Poptávám připájení ulomeného micro USB-B

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
artmle9
Příspěvky: 20
Registrován: 24 říj 2014, 02:00

Poptávám připájení ulomeného micro USB-B

#1 Příspěvek od artmle9 »

Poptávám připájení ulomeného micro USB-B konektoru který slouží k nabíjení radiobudíku. Děkuji za nabídky. Já Zlín
Přílohy
InkedIMG_20180730_190655_HDR_LI.jpg

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#2 Příspěvek od Zaky »

Konektor máš? Nebo aspoň vrak na vzorek? Připájet ti to můžu, ale jsem z Prahy, tak jen v případě, kdybys nesehnal nikoho poblíž. Asi by se to muselo poslat a to se dost prodraží. Nebo kdybys měl někdy cestu.
Krátce před tím, než se to rozbilo, tak to ještě fungovalo...

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#3 Příspěvek od Hydrawerk »

USB zdířka ti upadne zase. Přebastlil bych to na napájecí souosou zdířku do panelu.
zde
upraveno
Naposledy upravil(a) Hydrawerk dne 31 črc 2018, 00:40, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#4 Příspěvek od Celeron »

Ale neupadne, jen se musí pořádně připájet i za futrál a ne jen za vývody. A přes to ještě zablemcat kvalitním epoxidem, ne nějakým 5 minutovým sráč.m z Baubau.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
artmle9
Příspěvky: 20
Registrován: 24 říj 2014, 02:00

#5 Příspěvek od artmle9 »

Zaky píše:Konektor máš? Nebo aspoň vrak na vzorek? Připájet ti to můžu, ale jsem z Prahy, tak jen v případě, kdybys nesehnal nikoho poblíž. Asi by se to muselo poslat a to se dost prodraží. Nebo kdybys měl někdy cestu.
Fotku mám pouze tuto. Pokud by bylo potřeba lepší, udělám. Kolik bys za to příp. chtěl? Když nepočítám poštu, pouze konektor a prácu. Díky
Přílohy
IMG_20180730_190745_HDR.jpg

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od jezevec »

Celeron píše:Ale neupadne, jen se musí pořádně připájet i za futrál a ne jen za vývody. A přes to ještě zablemcat kvalitním epoxidem, ne nějakým 5 minutovým sráč.m z Baubau.
To zablemcání epoxidem není dobrý nápad, v případě poškození konektoru už ho nikdo nevymění.Řeším to pojistným drátkem přes vrch konektoru na zemnící plošky.

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#7 Příspěvek od Zaky »

Poslal jsem SZ.
Krátce před tím, než se to rozbilo, tak to ještě fungovalo...

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#8 Příspěvek od Zaky »

jezevec píše: To zablemcání epoxidem není dobrý nápad, v případě poškození konektoru už ho nikdo nevymění.Řeším to pojistným drátkem přes vrch konektoru na zemnící plošky.
Lepení není problém, epoxy po nahřátí povolí mnohem dřív, než pájka. Přichycení drátkem okolo je také doporučeníhodné, tady ale není na jedné straně už k čemu přichytávat, ploška je malá a zřejmě navíc z části utržená.
Krátce před tím, než se to rozbilo, tak to ještě fungovalo...

Uživatelský avatar
artmle9
Příspěvky: 20
Registrován: 24 říj 2014, 02:00

#9 Příspěvek od artmle9 »

VYRESENO

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“