Obchod se vším možným

NEKOMERČNÍ nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Obchod se vším možným

#1 Příspěvek od workhard »

Dobrý vetešnictví, neznal jsem. http://www.soucastka.cz/
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#2 Příspěvek od ZVUK2000 »

To je přece Galuszka (kdysi ELEKTROINZERT) :D

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#3 Příspěvek od konosuke »

dobrej krámek, známe, mám vodtamať ten předzesík do anténní krabice
co jsme tu řešilii napájení 5V ze zdroje settopboxu
http://www.soucastka.cz/inshop/scripts/ ... spx?q=swa7
Naposledy upravil(a) konosuke dne 28 lis 2019, 10:12, celkem upraveno 1 x.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#4 Příspěvek od ok1hga »

. . . přesně
většinou předražená veteš a v neznámém stavu . . .
něco jsem si prohlédl,
měl bych i o něco zájem,
ale u toho zase nemá ani cenu, jen na dotaz

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#5 Příspěvek od Achab »

Dotaz není problém, odpověď jsem dostal skoro hned. Podle okolností je možné domluvit slevu, v mém případě slevil asi 25%. V zásilce za 1500 Kč byl jako bonus tranzistor SU169, dvě reklamní propisky a dokonce několik bonbónů. Je to asi 3 roky, současný stav neznám.

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od Lukas-Peca »

Opravdu kouzelný eshop. Spousta věcí dokonale k ničemu, nesmyslné ceny, web v totálním bordelu, kdy půlka položek není na prodej, není to členěné do kategorií, takže se v tom nedá nijak orientovat...

http://www.soucastka.cz/sroubovaci-svor ... temIdx=617
http://www.soucastka.cz/jistic-16a-star ... temIdx=624

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#7 Příspěvek od Achab »

Jo, je tam šrot, ale občas se objeví něco použitelného. V mém případě šlo o měřící přístroj vzhledově v dobrém stavu, podle popisu funkční uloženka. Přesto mě p. Galuszka nabídl možnost zaplacení až po vyzkoušení.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#8 Příspěvek od termit256 »

Taky jsem od nej neco bral, u neceho ma ceny dobre, u jineho spatne, kdyz jsem mel cas tak jsem si obcas ten eshop projel, ale v posledni dobe se mu tam rozmohl ten priserny nesvar s cenama na dotaz a na to opravdu nemam cas, takze uz na nej kaslu.

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#9 Příspěvek od sinclair »

Galuszka je přesně ten týpek, co celý devadesátky svážel za cenu šrotu materiál ze zrušených, či likvidovaných výrob, bývalých státních podniků i soukromých. Mnozí tak ušetřili za ekologickou likvidaci, protože je to všechno plné olova a dalších kovů, které po r. 2000 podléhaly přísným předpisům.
Věřím, že ho to dokáže docela dobře živit, pokud to všechno skladuje na svém, protože ten materiál jej často stál pouze cenu odvozu.
Ostatně i ke skladovacím prostorám šlo v devadesátkách přijít poměrně lacino, i s pozemkem, pokud byly dobré informace. Kór na Ostravsku. Galuszka dobré informace a hodně dopředu měl. Díky Elektroinzertu věděl, který provoz se bude likvidovat, protože nabídky materiálu šly jako první právě do Elektroinzertu, co na to byl úzce specializovaný.
Takový ostravský Denkl-Hanč, ale o dost horší.

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#10 Příspěvek od Pikofarad »

Já si u něj zatím nekoupím nic.Ale nebudu komentovat co a za kolik prodává a jak to nabyl.Když je někdo ochotný zaplatit požadovanou částku za nabízené zboží,jeho peníze,jeho věc.

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#11 Příspěvek od sinclair »

Pikofarade, řekl bych, že jenom do momentu, než půjde o Tvé, resp. mé a nemalé peníze.
Když Ti namísto 50ks inzerovaných, tesláckých KUN10 a KUN20 přijdou jakési BUN10 a BUN20. KUN10 za dvacku kus, KUN20 za tři pětky.
S potiskem, co jde setřít prstem, s křídly TO220 do vrtule, otřepem na díře a s nepoužitelným čipem uvnitř. Tehdy dost frčel VMOS60...
Synchromotorky SMR300 byly skladované tak "pečlivě", že se ani jeden z pěti kusů nechtěl hnout. Relé RP701 do dps bylo nutný rozebrat, důkladně vyčistit kontakty od oxidů a kotvu/jho od počínající rzi, vyměnit z jiného relé rezavou pružinku a teprv se daly použít.
Byla to první a taky poslední objednávka, u pana Galuszky realizovaná, nebylo to za pár korun, ale půlka tehdejší dělnické výplaty.
Reklamovat to nešlo, protože "doprodej bez záruky", o vrácení zboží a peněz nechtěl ani slyšet, stejně tak zareagoval na můj pokus o smír v podobě zaslání dobropisu.
Já byl ochoten zaplatit požadovanou částku - ale za věci, který k něčemu jsou. Například za motorky, co jsou po přivedení proudu ochotný se točit.

Denkl/Hančové, pokud si u nich objednávám něco echt starého /třeba odpory TR635-636, staré typy elytů apod./ mě předem upozornili sami, že je to zboží dlouho skladované, že tedy nemusí být všechno v pořádku a nemusí mít vlastnosti podle katalogů. Já si to uvědomoval.
Kdyby už nic, tak mi takovýto prodejce dává aspoň vybrat. Můžu se už při objednávání takového zboží rozhodnout, jestli to odmítnu, anebo to za ty peníze risknu. I s tím, že bude třeba půlka elytů bez kapacity, půlka odporů vnitřně uhnilých a tedy budou všecky 2x dražší. Je to jen na mně.

Galuszka na vybranou nedává. Fotky zboží, pokud nějaké jsou, tak z větší části jen ilustrační, protože vůbec neodpovídají skutečnému stavu jím skladovaného a nabízeného materiálu.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#12 Příspěvek od termit256 »

Kdyz se nejaka vec 30 let nevyrabi, tak je snad kazdemu jasne ze je dlouho skladovana :-)

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#13 Příspěvek od sinclair »

To určitě ano.
Rozhodně to ale nemá automaticky znamenat, že bude zcela nefunkční.
A pokud už je, má to prodejce napsat.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#14 Příspěvek od termit256 »

Kdyz pudes ven a v radiu budou hlasit ze prsi, taky budes nasranej na rosnicky, protoze nerekly ze zmoknes?

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#15 Příspěvek od BOBOBO »

Mne odrazuje množstevní prodej . Vem 100 kusů nebo nula . Jako téměř vše dříve bylo lépe , měl jiné ceny i přístup . Kdo má nahrábnuto na malé věci kašle .

Odpovědět

Zpět na „Nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů“