TM-TWIN 4K Technomate

Vše co se týká satelitní techniky a dekodérů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
petula
Příspěvky: 836
Registrován: 22 kvě 2016, 02:00
Bydliště: Čelákovice / Brandýs n.L / Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

TM-TWIN 4K Technomate

#1 Příspěvek od petula »

Zajímá mne, co soudíte o tomto:

http://www.technomate.com/products/TM%252dTWIN-4K.html

Má to v reálu někdo doma?

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#2 Příspěvek od kokun »

Tak technika od fy Technomate zajímá i mně.
Ale hlavně kombo receiver TM NANO 3T Combo. Uvedeným typem se chce na našem trhu prosadit košická fa Antik Telecom (dále v citaci).
...
Osobně vaši společnost vnímám v rámci slovenského trhu jako velmi progresivní. Co se týká českého trhu, uvažovali jste třeba o tom, že byste i nezávisle na vaší platformě k nám začali dodávat přijímače, které by právě přinášely i nějaké další výhody pro diváky terestrické televize a rozšiřovaly by jim nejenom nabídku lineárního vysílání, ale i nějaké služby hybridní televize?

Naše přijímače obsahují přesně funkce, které jste zmiňoval. Kromě běžného lineárního vysílání, na které jsou zákazníci zvyklí, nabízejí různé moderní funkce, na které jsou zvyklí běžně IPTV klienti. I klienti terestrického vysílání, kteří v podstatě neznají moderní služby, tak získají přístup k takovým moderním službám ať už se jedná o archiv, YouTube, TV plugin, předpověď počasí a řadu dalších funkcí, které stále zákazníkům přibývají na jejich set-top-boxech. My pravidelně, asi třikrát až pětkrát do roka, vydáváme aktualizaci firmware, která stále obsahuje nějaké novinky, a to včetně funkcí, které zákazníci požadují. Proto působíme i jako progresivní operátor, protože stále několikrát do roka vydáváme aktualizace s novými vlastnostmi a novými funkcemi, které jsou pro zákazníka atraktivní.
...
Důležitou součástí terestrického vysílání je také hybridní technologie HbbTV. Budou ji vaše boxy podporovat, případně jak se ke službě HbbTV stavíte?

HbbTV nabírá stále víc a víc na důležitosti. Považujeme ji rovněž za velmi efektivní a velmi prospěšnou pro budoucnost. Momentálně ji připravujeme a určitě bude za nějakou dobu nasazena i do firmwaru našich set-top-boxů.
...
Přesně tento typ se mně ale na NETu nedaří vyhledat - všechny, co jsem doposud našel, nezvládají kodek H.265/HEVC, což je především pro naše TVB-T2 víc než nutnost. Taky nezvládají f-ci HbbTV, jak chce ten Antik do něj prosadit. Zřejmě bude ještě přesně tato jejich modifikace receiveru teprve v "nějakém vývoji" (na zakázku?) :wink:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
petula
Příspěvky: 836
Registrován: 22 kvě 2016, 02:00
Bydliště: Čelákovice / Brandýs n.L / Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od petula »

To je sice zajímavé, ale neříká to nic o

http://www.technomate.com/products/TM%252dTWIN-4K.html

Uživatelský avatar
petula
Příspěvky: 836
Registrován: 22 kvě 2016, 02:00
Bydliště: Čelákovice / Brandýs n.L / Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od petula »

Pořídil jsem tento TM-TWIN 4K Technomate a pokud má někdo zájem, můžu o tom napsat nějakou referenci.

Odpovědět

Zpět na „Satelitní technika a dekódování“