Nokia 6020-tlačítka

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
zvaty
Příspěvky: 1160
Registrován: 08 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumperk

Nokia 6020-tlačítka

#1 Příspěvek od zvaty »

Spodní řada tlačítek * 0 # nefungují. V servise majitelovi řekli , problém se sofwarem, což je podle mě nepravděpodobné. Není vytopený a folie i plošky jsou v pořádku. Nenapadne někoho něco? Díky za radu

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#2 Příspěvek od Raptor181 »

Skus rehot alebo pregulat Z2400. Alebo najlepsie bude ak to vymenis. Ak ani tak nepojdu, tak UPP. Z2400 pasuje aj z N3220.

Obrázek
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
zvaty
Příspěvky: 1160
Registrován: 08 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumperk

#3 Příspěvek od zvaty »

Vyzkouším. Našel jsem si ještě zapojení matice tlačítek a zkusím prozvonit spoje. Jen nevím jestli je matice pro Nokii6210 stejná jako matice pro Nokii6020. Pokud by byla prasklá deska, tak bych porosil o zapojení matice pro Nokii6020. Ale zatím nebudu předbíhat. Dík za radu

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#4 Příspěvek od Raptor181 »

Spoje budu urcite OK. nestava sa ze by odisli len spodne tlacitka. Tento obvod ma na starosti tlacitka a bud odchadzaju *0# alebo 789.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
zvaty
Příspěvky: 1160
Registrován: 08 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumperk

#5 Příspěvek od zvaty »

Tak jsem uspěl, byl to vadnej spoj pod obvodem. Když jsem ho přitlačil prstem tlačítka fungovala. Po proletování obvodu reagují i bez tlačení na obvod :lol:

Uživatelský avatar
zvaty
Příspěvky: 1160
Registrován: 08 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumperk

#6 Příspěvek od zvaty »

Tak problém s nefunkčními * 0 # tlačítky se znovu objevil, nejspíš bude přerušená cesta v desce, protože to dlouhou dobu fungovalo. Mohl bych někoho poprosit o schéma, abych ty "neviditelný" cesty mohl proměřit.
Děkuji moc

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“