Jak najít klíče od auta ?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

Jak najít klíče od auta ?

#1 Příspěvek od rezis »

Asi před měsícem jsem ráno nenašel klíče od auta tak jsme vzal druhý a jel do práce. Dnes jsem si na to vzpomněl a dal se do hledání klíče. Bohužel bez šance. Musí být buď doma nebo u rodičů. Jenže jak ho najít? Jedná se o Keyless tedy měl by něco vysílat a jít najít.
Má někdo nápad jak?
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
doktor365
Příspěvky: 1848
Registrován: 28 led 2006, 01:00

#2 Příspěvek od doktor365 »

Taky by mě zajímalo. :D

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Hubert_79 »

Určitě to lze, ale návod jak to zachytit a na jaké frekvenci by asi znali ti, kteří ta auta takto kradou...
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#4 Příspěvek od rezis »

Doktor365: taky je věčně hledáš? Co mám keyless tak věčně hledám klíče a většinou jsou vypadlé ve skříni, zapadlé v sedačce... prostě kdykoli přehnu kalhoty. Nebo jsou v jiné bundě než mám na sobě. Peklo
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
doktor365
Příspěvky: 1848
Registrován: 28 led 2006, 01:00

#5 Příspěvek od doktor365 »

Nejhorší v práci někam je položím v autě a pak to je třeba taky hodinu i více než je najdu :D . Druhé bohužel někam zašantročil bývalý šef. Nový prý stojí 5,5 tisíce. Horší bude až je nenajdu ,auto 100Km od baráku ,pojedu domů vlakem a auto zůstane na místě než udělají nové :D .

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#6 Příspěvek od p32 »

Stačí spojit dráty. :lol:

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#7 Příspěvek od rezis »

Jo nej prdel byla než jsem zjistil, že on je detekuje i v kufru. Tedy klíče byly v báglu ten hozený do kufru. Pak jsem vystoupil a nenajdeš klíč. Vlezeš do auta, nastartovat jde tedy klíč tu někde je. Ale kde...
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#8 Příspěvek od Kvicala_r »

tak snad jen karabinu a cvaknout na gatě :)

Sem šéfovi říkal, že si jednou klíče zacvakne v autě (A6 tak rok 2010), prý není ten keyless systém blbý a klíče vidí.
Jo prdel to je, kdysi sme naházeli věci do kufru a on ho motoricky nechal zavřít. Zůstali jsme venku já s telefonem v triku a on bez věcí, ale zase měl bundu a klíče zamčené v autě ..brzo zjara na Kaprunu :roll:
Prý, to je tím, žes mi hodil na věci bundu :). No v klíči tou zimou asi zdechla baterka.

Někdy bych raději obyč planžetu, než takovy hovadiny

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#9 Příspěvek od Yarda1 »

Jedna známá si kdysi zabouchla klíčky v audině. Tak šla do autoservisu co s tím, tak jí řekli, že do mercedesu by se dostali, ale u audiny jí akorát dají na výběr, které okénko mají rozbít.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od Lukas-Peca »

Jednou se u nás v práci stalo, že nějaký umělec nechal klíč ležet na střeše a rozjel se. Klíč po chvíli spadnul, na palubce vyskočila varovná hláška, ale té si nevšimnul a auto ještě chvíli jelo, než zdechlo. Mezitím stihnul ujet asi dva kiláky. Klíč samozřejmě už nikdo nenašel. Aspoň to snad není stejné jako u některých francouzských aut, kde se při ztrátě komunikace s klíčem nejen vypne zapalování, ale i zamkne volant...

Jinak u nových škodovek se ten klíč vybíjí bez varování, ráno člověk s autem odjede a odpoledne se do něj už nedostane, pokud tedy neví, že na dveřích řidiče je pod krytkou záložní zámek. Životnost baterky je asi rok.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#11 Příspěvek od termit256 »

Ja kdyz ho mam na strese, auto nenastartuju. Ale uz jsem tam jednou zapomel kytku v kvetinaci, tak si na to davam pozor :-)
Co mne u klicku zaujalo je, ze kdyz ho prilozim pri zamykani k hlave, zvysi se dosah cca na dvojnasobek. Cetl jsem to nekde na internetu, myslel jsem si ze je to blbost, ale opravdu to funguje. Pokud se baterie blizi vybiti, pise mi to na displeji v aute. Mam passat.

Uživatelský avatar
ignaciusjreilly
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 146
Registrován: 30 čer 2020, 02:00

#12 Příspěvek od ignaciusjreilly »

Chlapi, nic proti novejm technologiim, ale me se osvedcili normalni brejle.

To pak najdete veci:)).

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#13 Příspěvek od rnbw »

Varovanie o slabej baterii v obycajnom blbom dialkovom ovladaci centralu vedela uz Fabia II. Asi sa to pri "pokroku" u niektorych modelov stratilo...

Problem stracania klucov riesim jednoducho: mam len jeden zvazok. Tam su kluce od vsetkeho, vratane auta - takze to je jedna z veci, ktore mam vzdy pri sebe.

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#14 Příspěvek od Kvicala_r »

RNBW a jaký baťůžek se Ti na klíče nejvíc osvědčil? :lol:

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#15 Příspěvek od rnbw »

Je tam len 11 klucov, takze sa to da normalne nosit. Mam to rozdelene do samostatnych celkov (kazdy na malom kruzku a to cele na velkom), takze sa to nepletie.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“