Renault on line katalog náhradních dílů

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

Renault on line katalog náhradních dílů

#1 Příspěvek od robo »

Existuje pro auta Renault nějaká databáze dílů, rozkreslení pozice atd podle VIN kódu kde bych mohl nahlédnout a zjistit přesný díl pasující k vozidlu? Když hledám náhradní díl na nějakém eshopu tak podle výrobního označení, roku, motoru.... vozidla jen to k ničemu když je několik modifikací onoho náhr. dílu a já nevím který mám. Na voze Lancia to bylo parádní, zadal jsem VINko a hned jsem přesně věděl co a jak aniž bych musel díl prvně vymontovat. Díky.

Uživatelský avatar
xmurgi
Příspěvky: 402
Registrován: 23 dub 2007, 02:00

#2 Příspěvek od xmurgi »


Uživatelský avatar
qwerty
Příspěvky: 20
Registrován: 31 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Èeská Lípa

#3 Příspěvek od qwerty »


Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 2393
Registrován: 22 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

#4 Příspěvek od Sandal »

Hele ani to neni 100%. Nejlepší je přečíst OEM, respektive díl vymontovat a podle OEM objednat náhradu. Z těhle katalogů jsem už dost vyškolenej :wink:
Lepší jednou ukázat, než desetkrát vysvětlovat :-)

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#5 Příspěvek od robo »

Jasně že nejlepší je varianta zkouknout co mám na autě a pak objednat. Mám servisáka co mu můžu donést díly ale musím je mít při předání auta na opravu sebou. A pokud je několik modifikací v průběhu výroby vozu tak mám problém.
xmurgi: Ten link se zdá že to bude ok, je to hezky rozkreslený a když zadám číslo dílu co tam je do google, předtím to VIN, tak najdu originál díl Renault. Doufám že to klapne.

Edit: link od xmurgi pomohl, díl souhlasil a mechanik už má hotovo. Ještě jednou díky.

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“