Lenovo žádná klávesnice

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

Lenovo žádná klávesnice

#1 Příspěvek od Crifodo »

prosím o radu:
lenovo a6010 s v******ým androidem 5.0.2, při mazání balastu zmizela i klávesnice, v Nastavení-Jazyk a zadávání-Aktuální klávesnice nic není.
Jak se dá znovu nainstalovat nebo obnovit, pokud možno bez resetu do továrního nastavení?

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#2 Příspěvek od Eleman »

Jedině se přes obchod play.google nějak proklikat (bez klávesnice to bude těžší) na např.Classic Big Keyboard. Moje oblíbená. Až ji budeš mít, tak už nebudeš chtít jinou :D .
Raději bych ale vše potřebné zazálohoval a udělal Factory Reset. Těžko říc co dalšího se tam ještě poondilo.
Naposledy upravil(a) Eleman dne 23 pro 2019, 16:05, celkem upraveno 3 x.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
vladodyno
Příspěvky: 704
Registrován: 25 úno 2010, 01:00
Bydliště: Moravský sv. Ján, Slovensko

#3 Příspěvek od vladodyno »

Nainštaluj novú z obchodu google.

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#4 Příspěvek od Zaky »

Jestli to umí OTG, tak můžeš přes adekvátní adaptér připojit normální USB klávesnici a na ní napsat vše potřebné pro stažení apky z google play. Před časem jsem na služebce bez notebooku kvůli jedné nouzové akci měl k mobilu přes OTG připojený USB hub a v něm klávesnici a myš a přes VNC pracoval na počítači v práci. Jen ten mobilový displej nebyl zrovna z největších.
Krátce před tím, než se to rozbilo, tak to ještě fungovalo...

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#5 Příspěvek od Crifodo »

K obchod.play se dalo prošmatlat, original Lenovo jsem tam nenašel, jen nějakou C1, velká jako kráva, s tou nějak funguje.

není to moje, nevyznám se v tom a nebaví mě to, jen dělám (nekvalifikovaně) sluhu.

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“