NodeMcu instalace v Proteus 8.1 a

Simulátory elektronických obvodů, a potíže a zkušenosti - aneb "někdy se hotový obvod skutečně chová tak, jak simulátor předpověděl..."

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

NodeMcu instalace v Proteus 8.1 a

#1 Příspěvek od markoni »

Zdravím
Tady jsem naše video návod jak tam nainstalovat ESP8266 https://www.youtube.com/watch?v=8ALOH3QRptA a mě se nedaří ten poslední soubor ESP8277.STP nakopírovat do složky respektive nemohu tu složku najít kde by mohla být? díky :oops:
  • These files is for Schematic and PCB design only.

    How to Install:

    Step 1:Extract Zip Folder and Paste all these files USERDVC.LIB,USERDVC.IDX and
    USERPKG.LIB, USERPKG.IDX into Library
    and
    ESP8277.STP into MCAD
    folder of Proteus Software.

    Step 2: If you are using Proteus 8 software then Library folder and MCAD Folder will be within the data Folder (Proteus 8 ProfessionalDataLIBRARY ) OR ProgramData (C:ProgramDataLabcenter ElectronicsProteus 8 ProfessionalLIBRARYand MCAD Folder)

    Step 3: Now open Proteus software (restart it if it’s already open) and click on add component tab and search for NodeMCU.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#2 Příspěvek od Michal22 »

1. Rozbalte .zip soubor a soubory USERDVC.LIB,USERDVC.IDX and
USERPKG.LIB, USERPKG.IDX nakopíruje (přeneste) do složky Library, soubor ESP8277.STP nakopíruje (přenese) do složky MCAD programu Proteus programu.
2. Jestliže používat program Proteus 8, mohou být složky Library a MCAD ve složce data, NEBO Program Data (C:ProgramDataLabcenter ElectronicsProteus 8 ProfessionalLIBRARYand MCAD Folder).
3. Nyní zapněte program Proteus 8 (nebo jej restartujte, pokud je zapnutý), klikněte na tlačítko Add Komponent a vyhledejte NodeMCU.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od markoni »

To jsem si pochopitelně přeložil v googlu ale nemohu najít tu poslední složku MCAD kde bych nakopírovat ESP8277.STP :(

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#4 Příspěvek od Michal22 »

Prošels obě možná umístění? Případně to zkus vyhledat v systému.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
dreamer
Příspěvky: 380
Registrován: 22 říj 2014, 02:00

#5 Příspěvek od dreamer »

ProgramData je skrytá složka, musíš mít zapnuté zobrazování skrytých složek, pak ji najdeš obvykle na C:\

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od markoni »

Soubor pro který nemohu najít složku zkoušel jsem i skryté složky tak je asi pro 3D Model ten bych ani nepotřeboval pokud by to bez toho by to šlo a na tom videu jen jen pro shcématické značky a desku plošných spojů já jsem myslel že jde o simulaci nebo se mýlím :(

Odpovědět

Zpět na „Simulátory a simulace obvodů“