Teslův transformátor pro přístroj Dr. Lachovského

Problémy s návrhem, konstrukcí, zapojením, realizací elektronických zařízení

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jade
Příspěvky: 962
Registrován: 28 pro 2004, 01:00
Bydliště: Brno

Teslův transformátor pro přístroj Dr. Lachovského

#1 Příspěvek od jade »

Zdravím,
pokouším se postavit jiskřišťový Teslův transformátor pro Lachovského "multifrekvenční oscilátor" (zkoušel jsem si vše "zjednodušit" stavbou tranzistorového T.C., ovšem ukázalo se to býti slepou uličkou...).

Musím předeslat, že mi nejde o probírání možnosti či nemožnosti funkce podle předpokladů Lachovského, jde mi o ryze technické problémy a jejich řešení.
(pokud budete gůglit, tak hledejte Lakhovsky, v některých jazycích je holt "ch" něco nemyslitelného)
Je třeba také říct, že není úplně jasné, jak byl vlastně originální přístroj zapojen, respektive jakým způsobem byly k němu byly připojeny rezonátory. Zapojení z Lachovského patentu je na obrázku níže - ten s vyobrazením vakuové verze rezonátoru.
První prototyp byl údajně ubastlen ze zapalovací soustavy fordu T. Viz obrázek.
Nyní k důvodu, proč sem to všechno vlastně píši: postavil jsem si Teslův transformátor ze dvou MOTů a předřazené tlumivky z nějaké 400W výbojky,
viz též obrázek z Multisimu.
Rotační jiskřiště, probírané v jiném vlákně, jsem zatím odložil a použil statické.
Kondenzátor je poskládán z devíti keramik 5n/5kV DC, tak, aby byla zatížitelnost trojnásobná a kapacita zůstala stejná, je chráněn vlastním jiskřištěm před přepětím.
Pár minut to opravdu fungovalo, kolem pokusného rezonátoru o průměru 40cm se objevila korona sršící asi 4cm daleko okolo celého obvodu.
Pak sekundár TC najednou zmlknul, jiskřiště přitom stále pracovalo.

Takže teď řeším, co se vlastně pokazilo. Kondenzátory jsem vyměnil, bez efektu.
Teď se to chová tak, že hlavní jiskřiště, nastavené na 1,5mm, pracuje přerušovaně a do toho občas "zaštěká" ochranné jiskřiště kondenzátorů, nastavené na 3mm. Ze sekundáru TC vytáhnu šroubovákem tak 5mm jiskřičku.
:(
Nehřeje se nic, ani se nic nehřálo na začátku, jen kondy jsou po chvíli provozu vlažné. Jiskřiště se chladí i zháší proudem vzduchu.
Poprosil bych znalé o pomoc se znovu zprovozněním zařízení.
Děkuji!
Přílohy
SGTC.png
Lakhovsky orig.png
mwo-300x261.jpg

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od forbidden »

Kondenzátor musí být opravdu hodně naddimenzovanej, oproti udávanýmu DC napětí. Nevím, jaký keramiky máš, ale chvíli bude fungovat asi vše, než shoří. Pokud nejsou výboje, nemáš to v rezonanci. Jiskřišťáky se ladí nejčastěji odbočkama na primáru. Mluvím o klasickým SGTC.

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#3 Příspěvek od Kremik »

Sekundár TC? Dle popisu asi jic jinýho. Nebo něco na "pokusným rezonátoru".

Uživatelský avatar
jade
Příspěvky: 962
Registrován: 28 pro 2004, 01:00
Bydliště: Brno

#4 Příspěvek od jade »

Sekundár je v pořádku, navinul jsem ho drátem 0,45 což je docela nadstandard a indukčnost i odpor sedí. Profláknout se v podstatě nemá kam, tak dlouhé výboje jsem ani náhodou nezaznamenal.
Onen pokusný rezonátor je prozatím jen rozpojený kruh z drátu Ø 40cm, dokud nefunguje T.C. nemá smysl to řešit.
Dnes jsem převinul primár, ale bez efektu.
Ale celkově mám z toho dojem náhlého rozladění.
Je možné, že se kondenzátory tváří při měření v pořádku, ale při připojení na 4kV se chovají jinak. Jdou VN kondy nějak otestovat?
Používám tyhle: https://www.bucek.name/cenik/kkeramicke ... n5kv-f.jpg , vždy tři v sérii, což dělá 15kV stejnosměrných. Což u mě není ani náhodou.

