Sony Ericsson K300i- pseudobaterie

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

Sony Ericsson K300i- pseudobaterie

#1 Příspěvek od MetalGod »

Čau,
dostal se mi do pazour tento telefon s tím, že ho majitel utopil v nějaký tekutině obsahující soli- to se stává :D .
Nevysílá, nepřijímá, nejde podsvícení displeje a baterie v čudu (už vyhozená), ale jinak OK, ALE majitel mi řekl, že už má telefón jinej, že z tohoto telefónovat nechce a že prej chce fotit, páč ten novej se s kamerkou nenarodil a že prej i překousne, že mu displej jaksi nesvítí.
A tady jsou 2 problémy:
- zákazník nechce kupovat baterii (nechce ji kupovat do polofunkčního a polonefunkčního telefónu), že to chce tahat z nabíječky, ale bez baterie to nejde, jak teda tu baterii imitovat, aby se to dalo "normálně" nabíjet?
- neznám zapojení konektoru baterie- je tam 5 pinů, jeden, ten prostřední se mi zdá bejt falešnej- mělo by to bejt jako u novějších modelů (např. K700i).

Můžete mi někdo poradit?
Předem dík!

Návštěvník

#2 Příspěvek od Návštěvník »

Podle popisu bude nejlepší to vyhodit do koše, lcd v èudu, takže i kdyby fotil, stejnì nic neuvidí.

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#3 Příspěvek od MetalGod »

LCD je v pořádku, jen podsvícení nejde.
Strčil jsem to na nabíječku, zapnout sice jde, ale točit ani fotit nejde- vypne.
Ještě zkusím (ten konektor na baterii jsem proměřil 8-) ) dát místo baterie elyt 3,3mF/10V a uvidíme.

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#4 Příspěvek od MetalGod »

Nakonec jsem tam vrazil 4,7mF/10V a šlape jak hodinky!

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“