HAMA DIT 2000

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Pupik
Příspěvky: 37
Registrován: 20 lis 2013, 01:00
Bydliště: Karlštejn

HAMA DIT 2000

#1 Příspěvek od Pupik »

Na digitálním tuneru HAMA DIT 2000 mi kdysi šly kdykoli v menu zvolit naposledy poslouchané stanice a vybrat. Nyní po volbách fungují, ale když přijímač vypnu do pohotovostního stavu a znovu zapnu a chci v menu zvolit naposledy poslouchané stanice, tak na displeji naskočí viz menu.
Přílohy
IMG_20200213_103305.jpg

Uživatelský avatar
vasilceral
Příspěvky: 380
Registrován: 09 led 2011, 01:00
Bydliště: Hradec Králové

#2 Příspěvek od vasilceral »

Jak Hama dit 2000, nevím. Ale já pořídil Wlan-HifI-Tuner-IRS-710.HiFi/IRS-711.Hifi. A vypínam ze sítě a co jsem naprogramoval tak je vše tam když jdu poslouchat. Všechny tři rádia fungují dobře. Jen je škoda že DAB nemá klasickou anténní přípojku, jen výsuvnou klasiku tranzistoráků. Vasil.

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#3 Příspěvek od Zaky »

Když se mrkneš na ten uvedený odkaz, tak zjistíš, že tam provozují nějakou službu správy oblíbených. Tedy to vypadá, že tuner si oblíbené ukládal do té služby a oni tam nejspíš něco změnili a tím to přestalo fungovat. To je právě ten problém cloudových řešení, ta závislost na (zlo)vůli poskytovatele služby. Možná to lze řešit nějakou znovuregistrací tím kódem z tuneru, možná to výrobce vyřeší updatem firmware, ale nejspíš se na to vykašlou, tvé peníze už mají a ty si máš koupit nový produkt a ne používat starý, to už výrobci peníze nepřinese...
Krátce před tím, než se to rozbilo, tak to ještě fungovalo...

Uživatelský avatar
Pupik
Příspěvky: 37
Registrován: 20 lis 2013, 01:00
Bydliště: Karlštejn

#4 Příspěvek od Pupik »

Děkuji za reakce :-)

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“