Myčka Whirlpool chyba Err4

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
nop
Příspěvky: 158
Registrován: 18 kvě 2007, 02:00

Myčka Whirlpool chyba Err4

#1 Příspěvek od nop »

Dobrý den,

Přestala nám fungovat myčka whirlpool bohužel typ už nezjistím začala psát chybu Err4 něco jsem kolem toho googlil ale položení na levý bok nějak nepomohlo dá se to nějak opravit nebo je k.o ?

Uživatelský avatar
jirkati
Příspěvky: 1349
Registrován: 21 kvě 2008, 02:00
Bydliště: near Liberec (JO70MT)

#2 Příspěvek od jirkati »

Závad mohou být desítky a položení myčky na bok nic neopraví. Je potřeba měřit a hledat podle typických závad. Pro servisáka bude určení závady na místě práce na chvíli a bude-li možná oprava, tak ji určitě s návrhem ceny nabídne.
Samozřejmě bude důležitá informace o stáří, případně o typu zařízení.
Je samozřejmě vaším rozhodnutím, zda koupíte novou myčku. Ale pokud jde o závadu za pár stovek, tak by to bylo třeba zbytečné.

Uživatelský avatar
nop
Příspěvky: 158
Registrován: 18 kvě 2007, 02:00

#3 Příspěvek od nop »

jj na stáří jsem zapoměl cca 6-7 let servisáka nechci protože u pračky tenkrát jen za diagnostiku chtel 500kč a za novej počítač do pračky přes 3000 což byl nesmysl platit protože nová pak stála cca 7000 a po opravě se daly časem čekat problémy s čerpadlem atd.. a todle je to stejný pokud diagnostika cca 500kč a oprava min.1000-1500 kč pak už to nemá smysl při ceně myček od 6000kč takže buď se zadaří samodomo nebo jde do šrotu...

Ještě jsem vygooglil že může téct topný těleso což je nejspíš ten případ kdy to nemá cenu.

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“