VrazdoSCART STB DVBT-2 koupě nového

Zkušenosti a problémy s příjmem

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

VrazdoSCART STB DVBT-2 koupě nového

#1 Příspěvek od BOBOBO »

Zdravím přispívající . Máte někdo tip na koupi STB dnes s dobrými recenzemi . Právě a hlavně jde o oteplení bázmeku . Chci vestavět dovnútra . Alza tlačí Sencor SDB 550T ale v recenzích je horký a tuhne , čemuž rozumíme . Děkuji za dobrý tip a typ .

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od CZJKP1 »

No, otázka je, kolik do toho chceš vrazit. Taky sem úplně nepochopil, kam chceš vestavět.

Co toto: https://www.mall.cz/set-top-boxy/ab-cryptobox-702t?

Nehřeje se to a nestojí to svět. Solidní DO... Pokud chceš jen koukat na TV tak je OK, měl jsem v ruce dva kusy. Měl jsem v ruce i ten malý (pozor, ten ale nemá scart) a taky nebyl úplně špatný...

Spíš řeším jinou věc. Sháním něco, co má smart funkce a vlastně nevím, co chci :lol: . Minimálně Youtube, Stream.cz a nevím, do čeho bych měl asitak jít, aby to byl kvalitní stroj.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#3 Příspěvek od Hill »

Kup Teslu TE310 nebo 320. Jen tady po okolí jsem jich instaloval 18 (jiné zrovna u Experte neměli) a další čtyři mi běhají v rodině, bezproblémový přístrojek s výstupem na SCART. Možná tolik netopí i proto, že zdroj nemá uvnitř (je u zásuvky).

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od CZJKP1 »

Ten, na který odkazuji má zdroj uvnitř, ale na samostatném tišťáku. Lze nastavit, zda-li má být na displeji čas, nebo číslo kanálu. Taktéž intenzita displeje a intenzita ve standby. Docela mi tento box oslovil. Jediný co jsem vyloženě neotestoval jsou síťové funkce, protože oba boxy přišly do míst, kde žádná síť ani internet není a tak tady nemohu hodnotit.

Celkem tyto boxy provozuji dva. Jeden si pořídil kolega z práce a taky je spokojený.

Těžko říct, co bude lepší

Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#5 Příspěvek od dj_Paul »

můžu doporučit toto:
https://www.czc.cz/ab-cryptobox-702t-mi ... 14/produkt

externí displej, externí zdroj, ideální na vestavbu

ale nemá scart

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#6 Příspěvek od kokun »

Předmět: VrazdoSCART STB DVBT-2 koupě nového

Zapomínáte, že "náš Bořek" píše (jako obvykle) v jinotajích.
Já to pochopil, že mu jde o něco takového:

Obrázek

Ale kam to chce vestavět, je i pro mě záhadou . . .
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#7 Příspěvek od BOBOBO »

Bohužel nevím , co je na tom nejasného . Dal jsem i typ a právě hledám jiného výrobce , u kterého budou reference lepší , než u toho výše zmíněného . Chci ho vestavět do DVD rekorderu , abych neměl dvě krabice . Místo na něj uvnitř je .

Uživatelský avatar
warp
Příspěvky: 1063
Registrován: 23 zář 2004, 02:00
Bydliště: Praha-Sobín

#8 Příspěvek od warp »

EMOS EM190-s, má SCART, externí èidlo, 12 napájení a hlavnì programovatelná tlaèítka na DO (pro základní fce. druhého zaøízení). Citlivost dle zkušeností dobrá ... ideál pro zmínìnou vestavbu. Když už bude rozebrán, doporuèuji pøilepit chladiè na CPU.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#9 Příspěvek od BOBOBO »

Dík , půjdu do toho .

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#10 Příspěvek od kokun »

BOBOBO píše:Bohužel nevím , co je na tom nejasného . Dal jsem i typ a právě hledám jiného výrobce , u kterého budou reference lepší , než u toho výše zmíněného . Chci ho vestavět do DVD rekorderu , abych neměl dvě krabice . Místo na něj uvnitř je .
Bořku - to jsi celý TY :(
Ano, dal jsi typ, ale měl jsi ho dát formou odkazu (ještě lépe - s obrázkem!), aby každý hned viděl "vo co go" a ne aby si musel "tvůj typ" sám někde vyhledávat :twisted:
A co jsi s ním zamýšlel, mělo být rovněž uvedeno v zadání :(
A hned by tu bylo o několik (zbytečných) příspěvků méně. Ale my co už tě známe, víme svoje . . .

V době, kdy existuje spousta hotových "combo aparátů" (např.: Dvd rekorder s dvbt2), je tvoje snaha na zasmání.
I když na druhou stranu chápu - chceš nějak využít ta kvanta DVD-rec., která vlastníš . . . :roll:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#11 Příspěvek od BOBOBO »

Na zasmání jsi touto reakcí ty . DVD recorder je pro tamten vyhledávač vše . Nemíním hledat . mne bude stát to obnovení 7stovek a zábavu . DVD recorder je dnes je dnes jen blueray na začátku cen 10 litrů . Motáš si věci .

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#12 Příspěvek od p32 »

Zase fetuje.

Odpovědět

Zpět na „Příjem DVB-T, DVB-C, DVB-S, IPTV a dalších“