hledám výrobu hi-fi stojanu

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

hledám výrobu hi-fi stojanu

#1 Příspěvek od konosuke »

nezávazně !
příčky budou z kouřovýho skla síly 10mm (zesil váží někdy až 15 kg) kdežto stojiny z tvrdého mořeného dřeva (nebo hliníku)
(fotka je ilustrativní, ta děvčica není nutnou součásti dodávky i když...)
nezávazně !
Přílohy
hifi doma.jpg
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
lopez
Příspěvky: 868
Registrován: 17 pro 2011, 01:00

#2 Příspěvek od lopez »

Prečo vyrábať? - ved jesto toho dosť.
https://www.asko-nabytok.sk/1003452.0-tv-stolik-fs4766

https://www.pohodo.sk/nabytok/stoly/tv- ... ogle.sk%2F



A ak treba aj na telku?
https://www.mojnabytok.sk/tv-stoliky/tv-stolik-ross/

Tento ma 10mm čierne tvrdené. To by malo udržať aj chlapa - nie 15kg. :D
To sú dobré ceny - lebo si treba najprv pozreť koľko stojí M2 takého 10mm skla. :wink: + vrtanie + dalej netreba písať. Proste za tú cenu do nikto doma nevyrobí.

Uživatelský avatar
lopez
Příspěvky: 868
Registrován: 17 pro 2011, 01:00

#3 Příspěvek od lopez »

Pre lepšiu orientáciu.

http://sklenarstvozajo.sk/cennik/

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#4 Příspěvek od konosuke »

dobre, kolegovia, mrknem na to, ďaka. tento monstr jsem si vyrobil na garáži sám, stojiny jsou ocelové profily (jäkly) 20x20x2mm zašprajcované mezi podlahu a strop místnosti vloženými šrouby M16, bočnice vinkly 20x20x2mm a nosné desky z mořené dřevotřísky, aparáty jsou dobře větrané a přístup vzadu k přípojkám pohodlný (kazetdeck není vidět, zrovna na servise v reanimaci) nevýhodou všudypřítomný prach, je to celkem ošklivé ale svépomocné
http://img24.cz/images/65548791438209934631.jpg
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
lopez
Příspěvky: 868
Registrován: 17 pro 2011, 01:00

#5 Příspěvek od lopez »

Aha...
No a čo je na tom "ošklivé"?
Proste ak na to potrebuješ "vopchať" veľa vecí? - takto to je v pohode.
Len ako som písal, to sklo čo chceš? - a chceš vyrobiť niečo podobné? - tak to asi cenovo vzdáš. :D

Ono je tiež otázne ako často to používaš? - Ja mám takú 3-oj + TV ale drevo.
A tam zosík,CD player,DVD player,Tape deck. A zapnem to cca 3X do roka. :D

Uživatelský avatar
lopez
Příspěvky: 868
Registrován: 17 pro 2011, 01:00

#6 Příspěvek od lopez »

Dám moje foto.
Toto som kupoval za cca 1200 (ešte) Sk - tj. niečo pod 1000 Kč.:D
Vošlo tam všetko čo som chcel + CD po bokoch.
Proste za tú cenu som nemal čo riešiť. :D

A ten prehnutý vrch (na fotke to vidno) poriešil TV SONY - klasika CRT - čo mal zo 40kg.

PS: foto je čerstvé - zatiaľ Finsko - Canada 2:1 :D
Přílohy
Denon.jpg

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#7 Příspěvek od konosuke »

ozaj pekný a skladný bazmek je to ! profi výroba z marketu ?
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
lopez
Příspěvky: 868
Registrován: 17 pro 2011, 01:00

#8 Příspěvek od lopez »

Jasne z marketu to bolo.
A ešte koliečka na spodku - tak sa to dá cele v pohode presunúť (ak treba).
Len tie báble. :D
Proste super cena....

