Sluchátka které lze použít do dopravních prostředků?(Bassy!)

Bezdrátová pojítka, vysílací a přijímací technika, diskuze o VF technice, zařízeních a konstrukcích, konstrukce a parametry antén

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Neeznalec
Příspěvky: 16
Registrován: 18 bře 2020, 01:00

Sluchátka které lze použít do dopravních prostředků?(Bassy!)

#1 Příspěvek od Neeznalec »

Právě používám k poslechu doma u PC: https://sluchatka.heureka.cz/sennheiser-mx-365/ - Mají i bassy, jsou přímo do ucha(super pro ASMR), a nevypadavají protože mají plastový nástavec. Ale nelze je použít do dopravních prostředků protože jednak mají kabel a k tomu nedokáží trochu odfiltrovat hluk dopravního prostředku. Super cena za tu techniku
Zatím jsem vyzkoušel dvoje jiné sluchátka
https://sluchatka.heureka.cz/shure-se215/ - jsem si myslel čím dražší tím lepši asi budou a samozřejmě nemají bassy(možná to bude tím že zvuk se šíří pouze takovou malou trubičkou a na konci je naušník(v tomto případě pěnový) ale zase byli super protože měli kabel za ucho takže kabel by nepřekážel u dopravním prostředku a taky to sluchátko nemůže spadnout dolů protože je na kabelu.
https://www.alza.cz//apw-shpunty-black- ... _apwbte040
vypadávají mi z ucha protože mají takový gumový nástavec, a zase bassy nic moc ale zase jsou bezdrátové

Uživatelský avatar
Radimosso
Příspěvky: 737
Registrován: 15 bře 2007, 01:00
Bydliště: Č.Těšín

#2 Příspěvek od Radimosso »

Mám Koss the Plug , v uchu drží po zmačknutí pěnovky a dobrém nasazení dobře a když jsem kdysi trochu chodil do fitka, tak jsem dělal co chtěl a nevypadly a když tam hráli pro zvýšení rytmu stále nějaké discofilní a technařské srágory, tak jsem je neslyšel. Samozřejmě že jsem tu svou hudbu měl asi hlasitěji něž doma v posteli , ale okolí mi nevadilo... za těch pár korun velká spokojenost... Jo a jinač v normální běžné hudbě zase tam moc "bassy" nejsou, jen u vymývaček u mozku

Uživatelský avatar
PCmaniac99
Příspěvky: 749
Registrován: 07 úno 2008, 01:00
Bydliště: Jablonec nad Nisou

#3 Příspěvek od PCmaniac99 »

Koss the Plug mám doma taky. Ta pěna je jako špunty do uší, taková tuhá pamětovka. Zmačkáš pěnu, strčíš do ucha a ona zpátky nabobtná a ucpe ucho. Okolní zvuk je velmi slušně odfiltrován. To jestli mají / nemají basy je bohužel subjektivní záležitost - mně vyhovovali.

Uživatelský avatar
Osmdesat
Příspěvky: 1497
Registrován: 19 led 2016, 01:00
Bydliště: Liberecko

#4 Příspěvek od Osmdesat »

Cco jje zzasse zza móddu psáát bbbasssssy sss ddvěmma „s“?

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#5 Příspěvek od Eleman »

Bassy podle vzoru pussy. :lol:
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
jade
Příspěvky: 962
Registrován: 28 pro 2004, 01:00
Bydliště: Brno

#6 Příspěvek od jade »

Nevím, jestli je to ještě aktuální, ale co použít sluchátka s aktivním umlčováním okolních zvuků, tzv. technologií ANC?

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#7 Příspěvek od EKKAR »

Hlavně doufám, že žádný sluchátka nehodláš používat jako řidič - ať s bassama, nebo bez basů. Řidič čehokoliv se sluchátkama zašpuntovaným slyšením totiž nezaslouží nic jinýho než nakopat do (_!_) zepředu ... což koneckonců zasluhuje i podobně "postiženej" chodec, ale u něj to zákon aspoň nezakazuje, i když zdravej rozum je jinýho názoru ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Bezdrátová technika a technologie, VF technika“