Stupňovitý vrták 4 ~ 32 mm

Vše o nekvalitním materiálu, výrobcích, zboží. Vyslovení vlastního názoru na cokoliv a v mezích slušnosti není nijak v rozporu se zákony této země ani Pravidly EB. Vše ostatní jde automaticky směr koš.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

Stupňovitý vrták 4 ~ 32 mm

#1 Příspěvek od PotPalo »

Stupňovitý vrták 4 ~ 32 mm z AliExpress za 5€. Lenže on nevŕtal ani len do plastu, kov som ani neskúšal. Pri bližšom pohľade je vidieť čo výrobca totálne posral. Ako môže niekto vo výrobe zbrúsiť nábežné hrany vrtáka?! :wand: A z oboch strán. To nepôjde ani nabrúsiť, to by som musel zobrať flexu a zbrúsiť dolu snáď 3 mm. Otázne je aké diery by to potom vŕtalo. Špička je tiež nejaká obúchaná. Odpad. Alebo pekné ťažítko. :down:
Přílohy
Skutočnosť. Nábežné hrany sú preč ešte z výroby. Z oboch strán.
Skutočnosť. Nábežné hrany sú preč ešte z výroby. Z oboch strán.
Obrázok z AliExpress
Obrázok z AliExpress
Skutočnosť. Dobúchaná špička, a to z oboch strán.
Skutočnosť. Dobúchaná špička, a to z oboch strán.

Uživatelský avatar
stefan31
Příspěvky: 1195
Registrován: 17 čer 2004, 02:00

#2 Příspěvek od stefan31 »

Možno raz ¾udia pochopia, že všetko z týchto webov je brak....

Stefan31

petrfilipi
Příspěvky: 2551
Registrován: 13 zář 2005, 02:00

#3 Příspěvek od petrfilipi »

Špičku nabrousíš a řeznou hrtanu musíš vyrobit novou (pokud to nemají nějak kalené).
Jde o to, zdali se to u tak levného vrtáků vyplatí. V Lidlu je sada 3 kusů za 150Kč. Se zárukou.

Ale nemyslím si, že " ... všetko z týchto webov je brak.". Viděl bych to tak, že tento nepovedený vrták mohl sjet ze stejné výrobní linky jako vrták z Lidlu. Jen se při jeho výrobě něco nepovedlo.

PF

Uživatelský avatar
Ondra2
Příspěvky: 530
Registrován: 19 bře 2014, 01:00

#4 Příspěvek od Ondra2 »

Ta sada z Lidlu fachá, dal jsem tím i trojku plech. Tedy při poctivém chlazení a trvalo to, ale daly to.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#5 Příspěvek od p32 »

Ta sada z Lídlu je to samé, co z Číny.

Uživatelský avatar
sr71
Příspěvky: 2401
Registrován: 10 dub 2004, 02:00
Bydliště: severovýchodní èechy

#6 Příspěvek od sr71 »

já mám dva podobné taky z aliexpresu a zatím fungují dobøe, vrtal jsem s tím i do tenkého nerezového plechu

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#7 Příspěvek od sinclair »

stefan31 to napsal za mě.
Vyplatí se Vám to? Stojí to za ty prachy, za to nasírání, zkažený den i tu číňanovu radost, že mohl oškubat další, úplně blbou východoevropskou kavku, kurwa?
Z deseti nákupů dostat třeba pětkrát šmejd, byť za dva dolary zásilka? To se fakt vyplatí?
Vždyť ten Aliexpres a jemu podobný kšefty, co nabízejí svářecí invertory za litr, nejsou nic jiného, než účelový prodej naleštěného, totálně podřadného šrotu evropským a americkým hejlům, co se na ten naleštěný šrot nachytají hlavně kvůli nízké ceně.
A pak se, jak malí kokoti z Mongolska, chodíte vyplakávat sem, jak Vás ten zkurwený číňan ojebal.
Ojebal ses sám a dobře Ti tak!
Chtěls vyjebat s hróózně vysokou cenou podobných vrtáků třeba od Boschů. Pro změnu číňan vyjebal s Tebou a ojebal Tě o prachy, který už neuvidíš. Stejně, jako už stotisíckrát předtím vyjebal se spoustou jiných podobných.
Furt jste nepoučitelní, horší jak ty malý děcka - furt na tu horkou plotnu šaháte znova a znova. Na rozdíl od toho soplivého děcka, co si šáhne jenom jednou. A příště, až zase půjde okolo plotny, tak si rychle vzpomene, jak ten první puchýř bolel a jak dlouho se hojil.
Nebo to je nějaká nová S-M technika? Nechávat se za své prachy ojebat šikmookým hajzlem a pak pičovat?
Rozdíl je v tom, že ten vrták od Boschů je sice drahý, ale vrtá dlouho a skvěle. Oproti těm přetaveným okapům, legovaným rejžovými šlupkami, vydrží ten Bosch fakt dost dlouho, je na něj záruka. A když se Ti na tom Boschu něco přece nezdá, můžeš jít a prodejci ho reklamovat.