Ale ako som písal mááálo kedy využívam to čo je tam. Okrem TV a toho SAT-Box-u.
Naposledy upravil(a) lopez dne 10 kvě 2019, 18:15, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#9 Příspěvek od Achab »

Ty skleněné desky se dají stáhnout běžnými závitovými tyčemi přes soustružené dřevěné rozpěrky. Výsledek vypadá velmi dobře, záleží na možnostech. Viditelné horní matky je možné buď vysoustružit, nebo při menších nárocích stačí obyčejné a plastové krytky. Soused takový stojan dělal, mám dojem, že sehnal nějaké ozdobné nábytkové matky.
Naposledy upravil(a) Achab dne 10 kvě 2019, 18:16, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#10 Příspěvek od konosuke »

no vidíš ! pojezdová kloubová kolečka k šibování po podlaze, dobrý nápad dík
mohou bejt ze starého servírovacího stolku
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
lopez
Příspěvky: 868
Registrován: 17 pro 2011, 01:00

#11 Příspěvek od lopez »

konosuke - to bolo k tomu - a v cene.:D

PS: preto píšem že si to dobre prerátaj a skús niečo hotové pohľadať.
Poprípade niečo - čo sa dá rozšíriť (nadstaviť).
Lebo vyrobiť sa dá všetko - len "iný" peniaz to bude stáť.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#12 Příspěvek od EKKAR »

Vložky mezi skla se dají spáchat různě - měl jsem takovej konferenčák ze dvou tvrzenejch skel, horní čirý, spodní matově pískovaný, v rozích na spodní straně horního skla byly nalepený asi centimetr silný a 3cm velký hnilíkový "puky" s dírou a vnitřním závitem M8, do těch byly zašroubovaný kuželovitý nohy z kovový trubky a se zapájenýma dnama osazenýma dírama s maticema, nahoře byly použitý kousky závitový tyče = šrouby bez hlav, vespod byly zašroubovaný nábytkový kolečka s brzdama, všecky styky kov-sklo byly přes silikonový podložky, takže nehrozilo odření skla, zdánlivě balada.

Bohužel ale obrovskej problém byl ten, že výrobce nedokázal udělat ty čela noh se závitama kolmý, takže nohy po dotažení závitů "na fest" k horní desce neseděly proti předvrtaným děrám v dolní desce - a když jsem nahoře nohy uvolnil, zdola prostrčil a našrouboval kolečka a chtěl nohy následně nahoře utáhnout, urvalo mi boční pnutí dva ty horní hnilíkový "puky" od skla ... Skončilo to tak, že jsem měl ty protikusy pro dvě z noh přilepený úplně jinde, než původně byly a vypadalo to skutečně "uchvancancujícně", když stolek vypadal jako by ho bastlili učni z pomocný školy ...

Původ stolku byl v prodejně ASKO nábytek, adresou ve vesnici opodál Perníkovic. Bohužel byl poslední a reklamaci mi nabídli vyřešit stejně, jako jsem ji opravil já - novým nalepením horních "matic" tak, aby po utažení noh na ně nevyvozovaly žádnou boční sílu. Fakt je, že jsem udělal kontrolu měřením jak děr ve spodním skle, tak i nalepenejch "puků" na skle horním - a ty seděly. Naopak změřením noh jsem zjistil, že je výrobce doslova ojebal a střed horního čela dvou ze 4 noh byl při pouhým postavení všech noh na rovnou plochu asi o 3mm vedle ... Kdybych byl já pachatelem takovýho zmetku, musel bych se asi ostudou propadnout až do Západního Německa...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#13 Příspěvek od konosuke »

prach je svinstvo tak leda na TV obrazovce nebo LP vinylech, důsledně ukládám do obalu - po přehrání, PE přebaly jsem si svařil (trafopájkou) sám ze zahradkářský folie
(u nás je prašno dost, železárenské komíny vidím z vokna)
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
lopez
Příspěvky: 868
Registrován: 17 pro 2011, 01:00

#14 Příspěvek od lopez »

Tie stroje používam cca 3X do roka.:D
Ale sú v perfektnom stave.
AIWA AD-F 450 (tape deck)
PHILIPS DVP 5500S (DVD/SACD)
DENON DCD-1700 (CD-player) - ten má už 32 rokov.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#15 Příspěvek od konosuke »

Aiwa je moja srdcovka, mal som reverzák AD-R450 z Tuzexu v Ostrave, potom 3-hlaváč AD-F660 z bazaru no a terazky AD-F910 E po revolucii kúpený v Dojču
opravuje sa lebo remene su vytahané na žvejdu a kladky tvrdé, čo dněs robí hen ona firma ? sfuzovala sa zo soňákom vraj, koncentrácia a centralizácia kapitálu
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“