Oprava mycky Bosch SMI53M75/44

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
MartinM79
Příspěvky: 9
Registrován: 15 zář 2008, 02:00

Oprava mycky Bosch SMI53M75/44

#1 Příspěvek od MartinM79 »

Zdravim vsechny,
odesel nam v mycce silovy modul 9000 588 642. Jiz kdysi se mi podarilo za smesny peniz sehnat stejny typ, ale ma v sobe nahrany firmware pro jinou mycku, takze na ovladacim panelu se chova mirne chaoticky, nicmene na odzkouseni ostatnich komponent (cerpadlo, ovl.panel, atd.) to postacuje. Pomoci nej sem zjistil, ze zbytek mycky nevykazuje poskozeni. Oslovil jsem servisni zastoupeni fa Bosch, abych objednal vadny dil, ktery za nemalou cenu dorazil. Bohuzel, po jeho vymene se mycka chova podivne. Ovladaci tlacitka nereaguji vubec spravne a po pripojeni do site 230V se mycka ihned rozbzuci, coz by nemela. Nevi nekdo jestli se novy modul nemusi nejak v servisnim menu spravne s myckou sparovat? Novy modul ma jine oznaceni, konkretne 9000 727 502 / 00655634, dle stranek Bosch se jedna o spravny typ modulu, ktery by mel byt komaptibilni s poskozenou myckou.

Diky za kazdou reakci.

Uživatelský avatar
MartinM79
Příspěvky: 9
Registrován: 15 zář 2008, 02:00

#2 Příspěvek od MartinM79 »

Tak opraveno!!! Po vymene celeho modulu se musi drzet tlacitko START, zapnout mycku a start drzet jeste 5 vterin dokud nedojde k RESETu jednotky.

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“