TeamViewer problém

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

TeamViewer problém

#1 Příspěvek od markoni »

Zdravím
Mám problém se TeamViewer na vzdáleném PC se přihlásím ale nemohu na něm nic dělat protější osoba na vzdáleném PC něco dělá ale já to nevidím kde může být problém nemůže to způsobovat poslední aktualizace ? díky

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#2 Příspěvek od Eleman »

Vyzkoušej aplikaci AnyDesk
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od markoni »

To bych musel dát i na vzdáleném notebooku :? ale to je vzhledem majitelce a její schopnosti vzdáleného NB tak bych radši uvítal nějakou radu jak toto napravit díky

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#4 Příspěvek od ok1hga »

Eleman píše:AnyDesk
. . . za peníze v Praze dům . . . !!!

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#5 Příspěvek od Eleman »

Není nutné dávat peníze :?
Pokud je nutné použít TeamViewer, tak nemám jinou radu, než odinstalovat a znova nainstalovat (na obou stranách stejné verze). Pozor, TeamViever si nějak hlídá použití zdrarma v rozporu s licencí.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#6 Příspěvek od p32 »

Problém je v tom, že Teamviewer na druhé straně není aktualizovaný. Hlídá se to, že je to už časově stará verze.

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od CZJKP1 »

Taky používám AnyDesk (bezplatnou verzi).. Navíc je i pro linux...

TeamViewer mi začal po 5min odřezávat, že ho používám komerčně. Pravda, připojoval sem se asi k 6. různým strojům ale prachy za to nebral a oni dospěli k názoru že je to prej komerční využití. Tak sem ho vymazal, použil náhrady a je klid...

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od markoni »

Dneska jsem to zkoušel na jiný notebook a tam to jde (jiná lokalizace stejný systém ) nevím co si o tom mám myslet 8O že by včera nějaký šotek ? díky

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#9 Příspěvek od termit256 »

TeamViewer urcite nepouzivej. Ta firma pouziva klasicke smejdske praktiky typu predplatne, musis ho vypovedet pisemne mesic pred ukoncenim stavajiciho predplatneho, jinak ti ho budou uctovat (a vymahat) za dalsi obdobi apod.
Pristup ke svym datum bych firme se smejdskymi praktikami rozhodne nesveril.

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od markoni »

Aha tam je nějaká změna? co oni sbírají personálie a jaké ?já si myslím že když to nepoužívám ke komerčním účelům tak je to zadarmo ne ? díky
A co místo toho ?

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#11 Příspěvek od termit256 »

Kdyz si prectes desitky stran obchodnich podminek napsanych drobnym pismem, nejspis se dozvis co potrebujes. U mne jednani ve stylu energetickych smejdu proste duveru nevzbuzuje.

Vzdalena plocha z win by ti nestacila?

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#12 Příspěvek od Hejnicek »

Vzdalena plocha obvykle staci. Jen je treba pocitat mnohdy se slozitejsim rozchozenim. Napr. namapovat porty. Ale pak to celkem funguje.

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#13 Příspěvek od Eleman »

markoni píše:Dneska jsem to zkoušel na jiný notebook a tam to jde (jiná lokalizace stejný systém ) nevím co si o tom mám myslet 8O že by včera nějaký šotek ? díky
Jiná verze, nebo blokace za strany vlastníků TeamViewer, usoudili že se nejedná o nekomerční použití. A může to být i tak, že je blokováno jen na jednom kompu, nebo spojení.
markoni píše: A co místo toho ?
AnyDesk
Ale to už jsem psal.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#14 Příspěvek od termit256 »

I ten anydesk funguje slusne, pouzival jsem to z virtualnich w7 nainstalovanych ve VirtualBoxu s w10 ktere bezely na applu v nejakem jejich virtualizacnim softu a fungovalu to bez problemu. Pokud si vzpominam, nic se nenastavovovalo, snad ani nebyla nutna instalace, jen jsem kamsi natukal nejake cislo.

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od markoni »

No ale ta vzdálená plocha je dostupná jen na WIN10 PRO a to nikdo s mých "klientů" nemá tady se to uvádí https://support.microsoft.com/cs-cz/win ... e636865e8c

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“