Výluka vysílač Krásné

Zkušenosti a problémy s příjmem

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

Výluka vysílač Krásné

#1 Příspěvek od mi-ro »

Dnes -středa 23.9. Nejde vysílač Krásné (Východní čechy). A tím definitivně končí DVB-T.
..to bude jen ňákej odpůrek

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#2 Příspěvek od p32 »

Neříkej, tady to jede furt. :lol:

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Hubert_79 »

mi-ro píše:A tím definitivně končí DVB-T.
Čest jeho památce. V rádiu jsem ale včera poslouchal, že DVB-T se dnes nebo kdy vypíná z Javořice.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#4 Příspěvek od Crifodo »

Po tomto krátkodechém štěku nepodařeného digitálního "vylepšení" se mi stýskat nebude, notabene jsem to už ani domů nepustil, stačilo mi vidět to kostičkování nebo úžasnou programovou "nabídku" při nahodilých návštěvách. Uvidíme na jak dlouho bude jeho pohrobek.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#5 Příspěvek od mi-ro »

p32 píše:Neříkej, tady to jede furt. :lol:
Ono to prý postupuje od západu na východ, pomalu.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od Hubert_79 »

p32 píše:Neříkej, tady to jede furt. :lol:
Asie má jiný harmonogram přechodu na DVB-T2.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#7 Příspěvek od p32 »

mi-ro píše:
p32 píše:Neříkej, tady to jede furt. :lol:
Ono to prý postupuje od západu na východ, pomalu.
Jo, tak nějak. Jako obvykle, pražáci jsou všude první. Nás to čeká asi za týden. :lol:

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#8 Příspěvek od Celeron »

Krásno je nahozený a je v tom guláš. Spousta stejnejch programů jeden s označením např. NOVA P a druhej NOVA T2. Je správně moje doměnka, že P je dočasnej přechoďák a T2 je koncovej?
Jo a máme v pozemáku první UHD 2160p, NASA TV. Obrázek i proti studiový ČT24 HD jak vymalovanej. Asi jen test, kterej nejspíš zaříznou...
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#9 Příspěvek od scorpions-cz »

Ano správně. P přechodová T2 finální. Programy s označením P by mely zmizet 3 listopadu.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#10 Příspěvek od mi-ro »

Kde hledáte AKTUÁLNÍ!! informace o vysílačích, kanálech, muxech? Málo kdo uvádí datum poslední aktualizace a rošáda kanálů je jak u ministrů vlády ANO. A drtivá většina přehledů uvádí sice vysílač-lokalitu a mě nic neříkající MUX. Ale to nejdůležitější, čísla kanálů vysílačů nenajdu skoro nikde.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
lumca
Příspěvky: 525
Registrován: 05 kvě 2012, 02:00

#11 Příspěvek od lumca »

Zkus to na webu ČTÚ nebo je kontaktuj telefonicky, příp. mailem. Oni jediní musí mít relevantní informace!

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#12 Příspěvek od Celeron »

scorpions-cz píše:Ano správně. P přechodová T2 finální. Programy s označením P by mely zmizet 3 listopadu.
Tak nevím, kde mám problém. Udělal jsem automatický nahrnutí programů do Panasonic TX50GX700E. Programy jsem porovnal za sebou jak jsem byl zvyklej dříve.
Po vyjasnění označení P a T2 jsem tříděním programů místo P na nízkých pozicích prohodil se stejnými programy s označením T2 abych nemusel po 3 listopadu zase šachovat až přechoďák vypnou.
A začala se dít podivná věc, například Nova mi ve třívteřinovým intervalu přeskakuje mezi pozicí 3 Nova(T2) a pozici 47 Nova(P) stále dokola. Pokud to vrátím zpět, jak to bylo původně 3 Nova(P) a 47 Nova(T2) tak je to v pořádku. Dělají to všechny programy, co mají za názvem P, musí být prostě na nižší programový pozici než stejný programy, co mají za názvem T2.
Před tím včerejším šachováním na Krásnu mohly být programy stejnýho názvu T a P v libovolným pořadí, žádný problém.
Netušíte prosím někdo, co je za dílo? Bug u Panasonica, nebo něco v multiplexech, co to způsobuje?
Díky
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!


Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#14 Příspěvek od Hill »

Celeron píše:...Netušíte prosím někdo, co je za dílo? Bug u Panasonica, nebo něco v multiplexech, co to způsobuje?
Díky
Tipnul bych si na bug Panasonicu, nebo máš něco blbě v nastavení televize. Televize Snarp, Hyundai, Samsung (přes známé nectnosti editorů seznamu), stejně, jako settopboxy X-site, Tesla, Strong, Alma, Gogen ani Philips na to netrpí.
Nemá ten Panasonic nějakou volbu "nahradit lepším signálem automaticky"?

Uživatelský avatar
rayx
Příspěvky: 339
Registrován: 26 zář 2014, 02:00

#15 Příspěvek od rayx »

Tohle signálem není, a že by Panák byl tak dobrý, aby přepínal sám předvolby v T2 a rozlišoval to značení od ČRA? P v MUX22 a jejich finály T2 v MUX23??? To sou ale věci ...
Proč nesmažeš ty dočasný P z MUX22 a nejedeš jen jejich finály z MUX23?
On to asi tenhle panáček neumí, že?

Odpovědět

Zpět na „Příjem DVB-T, DVB-C, DVB-S, IPTV a dalších“