Plyn od ČEZ prodej

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
milin
Příspěvky: 740
Registrován: 23 zář 2005, 02:00
Bydliště: SM

Plyn od ČEZ prodej

#1 Příspěvek od milin »

Dobrý den , mate někdo dodavatelé plynu ČEZ PRODEJ? Pořizují nové odběrné místo, a rozhoduji se na dodavateli . Elektrika je U ČEZ prodej . jak jste spokojení. dik

petrfilipi
Příspěvky: 2551
Registrován: 13 zář 2005, 02:00

#2 Příspěvek od petrfilipi »

Použij kalkulačku třeba na tzb.info.
Plyn nemám, u elektřiny tě zajímají jen 3 ceny:
Cena silové elektřiny za 1kWh ve VT
Cena silové elektřiny za 1kWh ve NT
Měsíční paušál

Distribuce je všude stejná.

PF

Uživatelský avatar
jardafiala
Příspěvky: 1414
Registrován: 20 čer 2010, 02:00
Bydliště: Česká Lípa

#3 Příspěvek od jardafiala »

Mám u ČEZ prodej elektriku i plyn, myslím, že nabídky jiných doavatelů se nebudou příliš lišit, takhle je to ujednoho doavatela a mám klid. Jenom poznámka - kamarád si nechal zavést eletrtický prou od ČEZu a chlěp plyn od plynařů, ti dělali scénky že to nejde, bude to trvat atd., od ČEZu to šlo ein, zwei (jedna, dvě) vše v jednom.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#4 Příspěvek od EKKAR »

Hlavně si dávej bacha na šmejdy typu "bochemyjaenerdžy", lákají na nízkou cenu, ale mají šílený smluvní podmínky a hlavně v nich obrovský sankce za odstoupení od smluv. Ale co si tady budu třepit prsty o klábosnici, každej si stejně nakonec vybere podle svýho - a pak skučí, že naletěl ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#5 Příspěvek od starecd »

EKKAR: doteď nebyl s bohemia žádný problém, několik let je v podstatě stálý odběr(s přeplatkem) u e.o.n se vždy doplácelo, ale to, co bohemia teď poslala je mi totálně nesrozumitelné(nejsem elektrikář), ceník si najděte na webu atd. a tlačí na to, že je výhodný a++ za velkoobchodní ceny, prý pro pružné reagovaní na tržní ceny, já to tak výhodné nevidím.
To, že v obchodních podmínkách mají vše v podstatně jednostranné oni můžou skoro vše a ty nic, změnit OP, tarify apd, to je určitě i u jiných dodavatelů. To znám z jiných případů a težko lze proti tomu něco udělat, přejdeš k jinému v daný čas jakoby výhodnějšímu a za nějaký čas je to ještě horší, vnější vlivy( burzy nelze) ovlivnit.

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od workhard »

No teď se jim nehodí fixace, protože ceny stoupají žeano, potřebujou produkt, co bude rychle reagovat na burzovní ceny ;)
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#7 Příspěvek od p32 »

starecd píše:EKKAR: doteď nebyl s bohemia žádný problém, několik let je v podstatě stálý odběr(s přeplatkem)
No, tak teď vám ty problémy začnou. Pokud má někdo s nimi dobré zkušenosti, tak prostě kecá.
https://ekonomickydenik.cz/rekordni-zdr ... ojnasobek/
Já jsem naštěstí jinde a už 2 měsíce mám zafixované vše do roku 2023.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#8 Příspěvek od p32 »

Naštěstí to mám opravdu zafixované a ne u té slavné firmy Písaříků.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/stov ... ici-175708

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#9 Příspěvek od EKKAR »

Ne nadarmo byla tahle "takyfirma" právoplatně označená několikerým soudním rozhodnutím za "energošmejda" - za svoje jednání právě na poli drobným písmem psanejch doplňkovejch ustanovení svejch smluv ... Jsou to stejný mrdky jako třeba investiční společnost "Skyline" (provozující známou letadlovou "hru" na investice) a jim podobný hajzlové ... Vsadit do kamene na samotky o chlebu a vodě jako ve středověku za Jeho Veličenstva krále Klacka I., nic jinýho na ně neplatí ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#10 Příspěvek od starecd »

petrfilipi: pěkné, ale kde máš daň a nějaké obchodní poplatky, regulační???????
a na tom "srovnávači" také nic není, vše končí tel. číslem a závěr je ti snad jasný

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“