Panasonic NV-J21

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pocitujlasku
Příspěvky: 1757
Registrován: 12 pro 2005, 01:00

Panasonic NV-J21

#1 Příspěvek od pocitujlasku »

Pradi mi niekto kde zozeniem servisnu dokumentaciu na toto video? google nic nenasiel a ani na eservice.info ... tiez o tomto type nic nevedia.

Testovaci obraz je v pohode, ale ked sa zapne prehravanie kazety, tak na telke su pruhy, ako ked je zakodovany tv program, a nejde ani zvuk. ked vsak prepnem na test, tak vtedy ide zvuk.
vo videach sa velmi nevyznam, a toto beriem skor ako len take naucenie sa niecoho noveho :-)
No vidis, a tak si sa bal

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#2 Příspěvek od Hill »

To bys musel napsat, jakým kodérem zakódovaný. Nebo to vyfotit. Pruhy můžou být obecně jakékoli a každým směrem.
Nakonec nemusí být závada ani ve videu: máš na televizi navolenou předvolbu určenou pro video? Případně na příslušné předvolbě jde nastavit režim VCR?
Třeba totiž jen nestíhá dolaďovat řádkový oscilátor v TVP, protože na normální TV příjem rychle dolaďovat nepotřebuje a na testovací obraz taky ne. Ale na obraz z kazety jo.
Ale příčin může být dalších šest půlek, to se těžko hádá, když se to nevidí.

Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

Panasonic NV-J21

#3 Příspěvek od LOYZA »

A co takhle pokusit se připojit rovnou AV z videa do televize, funguje to pak normálně? Schéma asi budu mít, odhaduji. Napiš kam ho poslat když ho najdu.

Uživatelský avatar
pocitujlasku
Příspěvky: 1757
Registrován: 12 pro 2005, 01:00

Re: Panasonic NV-J21

#4 Příspěvek od pocitujlasku »

LOYZA píše:A co takhle pokusit se připojit rovnou AV z videa do televize, funguje to pak normálně? Schéma asi budu mít, odhaduji. Napiš kam ho poslat když ho najdu.
na AV je situacia rovnaka. ak by si nasiel tu schemu, tak moj email je pocitujlasku@gmail.com

Vdaka.
No vidis, a tak si sa bal

Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

VCR

#5 Příspěvek od LOYZA »

Tak jsem nenašel!!! Mám jen na model NV-SD20!! Tak se ti omlouvám že jsem ti dal planou naději. Většinou si nepamatuji čísla ale když ten či jiný model vidím, pak si vzpomenu na to co jsem na nich opravoval. Pokud jsi ve zdroji dal nové el. kondenzátory vzhledem ke stáří a díky tomu mnohým závadám, pak jen jedna otázka. Je ta hlavní deska po vyjmutí osazená dalšími deskami a je tam někde jedna a nebo dvě keramické destičky s mnoha vývody? Pak tam na nich jsou malé el. kon. a ty jsou nohdy vadné! Oprava je složitější ale jde to. Tantalové náhrady a je po starostech. Dej vědět co a jak.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “