Nenačítají se obrázky na PC - Aukro

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Dvoulampovka
Příspěvky: 284
Registrován: 25 čer 2011, 02:00
Bydliště: KOLÍN

Nenačítají se obrázky na PC - Aukro

#1 Příspěvek od Dvoulampovka »

Dobý den a hezký předvánoční čas!
Objevil se mi problém. Chtěl jsem se podívat na nabídku na Aukru, a ejhle! Opět se nenačetly obrázky. Jedu na Win10, prohlížeč Chrome, antivir Avast. Využívám automatické připojování přes VPN. Tak jsem provedl nucené vypnutí, pochopitelně žádná změna. Nevíte někdo, kde hledat problém? Děkuji.

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#2 Příspěvek od Kvicala_r »

Zkus vymazat cookies. To by mohlo pomoct. Jinak Avast je podle hodnocení zdejších zbytečný šmejd. W10 mají solidní ochranu sami o sobě. Nepoužívám nic mimo vestavěnou ochranu W10

Uživatelský avatar
Dvoulampovka
Příspěvky: 284
Registrován: 25 čer 2011, 02:00
Bydliště: KOLÍN

#3 Příspěvek od Dvoulampovka »

Tak jsem zatím nic nemazal, a zkusil Firefox a Avast Secure Browser; a v obou prohlížečích to běží OK. Takže problém je v Chrome prohlížeči.
Edit: tak jsem ještě zkusil prohlížeč Opera, který nepoužívám skoro nikdy. Tam je výsledek jako na Chrome, obrázky nenačte...

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#4 Příspěvek od Celeron »

Nejspíš problém se starší verzí Hatmatilky. U Maxthona to bylo stejný.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#5 Příspěvek od Kvicala_r »

Jirko, zrovna chrome se většinou chová celkem rozumně ohledně aktualizací. Doma používám FF s některými doplňky. na pracovním musím mít chrome/Edge
Netuším, jestli jsou sušenky společné, ale věřím, že každý prohlížeč si ukládá svoje smetí...

Uživatelský avatar
maxijaroslav
Příspěvky: 237
Registrován: 02 čer 2020, 02:00
Bydliště: Brno KrPole

#6 Příspěvek od maxijaroslav »

Je zajímavé, že používám Operu a zmíněné obrázky vidím bez problémů...

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Hubert_79 »

Obrázky vidím. Win 10, Edge 87. Občas se mi to ale stane taky, že je nevidím. Usuzuji, že to mají rozbité oni.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
Dvoulampovka
Příspěvky: 284
Registrován: 25 čer 2011, 02:00
Bydliště: KOLÍN

#8 Příspěvek od Dvoulampovka »

Tak situace se nezměnila, ani sušenky odstraněné nezabraly.. Jen upozorňuji, že toto se stává ve stejné době, kdy na stejném počítači a ve stejnou dobu, jen na jiném prohlížeči, vše funguje OK. Tudíž nějaké úvahy o problému na dotyčných stránkách jsou asi mimo... No nic, asi nikdo takovou zkušenost nemá, to se nedá nic dělat. Musím hledat, hledat a hledat. Pro ilustraci dva obrázky. Ten bez obrázků je z Chrome, s obrázky z Firefoxu.
Edit 16:38. Ostatní záložky v Chrome jdou i s obrázkama, jenom to Aukro stávkuje... :twisted:
Přílohy
Aukro 2.png
Aukro.png

Uživatelský avatar
Dvoulampovka
Příspěvky: 284
Registrován: 25 čer 2011, 02:00
Bydliště: KOLÍN

#9 Příspěvek od Dvoulampovka »

Včera v poledne setrvalý stav, večer už se obrázky načítají. Neproběhla žádná aktualizace mnou vyvolaná, nijaká oprava a pod. Prostě se to "samoopravilo" 8O . A potom, že se zázraky nedějí. U nás na 3 krále ano!! :D

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“