Identifikujte mini-koaxialni konektory RFT

Náhrady součástek všeho druhu, informace a dotazy k součástkám

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
eleferner
Příspěvky: 422
Registrován: 04 čer 2016, 02:00
Bydliště: Brno

Identifikujte mini-koaxialni konektory RFT

#1 Příspěvek od eleferner »

Nevite nahodou, jaky part number maji tyhle 6-nasobne mini-koaxialni konektory RFT a jejich kryt? Na tele konektoru je natisknute 5AUp1KV, ale Google nic nenajde. A k cemu vlastne slouzily?

Diky.
Přílohy
IMG_8114 cut.JPG

Uživatelský avatar
pepik9
Příspěvky: 2239
Registrován: 31 srp 2010, 02:00

#2 Příspěvek od pepik9 »

Jen přibližně , 2 .

Uživatelský avatar
Osmdesat
Příspěvky: 1497
Registrován: 19 led 2016, 01:00
Bydliště: Liberecko

#3 Příspěvek od Osmdesat »

K nějakým vysílačkám?

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#4 Příspěvek od fredis »

Tyhle konektory s kombinací normálních a souosých pinů používala mj Tesla Brno v celé řadě měřicích přístrojů. Většinou byly použity na výměnných šuplících.
Rotor rotuje a stator stagnuje...

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#5 Příspěvek od sinclair »

Ten tvar toho krytu je mi povědomý, ale ty střívka nee, to vidím poprvé.
To je z něčeho průmyslového?
Kryty tohoto designu používali DDR Němci na Canon od 9 do 25 pin, na německé verze 12-pinových zkrácených URS, s těmi plochými stříbřenými noži.
Jaký part numbers a ještě na googlu, chceš hledat na 40 let starý věci z NDR ???

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#6 Příspěvek od fredis »

Samostatně konektor neexistoval, buď jak na té fotce nebo v té již zmiňované kombinaci. Navíc to s ničím jiným nejde dohromady :( . A jinde než v měřicí technice jsem je neviděl, Fmax měly 1GHz, stejmě jako český LEMO :wink: tamtéž.
Rotor rotuje a stator stagnuje...

Uživatelský avatar
eleferner
Příspěvky: 422
Registrován: 04 čer 2016, 02:00
Bydliště: Brno

#7 Příspěvek od eleferner »

fredis píše:Tyhle konektory s kombinací normálních a souosých pinů používala mj Tesla Brno v celé řadě měřicích přístrojů. Většinou byly použity na výměnných šuplících.
Jo, ty se daji najit v modrem Tesla katalogu, dil 4 (soucastky z RVHP). Ale vsechny jsou vetsi a maji vic pinu, nez to co mam doma. S konektory CAN25 to rozmerove ani provedenim kompatibilni taky neni. A na strankach co linkoval pepik9 zadna puvodni objednaci cisla nejsou, takze se nemam od ceho odpichnout. :-/

Uživatelský avatar
eleferner
Příspěvky: 422
Registrován: 04 čer 2016, 02:00
Bydliště: Brno

#8 Příspěvek od eleferner »

Tak myslim ze jsem to nasel, mel by to byt TGL 200-3603. Nasel jsem ho ve velkem (460 stran) prehledovem RFT katalogu pasivnich soucastek, tady je link, treba ho nekdo vyuzije:

https://www.tiffe.de/robotron/Bausteinu ... BE-RFT.pdf

Vlastni konektor je na strane 262, kryt je pak na strane 267. Nemecky moc neumim, ale z kontextu jsem pochopil, ze TGL 200-3603 je oznaceni dane konektorove rady a jednotlive komponenty se rozlisuji tou priponou Bl. xxx. Jejich kompletni seznam jsem tam ale nikde nevidel, asi pro ne meli samostatny katalog.

Edit: pry se ten konektor vyskytuje v citaci BM 526, na zadni strane by mel byt dokonce 3x pro vyvedeni nekterych signalu. Nenasel jsem ale zadne fotky, na kterych by to bylo videt. A manual jsem nasel jen otresne nafoceny a zkomprimovany zde:

http://www.c-a-v.com/download.php?view.632

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#9 Příspěvek od Celeron »

eleferner píše: Edit: pry se ten konektor vyskytuje v citaci BM 526.
Jo, potvrzuju, mám ve skladišti vrak BM526 a jsou tam ve plechovým dnu pod kterým jsou propojený kabel svazkama. Do nich se strkaj desky asi 8 ks s protějškama. Desky určitě najdu ale kde je ten základovej plech, to bude asi horší.
Matně si ale pamatuju, že ty konektory mají 2-3 koaxiální konektory a ve stejným tělísku asi 10 obyčejných pinů pro NF signály a napájení. Zítra odpoledne se můžu kouknout a nafotit.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#10 Příspěvek od sinclair »

Ten bájný, tandemový tříodbočkový potenciometr do AZS215-218 je tam taky, TGL24 484.

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#11 Příspěvek od fredis »

V to katalogu se to jeví spíš jako nějaký silový konektor na vysoké napětí... V těch BM byly Vf souosé konektory.
Rotor rotuje a stator stagnuje...

Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

#12 Příspěvek od weed_smoker »

V ničem jinym,než měřáky z Brna,jsem to neviděl.Je třeba v BM640A,kam se dává šuple BP5261,na kterym je protikus.Na ostatní přívody tam je klasickej 24P "Jihlavan" WK465xx.Těch konektorů RFT bylo hodně,obvykle byly stříbřený (AgCP,AgU...).,obvykle 3-5 řadový s "určovacíma klíčema" na kratších stranách,plast bílej nebo šedivej.

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#13 Příspěvek od fredis »

To jsem psal už na začátku.. :wink:
Rotor rotuje a stator stagnuje...

Uživatelský avatar
pepik9
Příspěvky: 2239
Registrován: 31 srp 2010, 02:00

#14 Příspěvek od pepik9 »

Ono TGL bylo v DDR to samé co u nás ČSN; a Bl.xxx je asi číslo stránky (das Blatt).

Uživatelský avatar
eleferner
Příspěvky: 422
Registrován: 04 čer 2016, 02:00
Bydliště: Brno

#15 Příspěvek od eleferner »

Jo, to dava smysl. Skoda, ze v tom RFT katalogu nejsou objednaci cisla (Bestellnummer/Artikelnummer), tj. nejaky ekvivalent Teslackych WKxxxxx.

Jinak jsem ten RFT katalog prohnal OCR, aby se v nem dalo vyhledavat, kdyby ho nekdo chtel tak:

http://leteckaposta.cz/592260144

Odpovědět

Zpět na „Součástky“