Jak uklidit?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Jak uklidit?

#1 Příspěvek od pajosek2 »

Co děláte s věcima,kterých máte nabytek a víte,že jsou pro vás zbytečné,ale pokud to někde nabídnete,tak to nikdo nechce? Aktuálně řeším bednu reproduktorů do malých tranzistoráků převážně ruských. Já to nedokážu vyhodit,ale fotit každý reprák zvlášť se mi fakt nechce. Předpokládám,že tuhle slabost nemám jen já.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#2 Příspěvek od termit256 »

Hod to na aukro od koruny

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29693
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#3 Příspěvek od EKKAR »

Dones to na nejbližší elektrotechnický/elektronický učiliště, že jim to necháváš zadara jako výukovou pomůcku. Ale dej si při tom bacha, aby ti zůstaly u těla ruce (když u toho budou nejen pajdagogosové, ale hlavně ti adepti elektrikařiny)...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od pajosek2 »

Na aukru už to bylo a nikdo o to ani neškrtl. No tak napdl mne nějaký elektro kroužek,ale o ničem nevím. Klidně to daruju.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#5 Příspěvek od Artaban001 »

Nech si jeden, nebo 2 kousky pro strýčka příhodu a zbytek odnes do Asekolu. Aby Tě to zhánění "elektrokroužku" nestálo víc úsilí a peněz, nežkdyž to prostě vysypeš do kontejneru.
Jestli jsou to ty repráčky, co bývaly v těch "Zvězdočkách", tak jsou - podle mě - zcela bezcenný.

Uživatelský avatar
elektrosvit
Příspěvky: 2512
Registrován: 27 čer 2016, 02:00

#6 Příspěvek od elektrosvit »

Krabici všelijakých repráků jsem před časem přidal k železu. Nemá smysl skladovat věci, které jsou k ničemu...

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od radioelectrum »

Na takové věci jsou ideální Holice. Dát do bedny a před holicemi hodit pár beden do auta, a na místě se to prodá. Něco co si cemíne nikdo nekoupí, neco co bysme vyhodili někdo koupí za tisíce.

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od pajosek2 »

Do Holic nejezdím je to pro mne daleko. Já si asi někoho budu muset najmout ať to za mne vyhodí.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#9 Příspěvek od rezis »

Zrovna dneska jsem uklízel v garáži. A vyházel jsem kupu věcí. Sice mi toho bylo líto jenže zkušenosti jsou: nafotit, vystavit pak odpovídat na milion dotazů lidí kteří vlastně ani koupit nechtějí (nejlépe po sms, neboť telefonovat dnes asi už není v módě), následně zabalit, jít na poštu poslat na dobírku a někdo to nepřevezme. hovno, hovno zlatá rybko...
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29693
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#10 Příspěvek od EKKAR »

Hoď to do auta a odvez to na učiliště do Holešova nebo do Kroměříža ...
vyhledávání
Sice pár kaček projedeš, ale aspoň se to nevyhodí. Stačí se poradit předem po telefonu s někým z učitelů odbornýho výcviku a případně i domluvit konkrétní místo a čas.
Rožnov pod Radhoštěm ti úmyslně neradím ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od pajosek2 »

Ekkare Ty si musíš rýpnout při každé příležitosti:-) :-) Já mám Rožnov rád. No uvidíme já to opravdu raději někomu daruju než abych to vyhodil.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4566
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od PotPalo »

Ako upratať. Fakt. To mám najradšej keď niekto príde a povie nech si upracem. Tak sa ho spýtam kam mám dať tie veci, že veľmi rád. A už je ticho, pochopí že nieje kam upratať.

Snažím sa udržať tempo predávania s rýchlosťou pribúdania vecí, ale je to o chlp. Našťastie ešte mám aj komu veci dávať len tak, takže zatiaľ nad neporiadkom víťazím. Tiež už nič nenosím. Keď je niekde niečo pekné, otočím sa chrbtom a poviem si že som nič nevidel. :D

Tak ma napadlo, vyrobiť repro stenu. Veľkú preglejku, otvory na reproduktorčeky, namontovať a pozapájať sériovoparalelne aj 200 kusov. Ako to ozaj bude hrať. :lol:
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
vicious
Příspěvky: 635
Registrován: 10 srp 2007, 02:00
Bydliště: 3 km od Humenného

#13 Příspěvek od vicious »

Tak zrovna v tomto prípade by som tie repráky dal do zberu.
A vo všeobecnosti, keď mám niečo zbytočné a na bazoši to nikto nekúpi ani po niekoľkonásobnom obnovení inzerátu, tak vyhodiť/roztriediť na kovy a dať do zberu.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#14 Příspěvek od rnbw »

Mnohe veci sa predaju, len to dlho trva. Ale neviem si predstavit, na co by niekto potreboval sovietske male repraky - snad len na opravu nejakeho stareho radia. Inak su asi bezcenne, asi len darovat za odvoz...

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od Hubert_79 »

Normálně vyhodit. Zkusit prodat, když to za prachy nikdo nechce, tak za odvoz. Když ani to, tak do háje s tím... Blbý, ale jiný řešení to asi nemá.
Nebo se odstěhovat někam, kde bude víc místa. O následné vyhození se pak postarají dědicové.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“