Drtič / mixér Moulinex D56

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
milous2
Příspěvky: 791
Registrován: 29 čer 2011, 02:00
Bydliště: u Kolína

Drtič / mixér Moulinex D56

#1 Příspěvek od milous2 »

Zdravím nahlížející.
Osoba blízká mě požádala zda bych mu vrátil do původního stavu jím rozebraný výše jmenovaný "mixérek-drtič". On ho rozebral za účelem vyčištění a při odpojení konektoru ze spínače co je uvnitř,se konektor rozevřel a fastonky z něj s drátkama od motorku se "rozeběhly" a není jasné co kam patří. Zdejšímu uživateli "ohryzek36" jsem v předstihu zaslal sz a tak věřím,že jistě bude vědět. Ještě nečetl a tak vkládám tento odkaz v přesvědčení,že toto vlákno zahlédne a jistě bude reagovat. Doufám? Předem děkuji,a i ostatním,kdyby se s touto "urnou" (drtítkem), setkali,mohli vydat svědectví jak je to, či má být,zapojené. Nákres by pomohl.Z toho spínače co je uvnitř,jsem "jelen" :oops: Děkuji. MK
obr.pro ilustraci z netu:
Přílohy
MOULINEX  D56.JPG

Uživatelský avatar
ohryzek36
Příspěvky: 2369
Registrován: 24 pro 2008, 01:00
Bydliště: Zlínsko

#2 Příspěvek od ohryzek36 »

V dokumentaci nic není, já v poznámkách asi taky nic nemám. Zkus rozkreslit zapojení spínače a motoru a z toho by se snad mohlo dát něco odhadnout.

Prostě to budeš muset zapojit tak, aby schéma trochu odpovídalo tomu, které jsem hodil sem - tam je schéma novější (a odrbanější) verze prodávané v teleshoppingu, místo plošňáku se spínačama je tam jen jeden velký přepínač, ale princip ovládání (a brzdění) je stejný.

Uživatelský avatar
milous2
Příspěvky: 791
Registrován: 29 čer 2011, 02:00
Bydliště: u Kolína

#3 Příspěvek od milous2 »

ohryzek36
Děkuji za odkaz a radu. Dostal jsem se na PC až nyní,měl jsem zařizování a nebyl čas. Hlavně ten verk leží u bráchy v dílně a ten se vrátí až večer.Vezmu si to domu na stůl a pokusím se tomu přijít na kloub.Jak píšeš,rozkreslit,propískat,označit. Když to k bráchovi přinesl,měl sebou malé děti a to opravdu nebyl klid potřebný na soustředění. Ano,je to plošák se dvouma spínačema,nechci mu ho vypálit špatným zapojením. Ještě jednou děkovačka a budu se snažit to zprovoznit. Zdravím,MK.

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“