Poptávám člověka který rozumí autům

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
aligator
Příspěvky: 195
Registrován: 24 lis 2017, 01:00

Poptávám člověka který rozumí autům

#1 Příspěvek od aligator »

Dobrý den,

Čeká nás nákup osobního auta do 35 tis. ( bohużel momentálně vic není) a auto potřebujeme k práci
.

Vím,że za tyto peníze neseženeme zázrak,ale zase nechci koupit napucovanou shnilou plechovku,na které odchází motor.

Hledám prostě někoho, s kým bych mohl řešit,když najdu inzerát s autem a on řekl,k tomu svoje a pak tam semnou za úplatu jel osobně.

Jsem z Brna a i auta zatím hledám po Brně.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od ZdenekHQ »

Předpokládám podle ceny, že to chceš koupit přímo od majitele, ne přes bazar.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#3 Příspěvek od p32 »

Modré a černé nekupuj. Mají pokažené blinkry nebo majitele.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#4 Příspěvek od mi-ro »

Nákup auta? Na fóru o elektronice?
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#5 Příspěvek od BOBOBO »

Coby ne . Pokud se na to někdo cítí. Ale s tímto nápadem mne kámoši automechanici vyhnali- to si jako myslíš , že budu potom poslouchat kecy , jaký je to šunt.... V takovéto cenové relaci se prodává jen šrot . Koupil jsem 3 auta z bazaru . U dvou z nich jsem je ladil skoro rok , 120ku jsem si za nějaký čas doladil sám . Ale vždy to byla auta , se kterými bych bez další ivestice nikam daleko a sdětmi nejel ... Ty malé i větší masařky se objevovaly postupně .

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od ZdenekHQ »

Já si na koupi ojetého auta vzal kámoše, co si třeba sám měnil spojku v 120, protože ten motor prostě unesl. Ale jel jsem si pro to auto z Brna až téměř do Holic k jednomu důchodci. Vadilo mu cuknutí motoru v kopci, jinak řekl, že je to za tu cenu OK. Cuknutí motoru se vyřešilo rychlou výměnou změklého rozvoďáku, a auto splnilo za ty peníze svoji práci.

Nic jsem nikomu nevyčítal. Je to o lidech.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
aligator
Příspěvky: 195
Registrován: 24 lis 2017, 01:00

#7 Příspěvek od aligator »

Ano ptám se zde,protože toto fóru se mi líbí a je zde sekce auto-moto.

Já samozřejmě chápu,že spousta závad se nedá jednoduše zjistit.některé se projeví až po čase a některé jsou skryté.Znám to z elektro oboru.

Taky nejsem jeden z těch ,co by si pak stěžoval jak tu bylo zmíněno.

Jde mi jen o to,nekoupit auto,které už mělo být ve šrotě. Proto se obracím s prosbou na někoho v tomto směru znalého co ví.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#8 Příspěvek od p32 »

Ale to ti snad poradí skoro každý. Měl by sis taky ujasnit, co chceš. Tím myslím druh auta, na co to má být, výrobce atd. Jinak ti nikdo někde neporadí, protože nevíš co chceš.

Uživatelský avatar
JiriTom
Příspěvky: 1199
Registrován: 26 dub 2017, 02:00

#9 Příspěvek od JiriTom »

V úvodním příspěvku vlákna to má jasně popsané. Brno je velké město a někoho ochotného by na náhodu mohl najít. Že... :)

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#10 Příspěvek od Standa99 »

To je jako bych měl obavu si koupit bazarový mobil za dvojku :D
Za tyhle prachy si vyber něco prodaného v ČR, které bude třeba po třetím-čtvrtém (dlouhodobějším) majiteli (aby nechodilo z ruky do ruky) a bude půl roku po technické. Samozřejmě počítej s tím, že u téhle cenovky se toho každý zbavuje, aby to jakž-takž prolezlo technickou, protože by následné opravy navýšily cenu na dvojnásobek a to už by bylo neprodejné. Kdybys měl požadavek, aby to prošlo i tobě přes další STK, tak do toho budeš muset vrazit ročně aspoň 10 tis.
Ale jestli to bude auto kvůli práci, budeš používat odečty a nebude se ti chtít do něj investovat, tak se ho max. za rok a půl zbavíš.
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od radioelectrum »

na fecobooku je několik skupin auta do 10 000Kč, auta do 20 000Kč . Tam to prodávají přímo majitelé co nechtějí řešit přes autobazary. Občas se tam oběví i dosti levně něco kde třeba právě skončila STK či chcípla baterie a pod.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od ZdenekHQ »

Až na to častý ekovýpalný při převodu...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#13 Příspěvek od EKKAR »

aligator píše:Dobrý den,

Čeká nás nákup osobního auta do 35 tis. ( bohużel momentálně vic není) a auto potřebujeme k práci
...
aligator dál píše:...
Jde mi jen o to,nekoupit auto,které už mělo být ve šrotě. Proto se obracím s prosbou na někoho v tomto směru znalého co ví.
Promiň - ale auto s cenovkou 35 tKč už v dnešní době opravdu má bejt ve šrotě ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od forbidden »

Ne nutně, za tyto peníze jsme před pár lety prodávali starší Saxo, který se kupovalo jen proto, aby se žena rozjezdila. Auto bylo bezproblémový, jen mělo vadnej kompresor klimy, ale to není závažnej problém. Důležitý je za ty peníze nechtít nic extra, ale starší jednoduchý auto, celkem bez výbavy. Tady v práci jsme vyprodávali třeba Fábie první generace a ceny byly i 15 000,-, Jasně, bylo to trochu obouchaný, něco do toho bylo potřeba nalít, ale auta jezdí doteď.

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#15 Příspěvek od Standa99 »

Před 5 lety jsem prodával po otci Megana (r.v. 2001, 1.6 79kW, man. klima) za třicet a dodnes jezdí. Musely se na něm akorát vyměnit všechny cívky (žádná darda), baterka, výfuk, stahovačka ve dveřích řidiče, gumy atd. Nic hrůzostrašného.
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“