Uživatelský avatar
patrikvarga
Příspěvky: 1062
Registrován: 24 dub 2007, 02:00

#5 Příspěvek od patrikvarga »

Keď dáš 3 kondenzátory do série nemáš zaručené, že sa aj napätie rozdelí 1:3.

Uživatelský avatar
jade
Příspěvky: 962
Registrován: 28 pro 2004, 01:00
Bydliště: Brno

#6 Příspěvek od jade »

Když jsou stejné, tak by teoreticky mělo...
Jak tedy otestovat VN kondy?
Dík

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od forbidden »

Tyhle keramický prcky nejsou do rezonančního obvodu tesláku. Toto jsou kondy, co vydrží.
Otestovat je můžeš při nominálním DC napětí, jestli se neprorazí.
Přílohy
Maxwell
Maxwell
Maxwell
Maxwell

Uživatelský avatar
RayeR
Příspěvky: 1167
Registrován: 02 srp 2009, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od RayeR »

Tyhle kondy sou imho na takovouhle vykonovou VF aplikaci dost k hovnu, zkus bud foliaky WIMA FKP1 nebo diskovy/trubkovy VF keramiky, neco jako tohle: http://rayer.g6.cz/teslatr/vttc/photos/ccap1nf.jpg
pak to prska lip :)
http://rayer.g6.cz/teslatr/vttc/photos/gu81m15.jpg

Uživatelský avatar
jade
Příspěvky: 962
Registrován: 28 pro 2004, 01:00
Bydliště: Brno

#9 Příspěvek od jade »

Které jsou k hovnu, ty co ukazuje forbidden, nebo ty moje červené keramiky?

Uživatelský avatar
RayeR
Příspěvky: 1167
Registrován: 02 srp 2009, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od RayeR »

Ty tve keramicke pecicky, sem reload stranku az po te, co forbid odpovedel. Ty maxwelly sou super, ale drahe jak pes...

Uživatelský avatar
jade
Příspěvky: 962
Registrován: 28 pro 2004, 01:00
Bydliště: Brno

#11 Příspěvek od jade »

Hmm, já to tušil...
U Bůčka lepší holt nemaj. Bude stačit kondík na 25 kV DC? Oni různí výrobci udávají AC zatížitelnost u těchto kondíků dost různou, dokonce jsem viděl i údaj "28kV DC, 4kV 50Hz AC", což nic nevypovídá o zatížitelnosti při 5kV (napájení, kolik se tam nakmitá, to nemám jak změřit) a frekvenci primáru 440kHz.
Ach jo, prostě potřebuji, aby to už fungovalo, vzorky rostlin jsou už vyklíčené a přístroj ne a ne fungovat. :(

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od forbidden »

Kond na 1000 VDC snese třeba jen 100 VAC@100 kHz. Máš to v datasheetu každýho typu. Dobrý jsou Teslácký TC341, 342, 343. Dají se sehnat občas i dost levně, na rozdíl od WIMA FKP1. Kdysi jsem z nich rezonanční banku stavěl.
Přílohy
MMC
MMC

Uživatelský avatar
RayeR
Příspěvky: 1167
Registrován: 02 srp 2009, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od RayeR »

Jj, tomu se rika frequency derating factor a v kazdym lepsim dataku ke kondum mas graf zavislosti max. AC napeti na freq. U srackovyho dielektrika mas vyznamnej rozdil uz na 50Hz, ale i u tech PP to jde na stovkach kHz vyrazne dolu, takze je treba poskladat serioparalelni baterii...

Uživatelský avatar
jade
Příspěvky: 962
Registrován: 28 pro 2004, 01:00
Bydliště: Brno

#14 Příspěvek od jade »

Kdosi nabízí na Bazáči tyto kondenzátory : https://www.sbazar.cz/jplabs/detail/669 ... dvert-link
Bohužel netuším, kolik za ně bude chtít a nenašel jsem od nich nikde datašít, snad by vyhověl jeden kousek?

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#15 Příspěvek od PeteBurns »

Ponuka to tento, mozes mu napisat SZ :lol: petula/remmidemmi/JPL/kvitko/kyori/dennis/hopkins/alibaba/computerasylum/psychosalám :twisted:

Odpovědět

Zpět na „Řešení problémů s různými konstrukcemi“