Už se nemůžu dočkat, až všecka tahle šrotiště přijdou plamenně hájit agitátoři a rozsévači linků na rudý sračky.
Spíš ale kolaboranti s východním bolševikem, co jinak nemají jméno pro českého prezidenta a serou si tak do vlastní tlamy..
Naposledy upravil(a) sinclair dne 07 črc 2021, 10:04, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
stefan31
Příspěvky: 1195
Registrován: 17 čer 2004, 02:00

#8 Příspěvek od stefan31 »

... samozrejme aj lidlovky sú brak, za socíku sa to oznaèovalo II. , alebo III. akos￾. Vždy takýmto produktom nieèo chýbalo, aby mohli by￾ predávané ako I. akos￾ - aj ja som nakupoval v oboch obchodoch a zakaždým to bol vrak -nedostatok buï pri funkcii, alebo vzh¾ade ..... a na Ali mi raz pribali malé, takmer prázdne cievky smaltovaného drôtu a tak sa zbavovali odpadu ....

Stefan31

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od Hubert_79 »

sinclair píše:...svatá pravda...
Ale voni vědí, proč to dělají! Přece nebudou živit nějakého překupníka a ten Boš "stejně sjíždí ze stejné linky"...
Je to furt dokola.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#10 Příspěvek od bu2520 »

Problém nevidím v té kvalitě, ale v palicích lidí, kteří si i dnes nedokážou uvědomit, poměr své výplaty k tomu co vyrobí a naivně sní o levné výrobě v Číně. Na druhou stranu uvědomuji li si rizika, pak nemám co brečet a mám co jsem chtěl. Nakupuji v Číně pravidelně a jen zřídkakdy jsem zklamaný a daleko častěji příjemně překvapený. Protože si uvědomuji co kupuji a za kolik kupuji a pro jaké účely.
A krásné volání po starých dobrých časech, kdy byla záruka půl roku a oprav v záruční době bylo nepočítaně, až když se opravil všechen šlendrián z výroby, pak výrobek vydržel i dvacet let, ovšem pár servisů ten spotřebič vyžadoval. Tak že chtělo by to u některých osvěžit paměť :D

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#11 Příspěvek od sinclair »

Řeč a téma je stupňovitý vrták, vysokovoltovej výkoňáku.
Nikdo tu po ničem nevolá, ty tu něco takového vidíš?

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od PotPalo »

Tú LIDL šopu vidím prvý krát. Ako sa tam kupuje? LIDL je tu na každom kroku, tak keby sa to dalo osobne v niektorom kúpiť, bolo by fajn. Keď tam dám objednať, tak sa pripočíta poštovné a hneď som na cene 11 € za tri vrtáky, z ktorých využijem jeden. Keby mali jeden za 7€ tak ho kúpim u nás. Navyše keď som objednával, tak najlacnejší u nás som našiel za 30€.

A s tou reklamáciu je to tak, že zatiaľ sa mi lepšie dá reklamovať veci z Číny, než veci kúpené u nás v obchode. Na ali pošlem fotky, a reklamáciu uznajú, vrátia peniaze. Naši obchodníci sa naopak vyhovárajú, podozrievajú zákazníka že on to zničil (že zle vymenil žiarovku a podobné nezmysly), a nechávajú si 30 dní na rozmyslenie takže tam treba chodiť dva krát. A treba sa im vyhrážať s obchodnou inšpekciou.
Naposledy upravil(a) PotPalo dne 07 črc 2021, 10:50, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od workhard »

Komu se to nelíbí, tak ať tam nenakupuje, já jsem se zbožím tamodtud spokojený. Tak jasně, že když si někdo nakoupí 18650 Ultrafire 10 000mAh, tak tady pak brečí.
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od PotPalo »

Tiež mám celkom slušné veci kúpené z Číny a som spokojný. Pri tomto vrtáku to asi mal nejaký nedouk ručne nabrúsiť vo výrobe, ale nepochopil z ktorej strany a teda to namiesto nabrúsenia totálne otupil.

Už to mám vyreklamované, spor uznaný, vrátia mi peniaze. Predajcovi som nechal 1€, aby sa nepovedalo.
Naposledy upravil(a) PotPalo dne 07 črc 2021, 10:54, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#15 Příspěvek od Celeron »

Tak jsem měl asi kliku. Ty stupňový z Lidlu mám a žádnej problém, běžně s nima vrtám díry do oceloplech rozváděčů pro průchodky PG do plechu 0,8-1,2 mm. Před Lídlákama jsem měl Bosche a vrtalo se s ním úplně stejně. Bohužel mě spadl z několika metrů na beton a ulítly první dva stupně. Asi je to povrchově cementovaný a kalený, protože po přebroušení už špička nedržela ostří.
Odkud si Sinclaire myslíš, že je stavební železo, vingly a jekly? 69% na světě je Indie a Čína, nic jinýho u nás nekoupíš neb Europa hutnictví zavrhla jako fuj. Japonsko a Kanada se k nám skoro nevozí.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Odpovědět

Zpět na „"Čínský" a jiný šmejd“