MAXXO DT02 - nevypnutelné rádio

Vše o nekvalitním materiálu, výrobcích, zboží. Vyslovení vlastního názoru na cokoliv a v mezích slušnosti není nijak v rozporu se zákony této země ani Pravidly EB. Vše ostatní jde automaticky směr koš.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

MAXXO DT02 - nevypnutelné rádio

#1 Příspěvek od Artaban001 »

Vážení, existuje způsob, jak jde vypnout výše zmiňované rádio MAXXO DT02, který se kouslo takovým způsobem, že nereaguje ani na vypínání? - Dejme tomu, že jsem uvědomělý člověk a nechci porušit záruku, abych produkt rozšrouboval a odpojil a připojil baterii - Lithiovou nabíjecí 2,2Ah. Nejspíš jej hrající zabalím a odnesu na pobočku obchodního řetězce.. Stanice je tu tak silná, že stažení antény nemá na nic vliv.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#2 Příspěvek od rnbw »



Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#3 Příspěvek od Crifodo »

U rádia se to ještě dá vydržet. Větší junda bude, až se tento druh frikulínských návrhářů prosadí ve výrobě lokomotiv.

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#4 Příspěvek od Artaban001 »

Bohužel se to seklo tak, že to nereagovalo vůbec na nic - je pravdou, že ten "dvojhmat" jsem nezkoušel - nakonec jsem to vyřešil stejně tím šroubovákem, baterie je na konektor - Rádio bylo úspěšně vyreklamováno.

Uživatelský avatar
lesana87
Příspěvky: 3296
Registrován: 20 zář 2014, 02:00

#5 Příspěvek od lesana87 »

Ono bude asi stačit, až se do aut, místo současných jednočipů z doby kamenné, protlačí nejmodernější čipy Intel. To pak třeba za jízdy začne volant ovládat naklápění zrcátek a ovladač od zrcátek směr jízdy.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#6 Příspěvek od Sendyx »

A to vadí? Vždyť stačí zvenku otevřít levé zadní dveře a pořádně s nima bouchnout, pokud teda máte aktuální firmware :lol:
Curvetraceristé všech zemí spojte se!

Uživatelský avatar
DavidM
Příspěvky: 34
Registrován: 18 pro 2016, 01:00

#7 Příspěvek od DavidM »

Artaban001 píše:Vážení, existuje způsob, jak jde vypnout výše zmiňované rádio MAXXO DT02, který se kouslo takovým způsobem, že nereaguje ani na vypínání? - Dejme tomu, že jsem uvědomělý člověk a nechci porušit záruku, abych produkt rozšrouboval a odpojil a připojil baterii - Lithiovou nabíjecí 2,2Ah. Nejspíš jej hrající zabalím a odnesu na pobočku obchodního řetězce.. Stanice je tu tak silná, že stažení antény nemá na nic vliv.
Při jaké příležitosti se kouslo? Používám cca.rok jako internetové radio a Bluetooth a za ty peníze super.Jedno z mála které má v dané cenové kategorii linkový výstup.Je to sice Čína ale prodávaná i ve státech jako Ocean Digital WR-336N.Měl jsme půjčené podobné radio od Sencoru a peklo...

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#8 Příspěvek od Artaban001 »

Při přijmu dab rádia najednou přestalo reagovat na hlasitost a nešlo s tím nic dělat. To stačilo držet "vypínač" stisklý delší dobu, ale teď naposledy nepomohlo ani to. Ale vždy to dělalo při DAB

Uživatelský avatar
DavidM
Příspěvky: 34
Registrován: 18 pro 2016, 01:00

#9 Příspěvek od DavidM »

Artaban001 píše:Při přijmu dab rádia najednou přestalo reagovat na hlasitost a nešlo s tím nic dělat. To stačilo držet "vypínač" stisklý delší dobu, ale teď naposledy nepomohlo ani to. Ale vždy to dělalo při DAB
Asi nějaká chyba ve firmwaru.DAB jsem zkoušel,chodil ale nic poslouchatelného z moderní hudby tam není a nebude.
Internetové radia chodí bez problému.Zvuk super,kvalita výstupu za ty peníze také.Spokojenost.Navíc jak jsem psal nutně jsem chtěl line out.

Uživatelský avatar
sis2
Příspěvky: 1155
Registrován: 07 říj 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#10 Příspěvek od sis2 »

DavidM píše:Zvuk super,
Hmmm, pán je znalec...!

Uživatelský avatar
DavidM
Příspěvky: 34
Registrován: 18 pro 2016, 01:00

#11 Příspěvek od DavidM »

sis2 píše:
DavidM píše:Zvuk super,
Hmmm, pán je znalec...!
A někdo má zase problém pochopit psaný text co?
I přes repráček bude zvuk internetové radia lepší lež FM a skoro jistě lepší než DAB. A linkový výstup je čistý a ZVUK SUPER.
Takže znalče,co tam máš dál?

Odpovědět

Zpět na „"Čínský" a jiný šmejd“