Země: území záhad

Příspěvky, které svou "duchaplností" přesahují možnosti toho fóra.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pepik9
Příspěvky: 2239
Registrován: 31 srp 2010, 02:00

Země: území záhad

#1 Příspěvek od pepik9 »

Včera jsem za Zoomu zahlídl kus toho ruského díla a byla to síla. Telemost Berlín - Lhasa, děti v Německu natáčejí kamerami velikosti krasohledu a posílají to do Tibetu, a to vše za vlády Ády ..

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#2 Příspěvek od Hydrawerk »


Uživatelský avatar
FERYACT
Příspěvky: 2285
Registrován: 20 dub 2005, 02:00
Bydliště: Krnov

#3 Příspěvek od FERYACT »

Viděl jsem záhadu.V na Antarktidě byla německá základna, která bojovala proti flotoie lodí létajícími talíři, které se vynořovaly z vody.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#4 Příspěvek od termit256 »

Hmm... borci z aeronetu se rozhodli zurocit sve zkusenosti s blamazemi ve filmovem prumyslu?

Uživatelský avatar
FERYACT
Příspěvky: 2285
Registrován: 20 dub 2005, 02:00
Bydliště: Krnov

#5 Příspěvek od FERYACT »

Ty základny se tam instalovaly před koncem války.

Uživatelský avatar
pepik9
Příspěvky: 2239
Registrován: 31 srp 2010, 02:00

#6 Příspěvek od pepik9 »

Lepší teorie byla v jiném pořadu. Antarktida je Atlantida, která se tam pošoupla důsledkem vesmírné kolize, při které nastala potopa světa a získali jsme Měsíc.

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#7 Příspěvek od xsc »

U těchto pořadů by mě zajímalo, zda to točí banda šílenců, která tomu věří, nebo jsou to jen slátaniny točený pro kšeft a všem je to jedno.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#8 Příspěvek od Celeron »

Nojo, ale co si myslet o vědcích, co třeba vystupují v pořadu "Vetřelci dálnověku"? Jednou jsem si dal práci a podle jména vědce a jeho univerzity jsem je zkusil na netu vyhledat a ejhle, oni na tý univerzitě skutečně působí. Trochu mě potom překvapuje, že vystupují v těchto slátaninách. Co jsem slyšel, tak spousta vědců nechce o něčem podobným ani slyšet, protože tvrdí, že to poškozuje jejich důvěryhodnost a vážnost u jejich kolegů. Takže buď dostávají dobře zaplacíno a pokud ne, tak tomu moc nerozumím.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#9 Příspěvek od EKKAR »

Často jde o podvod - dotyčnýmu vědci se natluče do hlavy klín, že bude obhajovat svoje názory nebo propagovat svůj obor/zaměření. Dostane přislíbenej lukulskej honorář a smlouvu, ve který je složitě právnickýma kličkama a háčkama zakotveno, že v podstatě po natočení a akceptaci honoráře nemůže dál vůbec nic - ani svoje vystoupení stornovat nebo zakázat. No a pak se mu předhodí seriózně znějící otázky, na který on vášnivě odpoví, všecko včetně příslušnýho moderátora se natočí - a pak přijde střihač a příslušně nasměrovanej režisér, který celej rozhovor přestříhají a poslepujou tak, jak je požadovaný. Výsledkem je záznam, na kterým je dotyčnej vědec, kterej rádoby vědeckýma argumentama propaguje podobnou pavědu nebo i jen jednu pamyšlenku - i když on sám nikdy nic takovýho nezamejšlel. A ten vědec pak buď strpí posměch kolegů z oboru a někdy i veřejnosti, nebo tvůrce podobnejch pablbovin zažaluje - a často prohraje, protože neví jakýho právníka si najmout respektive že si má vůbec najmout právníka pro boj s takovým svinstvem, jakým ty smlouvy jsou ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Hvjezdná pjechota“