Rasismus ano nebo ne?

Příspěvky, které svou "duchaplností" přesahují možnosti toho fóra.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Je heslo "Black lives matter" rasistické nebo ne?

Ano - je rasistické, protože opomíjí všechny nečerné
53
90%
Ne - není rasistické, protože zdůrazňuje černé
6
10%
 
Celkem hlasů: 59

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

Rasismus ano nebo ne?

#1 Příspěvek od EKKAR »

Otázka zní - je heslo "Black lives matter!" projevem rasismu, nebo není?
Už se vyjádřil i Ovar Ovarovič: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ze ... e-40329307 ...
Já osobně podepisuju prohlášení herce Morgana Freemana, kterej se dal slyšet, že rasismus zmizí teprve tehdy, až o něm černí a další barevní přestanou žvanit ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 2393
Registrován: 22 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

#2 Příspěvek od Sandal »

V podstatě je to jedno, jsetli je člověk barevnej nebo ne. Záleží, jestli má v hlavě nasráno, nebo ne :wink:

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#3 Příspěvek od p32 »

Ale to je taky rasistický názor. Je to o černém, hnědém nebo i světle okrovém až žlutém. Prostě popíráš to bílé. :lol:

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#4 Příspěvek od Hejnicek »

No je to blby, z toho usuzuju, ze na ostatnich colorech nezalezi. Jen na ty jedny.
Ale vic me udivuje, ze muj skoro nejoblibenejsi film Forrest Gump je necim zavadny.
I tak na to serx a klidne se podivam znova. Nikdo mi nemusi doporucovat co je pro me vhodny. To uz tu bylo. Nejak se ta demogracie zvrhla. V mode je nejake zvrhle sebeobvinovani z udalosti, ktere dnesni generace nepamatuji.

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#5 Příspěvek od bu2520 »

podle mě je i ústava rasistická už jen proto, že nějakou rasu zmiňuje. Zákony definují zločin proti rase, jako by např. zmlácení někoho pro dvacetikorunu bolelo míň než pro nějakou jinakost.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#6 Příspěvek od EKKAR »

Můžeme postavit situaci i jinak.
Když půjde po setmění nebílej člověk přes čtvrť kde bydlí převážně evropský = nebarevný obyvatelstvo A NEBUDE SI NIKOHO A NIČEHO VŠÍMAT, jaký největší mu hrozí nebezpečí? Asi že šlápne do psího onóno a umaže se, pokud si teda nezvrtne kotník.
A když půjde bílej člověk po setmění přes čtvrť, obydlenou převážně nebílým obyvatelstvem, KDO SE PRVNÍ ZAČNE ZAJÍMAT O COKOLIV? A má vůbec bílej v takový situaci nějakou naději, že takovou procházku přežije?
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#7 Příspěvek od p32 »

Hejnicek píše:Ale vic me udivuje, ze muj skoro nejoblibenejsi film Forrest Gump je necim zavadny.
Perfektní film. Ani jsem nečetl ten článek o té nějaké závadě, protože tam bude napsaná pěkná blbina.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#8 Příspěvek od EKKAR »

To zas označil nějakej "akademik", totálně zblbnutej tím kozím hnutím "méééééé tůůů" .... A nejspíš to byl černej buzerantskej transvestita, podporující feminismus a džendrově vyváženou společnost.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#9 Příspěvek od xsc »

EKKAR píše:A nejspíš to byl černej buzerantskej transvestita, podporující feminismus a džendrově vyváženou společnost.
V tom se spíš pleteš. Nejvíc takovýchle kokotin vymýšlejí nudící se běloši.

Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 1114
Registrován: 28 zář 2005, 02:00
Bydliště: ZČ + JM

#10 Příspěvek od Ruprecht »

jsem hrdý, že jsem žlutý - řekl asiat
jsem hrdý, že jsem černý - řekl afričan
jsem hrdý, že jsem bílý - řekl rasista
Kampaň, účelovka, nepodepsal, Palermo, ODS, Kalousek, je líp a jsou na to čísla, nastudujte si to.

Uživatelský avatar
bdn
Příspěvky: 436
Registrován: 16 led 2020, 01:00

#11 Příspěvek od bdn »

To mě připomělo dokument Hoaxed. Je k vidění třeba na YT v angličtině zde: https://www.youtube.com/watch?v=bkogF9XD4QM
Je to o manipulaci pomocí zpráv z médií.
Pointa je taková, že né vše co se nám dnes v médiích servíruje je čirá pravda. Na případech je ukázáno, že když se amplifikuje nepravda, má to mít konkrétní konsekvence.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od Hubert_79 »

bdn píše: Pointa je taková, že né vše co se nám dnes v médiích servíruje je čirá pravda.
Skutečně? Kdo by to byl řekl, že?
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#13 Příspěvek od MetalGod »

xsc píše:
EKKAR píše:A nejspíš to byl černej buzerantskej transvestita, podporující feminismus a džendrově vyváženou společnost.
V tom se spíš pleteš. Nejvíc takovýchle kokotin vymýšlejí nudící se běloši.
Přesněji řečeno ultrabolševická teroristická skupina Antifa s podporou liberálních bolševiků. A samozřejmě toho řádně využili černý kriminálníci. Už se k tomu mimochodem vyjádřila spousta černejch umělců, například dle mýho skvělej herec Morgan Freeman. No a divím se, že ty umělce, všechny do jednoho, nenatřeli vápnem a neoznačili za rasisty.

Jo a tady jsou slova Muhammada Aliho ze 71. roku.
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
Mikras
Příspěvky: 471
Registrován: 04 zář 2019, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od Mikras »

Baví se černoch s bělochem: "Hele kámo, ty jseš sice normálně bílej, ale když je ti zima, tak zmodráš. Když se stydíš, jsi červenej a když je ti blbě, tak zezelenáš. Já jsem za všech těchto okolností pořád černej. Tak mi teda řekni, kdo z nás dvou je ten barevnej."

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#15 Příspěvek od xsc »

MetalGod píše:Přesněji řečeno ultrabolševická teroristická skupina Antifa s podporou liberálních bolševiků.
Tohle je krásný newspeak. Liberální bolševik. Boha jeho, kdo to kdy viděl? Aneb ukázka dokonalého matení pojmů...

Odpovědět

Zpět na „Hvjezdná pjechota“