Lednice LG GR-F399BLQA obložení mrazáku

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vasekpetr1
Příspěvky: 802
Registrován: 20 čer 2005, 02:00
Bydliště: Hospoda u Třebíče

Lednice LG GR-F399BLQA obložení mrazáku

#1 Příspěvek od vasekpetr1 »

Mám dotaz: je možné u tohoto typu kombinované lednice vyměnit plastovou výplň mrazáku nebo je to utopie a musel by ven celý výparník i s trubkami? Funguje dobře, lednice je tichá, nenamražuje se, jenže používáním šuplat v mrazáku došlo k vydření plastových vodítek. Horní a střední šuplík jde velmi problematicky vytáhnout - šprajcují se o sebe a zaseknou se o vydřená vodítka. Nebo jestli neexistuje nějaká opravná sada, která by vydřený plast nahradila? Jen nevím, jak tam něco jiného (třeba na způsob kolejniček) uchytit - šrouby či vruty v tom polystyrenu moc držet nebudou a nevím, jaké lepidlo na tak nízké teploty použít. Vyhazovat kvůli tomu celou lednici se mi moc nechce...
Přílohy
GR-F399LBQA - 2.jpg
GR-F399LBQA - 1.jpg

Uživatelský avatar
Dikobraz
Příspěvky: 910
Registrován: 17 říj 2004, 02:00
Bydliště: Ostrava

#2 Příspěvek od Dikobraz »

Zdravím, vydřenou část bych vylil epoxydem a vybrousil do požadovaného tvaru. Nakonec bych třecí plochy zkusil namazat mýdlem (možná existuje něco lepšího,mýdlo byl prvotní nápad).

Uživatelský avatar
vasekpetr1
Příspěvky: 802
Registrován: 20 čer 2005, 02:00
Bydliště: Hospoda u Třebíče

#3 Příspěvek od vasekpetr1 »

Jenže ono se to nezdá, ale ono to šufle celkem váží, i když jsou v něm prkotiny a ženu těžko uhlídám, aby ho nepřetěžovala. A ten epoxyd při -18°C nevím, jak se bude chovat...
I tak díky za nápad.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#4 Příspěvek od rnbw »

Pri -18 hlavne nebude tuhnut. Musi sa vytvrdit pri normalnej teplote, potom by uz nemusel robit problemy.

Mozno zamaznut silikonom a rovno tym silikonom na vrch nalepit tenky plat nejakeho plastu.

Uživatelský avatar
eboss
Příspěvky: 41
Registrován: 01 úno 2007, 01:00

#5 Příspěvek od eboss »

Mám úplně ten samej problém s touto ledničkou, podařilo se to nějak opravit?

Uživatelský avatar
vasekpetr1
Příspěvky: 802
Registrován: 20 čer 2005, 02:00
Bydliště: Hospoda u Třebíče

#6 Příspěvek od vasekpetr1 »

Koupě nové lednice, tato je v garáži pro chlazení piva a mrazák využíván jen pro pár lehčích věcí, prostě taková záloha... :D

Uživatelský avatar
eboss
Příspěvky: 41
Registrován: 01 úno 2007, 01:00

#7 Příspěvek od eboss »

Díky, tak z toho moc radost nemám ,mám ji jinak jako novou a nápojovej automat už v úzkejch moc neni. Asi skončí na chalupě.

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“