CS-servisforum, funguje ?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

CS-servisforum, funguje ?

#1 Příspěvek od kutilmil »

Nazdar chlapi. Funguje ešte cs-servisforum? Ja som tam nebol snáď už a 10 rokov tak reku skusim sa prihlásiť. Nejde mi to. Že by mi zmazali profil? alebo to nefunguje už? Chodíte tam niekto?

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od jezevec »

Jasně že funguje. Pokud jsi tam nebyl tak dlouho, budeš se asi muset zaregistrovat znovu.

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#3 Příspěvek od kutilmil »

Dík Jezevec. Už to nebudem siliť. Aj tak už nič nerobím.... sem tam sa hrám so starým rádiom a na cs fóre bola ajtak veeeľmi ťažká dohoda.

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#4 Příspěvek od sinclair »

No to věřím

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#5 Příspěvek od bu2520 »

ono i před lety na bastlirně :D . Pamatuji jak mi to někteří žhavější členové dali sežrat, když jse se po 15 leté profesionální a patnáctileté amatérské praxi na něco zeptal. Už sem na fórum ani ti bijci nechodí (nebo nepřispívají) Je fakt, že mě tohle fórum naučilo určité pokory a někdy i zdrženlivosti. i to jak málo vím. Ale i to že jsem li o něčem přesvědčen neznamená, že mám pravdu. Každopádně díky za bastlírnu

Uživatelský avatar
Milan121
Příspěvky: 716
Registrován: 07 pro 2005, 01:00

#6 Příspěvek od Milan121 »

BU2520 palec nahoru. Moc pěkně napsané.
Dík Bastlírně a taky dík rozumným moderátorům !

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#7 Příspěvek od kutilmil »

Ja som sem začal chodiť alebo chodil nejak tesne pred 2010 a to bola doba keď pomaličky ale isto končili CRT televízory a majstri čo mali živnosť tak nie aby si pomaličky hľadali iné zamestnanie ale tu na bastlírne si vylievali zlosť na nás, čo sme opravovali zo záľuby a skoro zadarmo. V určitom smere ich chápem ale za ukončenie výroby a opráv CRT my garážmajstri nemôžme.

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od jezevec »

kutilmil píše:... tu na bastlírne si vylievali zlosť na nás, čo sme opravovali zo záľuby a skoro zadarmo...
V tom je ten problém, kdo to má jako živnost musí vydělat na sociálku, zdravotní poj., daně, energie, případný nájem a živobytí pro sebe. Ty taky nechodíš do zaměstnání zadarmo nebo za nějakou symbolickou částku.
A to nemluvím o tom, že tito "garážoví mechanici" udělali jen ty jednoduché a většinou známé opravy, takže slízli jen tu pomyslnou smetanu a ze složitější závadou poslali zákazníka do normálního servisu.
Pak tady sborově nadáváte na servisy, jak jsou drahé.

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#9 Příspěvek od kutilmil »

No lenže to prišla taká doba že opravy skončili. Za to sme my garážnici nemohli. A osobne si myslím že sme zasa tolko kšeftu nikomu neubrali.

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od jezevec »

Opravy neskončily, ale výrazně jich ubylo a pak je citelná každá "nekalá" konkurence.

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#11 Příspěvek od Kremik »

Opačná strana mince je to, že určité věci mohou přežívat právě jen díky "garážovým majstrům", protože než by to majitel dal do opravdového (= "drahého") servisu, věc radši vyhodí. Navíc servisy se s tím taky nemazlí. Dostal jsem například video, bylo vrácené ze servisu s diagnózou "vadný procesor". Přitom vadný byl jen kondík ve zdroji. Tím kleslo napájení a procík byl držen v resetu...
Takže za mě je užitečné obojí.

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#12 Příspěvek od scorpions-cz »

Nic proti garážníkům, pokud zaplatí vše co ti profíci, tak proč né. Brát v Kolbence 30 000kč a potom ještě fuškařit bez dalších nákladů v garáži to je snadný. Socka, zdravka zaplacená, tak proč nekur..t ceny.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#13 Příspěvek od Sendyx »

Jezevče, nezlob se na mne, ale je to půl pravdy. Různí hobbíci, vrtalisti, slabízdeňci nebo chytrolíni s tlupou internetových radilů v zádech jsou postrachem každého řemesla, nejenom TV servisování. Spousta servisů stojí za starou belu a zrovna pár lidí, kteří z této branže hodně povykovali, byli a jsou dost silně zralí na přesdržku.

Když to tak vezmu, znám nyní asi 11 fungujících TV servisů, a důvěřoval bych 2, možná 3 z nich. U ostatních jsem měl tu čest vidět dost tristní výsledky snažení, v lepším případě aspoň totální cenový ojeb. Některé bývalé čistě TV servisy v rámci úbytku opravovaných krámů rozšířily svoji oblast zájmu i do mého sortimentu a občas se nestačím divit, co dokáže někdo rozvrtat, zfušovat a ještě si to nechat zaplatit.
Curvetraceristé všech zemí spojte se!

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#14 Příspěvek od kutilmil »

Ja som zo Skalice a u nás už minimálne 10 rokov TV servis nie je a typujem tak 8 rokov je čo ho zrušil Bača v Holíči. A samozrejme že odbornosť je o luďoch. Poznám servisákov čo len slopali a viac toho dodrbali ako opravili ale poznám aj servisákov čo tomu naozaj rozumeli a vedeli čo robia. A ešte si myslím že dnes sa opravovaním TV v meste ako je Skalica, Holíč, Břeclav nedá riadne uživiť. Dnes to môže garážmajster robiť pri dôchodku alebo teeneger miesto fetovania a fajčenia marišky po škole ako zálubu. Možno sa pletiem ale takto si to myslím.

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#15 Příspěvek od sinclair »

Vidíš - já jsem z města, co má necelých 6.500 stálých ovčanů a typický RTV servis tu už taky není.
Poslední kolega skončil před pěti lety, protože díky takovým garážmajstrům, jako jsi Ty, už se tím v podstatě nemohl uživit.
Byl tady velmi zdatný odborník, vrstevník, dělal to 30 let. Lidi mu přístroje vozili ze všech okolních prdelí a on jezdil po okolí i montovat antény/satelity.
Nf techniku nechával všechnu mně, jednak to nestíhal a ani ho nf nebavilo.
Pak se v jedný takový 500+ prdeli vyskytne "odborník" jako jsi Ty, co to dělá za děkuju a po práci - a je vymalované.
Po těch prdelích se totiž rozkřikne velmi rychle, že nějaký osel dělá za flašku, protislužbu a tak.
Jak napsal jezevec:
Slížete jen smetanu klasických či typických závad, za zády hafo internetových tlachalů a ty "špeky" necháte pak na koho?
Teď už na nikoho.
Letí to obvykle do sběrného dvora, protože skuteční machři to zabalili a garážmistři jsou nejčastěji blbí, jak pumpy na sáně.
Takže jestli si chceš ty kutomile stěžovat, že není ve Skalici servis, tak s hledáním příčin začni u sebe a tobě podobným.
Naposledy upravil(a) sinclair dne 09 led 2020, 19:41, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“