Hledám vhodnou UPS pro server

Kamerové a video systémy. Kamery, multiplexery, HDD videa, kvadrátory, videoservery, ochranné a dohledové systémy

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
vikos

Hledám vhodnou UPS pro server

#1 Příspěvek od vikos »

Dobrý den ! Chci zálohovat server na který jsou pøipojeny ezpeènostní kamery!!! prošel jsem hodnì èlánku a recenzí a nemohu se poøád rozhodnout jaký produkt vybrat !! èas zálohy by mìl být 20-60 min. popøípadì více! nemohl by mi nìkdo poradit popøípadì doporuèit konkrétní UPS :: Díky moc!
vikos@seznam.cz

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#2 Příspěvek od RadekB »

Ja pouzivam UPS GE (drive Victron) nebo PowerWare, dobre jsou i AEG Protect, ale zde me chybi dlouhodobe prakticke zkusenosti. Vykon podle toho, co se ma vse zalohovat.
K PW je mozne pripojit ext. aku a tim prodlouzit dobu zalohovani.
Nezapomen, ze vykon UPS se pocita tak, aby trvaly odber byl max 3/4 vykonu UPS.

Uživatelský avatar
alovka
Zakladatel fóra/superadmin
Zakladatel fóra/superadmin
Příspěvky: 286
Registrován: 29 črc 2002, 02:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od alovka »

Tady celkem není co øešit. Nejdøíve si spoèítej nebo zmìø odbìr systému, kamer a IR osvìtlení a zpoèítej dobu zálohy. Existují na to i programy, které ti to poèítají samy. Myslím, že v downloadech nìco je. Podle toho už navrhneš vhodnou UPS.

Na okraj... Já jsem si k UPS - APC 500VA dal 24Ah baterii na kabely a tím si zvýšil dobu zálohu, ale i pochopitelnì prodloužil dobu nabíjení. Nabíjení je proudovì omezeno ( 500 mA ), takže UPS nepøetížíš. Pøi 13,5V na akumulátoru nabíjení automaticky vypne.

Odpovědět

Zpět na „Kamerová technika“