DVB-T2 po výluce.

Zkušenosti a problémy s příjmem

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

DVB-T2 po výluce.

#1 Příspěvek od mi-ro »

Spíš pro zajímavost, mám v objektu 4ks T2 přijímače GoSat, AV výstup do modulátorů a dále klasický analogový rozvod. Jede to 24/7. Výpadky el. proudu to zvládá ale výluku vysílače Krásné z minulého týdne to už nezvládlo. Všechny zamrzly. Stačilo vypnout a opět zapnout.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#2 Příspěvek od scorpions-cz »

Když jsem toto míval (dvbt1) na některých panelákách, měl jsem tam spínací hodiny a relé. Každý den někdy ve 3 ráno to na půl minuty odpojilo napájení všech STB.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#3 Příspěvek od mi-ro »

I to by se dalo. Naštěstí výluky nejsou tak často a místní údržbu jsem už informoval co dělat. PS u takových sestav je sranda ovládání pomocí jednoho DO. Podmínkou naladit všechny čtyři programy na stejnou pozici. Pak se ti podaří jedním stiskem vypnout všechny. Pokud se jeden nechytí a rozhodí se, pak už všechno vypnout a konfig po jednom. :D
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#4 Příspěvek od scorpions-cz »

Tak to máš dobrý, že to obsluha pochopí :lol: :lol: . Já mám problém domovníky naučit natáhnout jistič. Většinou volají " nejde nám žádný program, přijeďte to opravit" :evil: :evil:

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#5 Příspěvek od Celeron »

mi-ro píše: výluku vysílače Krásné z minulého týdne to už nezvládlo
No ta výluka Krásna byla žrádlo. Byl jsem u příbuzenstva znova ladit Panasonika protože všechno z Krásna DVB-T2 zmizelo z předvoleb programů, všude druhý den hláška "program nenalezen". Programový pozice Chlumu DVB zůstaly na svým místě, takže to nemohlo být tím, že by příbuznej zkusil vyhledat nový programy v době co Krásno nejelo. Nikdy jsem se zatím s něčím takovým nesetkal.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Odpovědět

Zpět na „Příjem DVB-T, DVB-C, DVB-S, IPTV a dalších“