Ardo A1200X

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
jurpa

Ardo A1200X

#1 Příspěvek od jurpa »

Dobrý den
Potøeboval bych poradit s prackou Ardo A1200x, pracka neodstøeïuje, prací cyklus probìhne celý, vodu na závìr odèerpá, ale pøi odstøeïování se buben neroztoèí na vysoké otáèky - toèí se jen pomalu. Závada se projevuje nepravidelnì - nìkdy hned pøi prvním praní, nìkdy pøi dalším. Proèetl jsem rady z vaší diskuze, ale žádnou závadu jsem nenašel. Pokud by nìkdo mohl posktnout schéma zapojení i s elektronikou byl bych vdìèný.
S pozdravem
jurpa@email.cz

Návštěvník

#2 Příspěvek od Návštěvník »

Dobrý den, dostali jsme praèku ardo a1200x a nemáme k ní návod. Na praèce je to v cizím jazyce. Nemohl byste nám nìkdo pøeložit od bodu 1 až do konce co co je?
Dìkuji Bìtka

jurpa

RE:Bìtka

#3 Příspěvek od jurpa »

Nazdar Bìtko
A1200x
1 - Bavlna s pøedepírkou
2 - Bavlna bez pøedepírky
3 - Stálobarevné krátké praní
4 - Nestálobarevné krátké praní
5 - Máchání a odstøedìní
6 - Aviváž a odstøedìní
7 - Odstøedìní
8 - Syntetické s pøedepírkou
9 - Syntetické bez pøedepírky
10 - Jemné míchané tkaniny
11 - Máchání a odstøedìní
12 - Aviváž
13 - Vypouštìní a odstøedìní
14 - Vlna
15 - Aviváž
16 - Vypouštìní a odstøedìní

abel

Re: Ardo A1200X

#4 Příspěvek od abel »

jurpa píše:Dobrý den
Potøeboval bych poradit s prackou Ardo A1200x, pracka neodstøeïuje, prací cyklus probìhne celý, vodu na závìr odèerpá, ale pøi odstøeïování se buben neroztoèí na vysoké otáèky - toèí se jen pomalu. Závada se projevuje nepravidelnì - nìkdy hned pøi prvním praní, nìkdy pøi dalším. Proèetl jsem rady z vaší diskuze, ale žádnou závadu jsem nenašel. Pokud by nìkdo mohl posktnout schéma zapojení i s elektronikou byl bych vdìèný.
S pozdravem
jurpa@email.cz
Naramne se to podoba, skus tohle:
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... ic&t=10946

Uživatelský avatar
Miri
Příspěvky: 196
Registrován: 28 črc 2006, 02:00
Bydliště: Nový Jicin

rada

#5 Příspěvek od Miri »

Zkus vyměnit rozběhový kondenzátor. Je tam myslím 15. Mikro. Měl jsem tu samou závadu.
Miri

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“