách a proto je spousta věcí volnějších..
Ze začátku samozřejmě bude jezdit s dalším servisákem.

Časová flexibilita
Tady nejseš u pásu nebo kanclu kde padne čtvrtá a je padla! Pokud máš někde rozdělanou mašinu a montáž se protáhne tak jí nenecháš na chodbě a jedeš domů - to je snad jasný ne ? Zase ale když je práce hotová tak je třeba ve dvanáct padla..

Schopnost komunikace se zákazníky
Komunikuješ ve špitále na montáži/servisu s doktory kteří s firmou udělají další kšeft - proto je dobré se nějak rozumně vyjadřovat.. Aneb zákazník má vždy pravdu . Vhodné je taky postupem času znát problematiku sterilizace a obsluhu mašin. Když se tě zákoš na něco zeptá aby jsi byl schopnej nějak odpovědět!

Nástupka je od 29.000 Kč

Uživatelský avatar
jirka5
Příspěvky: 564
Registrován: 27 zář 2014, 02:00
Bydliště: Very Stupid District, hned vedle okresu Postřižiny

#11 Příspěvek od jirka5 »

To Yarda1:

что это
Што такое
???

Za takovou ruštinu bych ti dal pětku..... :D

Ovšem máš pravdu, u firmy, která hledá servisáka pro zdravotnictví by člověk předpokládal určitou úroveň myšlení a vyjadřování, mělo by tam být napsáno, podle kterého paragrafu archaické vyhlášky se požaduje kvalifikace.

Pamatuji se, že kdysi, když jsem šel (omylem) pracovat do zdravotnictví, musel jsem absolvovat speciální školení a zkoušky se zaměřením na zdravotnictví, sešla se kvůli tomu komise na KÚNZ. A to jsem byl jen kancelářská myš (naštěstí ne dlouho).

Proto se divím, že si tato firma taky nezajistí školení a zkoušky sama. Ono totiž něco montovat na operačních sálech nebo vyšetřovnách není opravdu žádná prča. Vyžaduje to hlavně odpovědnost, která asi nebývá vždy dobře zaplacena.

Uživatelský avatar
VASEK_W
Příspěvky: 651
Registrován: 11 pro 2017, 01:00
Bydliště: Pelhřimov

#12 Příspěvek od VASEK_W »

Co se týká té "padesátky", tak to školení a přezkoušení je povinna si každá firma u svých zaměstnanců udělat sama. Čili pokud je někde v inzerátech napsáno "platná 50-ka", tak ta přestane platit v okamžiku nástupu do toho nového zaměstnání. Já když dělám přezkoušení, tak musím nahlásit všechny zaměstnavatele (hlavní i vedlejší pracovní poměry) + sebe jako "ičař", a na iniciály každého z nich dostanu sólo potvrzení o úspěšném absolvování přezkoušení. Pokud má někdo jen jeden papír a "ohání" se s ním i u jiných zaměstnavatelů, tak je to jen "dočasu", než se přijde "podívat" někdo z inspektorátu.
Vašek

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#13 Příspěvek od Yarda1 »

VASEK_W píše:...Čili pokud je někde v inzerátech napsáno "platná 50-ka", tak ta přestane platit v okamžiku nástupu do toho nového zaměstnání. ...
Já jsem se setkal s názorem, že pokud někdo nastupuje k jinému zaměstnavateli, tak je na uvážení zaměstnavatele, zda zaměstnanci uzná nebo neuzná přezkoušení dle vyhlášky 50 z předchozího zaměstnání. Ale mohu se mýlit.
Mně šlo o to, že slípka na osobním má nějakou povědomost o vyhlášce č. 50/1978 Sb. Českého úřadu bezpečnosti práce a Českého báňského úřadu o odborné způsobilosti v elektrotechnice, ale už jí nikdo neprozradil, že v té vyhlášce jsou i nějaké paragrafy. Tuším, že na té pozici by měl pracovat někdo, kdo vlastní nebo je schopen získat přezkoušení podle § č. 8 té vyhlášky.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
VASEK_W
Příspěvky: 651
Registrován: 11 pro 2017, 01:00
Bydliště: Pelhřimov

#14 Příspěvek od VASEK_W »

Problém není v tom jestli uzná, nebo neuzná nový zaměstnavatel to přezkoušení. Ten je hlavně v tom, že na paragraf č.8 musí být přezkoušení hlášeno měsíc předem na inspektorát a musí o tom všem být záznamy. Jestli si pak v daném nahlášeném termínu zkoušející "popovídá" se zkoušeným u "kafíčka v kanclu" není až tak důležité. Důležité jsou ty záznamy a nahlášení (jednou na to všichni "zdechneme").
Vašek

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#15 Příspěvek od Mysteri »

Neviem, ako u vás, ale u nás je už cca 3 roky potrebné mať, ako SÚČASŤ Osvedčenia, aj potvrdenie ,,Lekársky posudok o zdravotnej spôsobilosti na prácu" s konkrétnym dodatkom: ,,práca podľa osobitných predpisov vyhl.508/2009 Z.z. - práca na elektrických zariadeniach". Do vtedy sa stačilo preukázať pri nástupe do zamestnania, prípadne na živnosťáku a prípadnej kontrole iba platným osvedčením s platnou ,,aktualizáciou". Dnes už treba aj to lajstro o lekárskej prehliadke, s tou konkrétnou vetou, nie staršie ako 5 rokov a nie staršie ako 3 mesiace od dátumu poslednej aktualizácie. Okrem bežného vyšetrenia (čo bolo do vtedy iba meranie TK), teraz je už nutné aj EKG.

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“