Skype

Software potřebné k práci s elektronikou

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
maxijaroslav
Příspěvky: 237
Registrován: 02 čer 2020, 02:00
Bydliště: Brno KrPole

Skype

#1 Příspěvek od maxijaroslav »

Přátelé, narazil jsem na problém u Skype.
Víceméně ze zkušebních důvodů jsem u jednoho kontaktu zvolil "Soukromá konverzace". Od té doby to asi dvakrát denně přeruší konverzaci a vyžaduje to odeslání nového pozvání ke konverzaci a potvrzení pozvání. Přechod na původní úroveň nešifrované komunikace se nedaří.
Jak se to dá vrátit na původní nešifrovanou komunikaci, abychom nemuseli dvakrát denně zvát a potvrzovat pozvání?

Uživatelský avatar
vladodyno
Příspěvky: 704
Registrován: 25 úno 2010, 01:00
Bydliště: Moravský sv. Ján, Slovensko

#2 Příspěvek od vladodyno »

Zo stránok MS
Go to the Private conversation.
Right-click or tap and hold on the Private chat tab and select End private conversation.
From the End private conversation window, select End conversation.

Kód: Vybrat vše

[/quote]

Uživatelský avatar
maxijaroslav
Příspěvky: 237
Registrován: 02 čer 2020, 02:00
Bydliště: Brno KrPole

#3 Příspěvek od maxijaroslav »

To nefunguje. Soukromá konverzace sice zmizí, ale pořád tam nejdou posílat vzkazy a svít - čeká se, až XX přijme pozvání - načež maximálně pozve zase na soukromou konverzaci

Uživatelský avatar
jirkati
Příspěvky: 1349
Registrován: 21 kvě 2008, 02:00
Bydliště: near Liberec (JO70MT)

#4 Příspěvek od jirkati »

Nějak jsem se s poslední verzí Skype nedokázal popasovat, dokonce jsem to několikrát odinstaloval a znovu nainstaloval. Nakonec jsem to úplně zrušil. Po pár týdnech jsem spustil Esetonline a v PC zbylo po Skype plno reziduí, aspoň měl Eset co mazat. :(

Uživatelský avatar
vladodyno
Příspěvky: 704
Registrován: 25 úno 2010, 01:00
Bydliště: Moravský sv. Ján, Slovensko

#5 Příspěvek od vladodyno »

Vymazať kontakt a znova ho pridať. Ak nepomôže vymazať skype!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#6 Příspěvek od EKKAR »

Aneb další potvrzení faktu, že co Mr.Dkošrot ukradne/sežere, to navěky zkurwí ... Převzali, vykradli, přejmenovali na "Týmsy" a starej zbytek hodili přes palubu ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#7 Příspěvek od ok1hga »

Verze Skypu 8.73.0.124
štve mě, že při každém spuštění se instaluje nová verze sama . . .
. . . bez potvrzení, bez souhlasu.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#8 Příspěvek od termit256 »

Pokud sis to z nejakych pohnutek nenainstaloval sam, je to soucasti office a aktualizuje se to spolu.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#9 Příspěvek od p32 »

ok1hga píše:Verze Skypu 8.73.0.124
štve mě, že při každém spuštění se instaluje nová verze sama . . .
. . . bez potvrzení, bez souhlasu.
Tak si tam v nastavení vypni kontrolu aktualizace po startu. :wink:

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#10 Příspěvek od ok1hga »

p32 píše:Tak si tam v nastavení vypni kontrolu aktualizace po startu. :wink:
dej sem print té záložky, já to tam nikde nevidím . . .

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#11 Příspěvek od p32 »

Já Scypa nepoužívám, ale u známých jsem to spouštění odmazal vždy po startu woken. Spouštějí si to pak, když potřebují, protože je rozčilují všichni známí, co vidí, že tam jsou a otravují a oni většinou potřebují na PC pracovat. A ta kontrola je tam v nastavení, ale každá verze to má trochu jinak.

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#12 Příspěvek od ok1hga »

p32 píše:Já Scypa nepoužívám, ale u známých jsem to spouštění odmazal vždy po startu woken. Spouštějí si to pak, když potřebují, . . . . . ale každá verze to má trochu jinak.
potom teda nerozumím, proč si sem napsal když nevíš . . .

mám W7 a skype se nespouští po startu widlí, ale extra, jen když ho potřebuji.
Ale i tak, když ho extra spustím, tak se pravidelně aktualizuje a nejde to nikde vypnout . . .
. . . ani se to nezeptá, jestli to chci . . .
. . . a na pět minut to úplně zastaví komp.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#13 Příspěvek od EKKAR »

Já jsem Skypa kompletně odstavil už v momentě, kdy ho sežral Mr.Dkošrot a začal ho "inovovat" takovým způsobem, že jako jedno z prvních "vylepšení" zrušil možnost mít na jednom screenu otevřeno vícero konverzací s různýma účastníkama najednou a jednoduchým klinutím myšítka se přepínat z jedný na druhou - jakmile bylo nutný vždycky tu kterou konverzaci plně zavřít a jinou znovu otevřít jsem usoudil, že bez takhle zkriplovanýho kecálka skutečně jsem schopnej se obejít ... Bezprostředně následující vykradení zdrojáku a dalších myšlenek Skypu a jeho uvedení "na trh" pod názvem "Microsoft Teams" mě v mým rozhodnutí jen utvrdilo ... A jako že před jeho sežráním Mr.Dkošrotem jsem měl Skypa hodně využívanýho a byl jsem prakticky trvale "on-line" a řešil jsem jeho pomocí hodně komunikačních procesů, trvalý autospouštění jsem ale deaktivoval vždycky když jsem zjistil, že "se nějakým neznámým způsobem aktivovalo", respektive automatickou aktualizaci jsem rušil stejně vytrvale při každý nový instalaci - a k aktualizaci jsem se odhodlával až potom, co už to jinak dál nešlo a sám Skype nehrozil blokováním dalšího používání bez přechodu na novější verzi. Ovšem bohužel co Redmont jednou schvátí ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Software“