D: základní desky SocketA (AMD)

NEKOMERČNÍ nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
warp
Příspěvky: 1063
Registrován: 23 zář 2004, 02:00
Bydliště: Praha-Sobín

D: základní desky SocketA (AMD)

#1 Příspěvek od warp »

Mám doma nìkolik (asi 6-8) základních desek se socketemA pro AMD, chipset vìtšinou VIA KT6xx, nìkteré mají i IDE RAID øadièe. Bohužel na nich chodí jen po WIN XP. Musím zase zredukovat prostory, mìl by nìkdo o nì zájem (asi je to opravdu pasé), jinak odvezu do šrotu. Ještì by byly nìjaké AGP grafiky (vìtšinou Radeon 9xxx). Pokud by nìkdo mìl zájem, upøesním.

Uživatelský avatar
PCmaniac99
Příspěvky: 749
Registrován: 07 úno 2008, 01:00
Bydliště: Jablonec nad Nisou

#2 Příspěvek od PCmaniac99 »

ja se tu snažil darovat AMD Athlon XP barton 3200+ na desce K7N2 Delta se vším celé kompletní funkční PC a nikdo ho nechtěl.. Už je někde v křemíkovém nebi - těch hodin u World of warcraft a counter striku, starcraftu a mnoha dalších her... těch LAN party co se mnou zažil... budíž mi v křemíkovém nebi hezky..

Uživatelský avatar
warp
Příspěvky: 1063
Registrován: 23 zář 2004, 02:00
Bydliště: Praha-Sobín

#3 Příspěvek od warp »

Pøíští týden tedy pùjde asi 6 desek a ostatního do èerveného kontejneru, zatím nechám si jen 3 nejlepší.

Uživatelský avatar
warp
Příspěvky: 1063
Registrován: 23 zář 2004, 02:00
Bydliště: Praha-Sobín

#4 Příspěvek od warp »

Ještì tu mám øadu starých notebookù, hlavnì ACER typu Celeron M (napø. nìco z øady 2000 - 23xx) ale i jiné. Seznam kdyžtak zveøejním. Termín likvidace zaèátkem roku 22

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Hubert_79 »

Kdybys vyhrabal notes s PII nebo PIII, to by byla jiná. Ale nějaký Celerony :lol:
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#6 Příspěvek od Kremik »

Kdybys nebyl tak daleko, tak bych zájem měl, ale cestu tam teď nemám.

The_P
Příspěvky: 51
Registrován: 17 říj 2006, 02:00

#7 Příspěvek od The_P »

Zdravim, asi bych mel o ty desky a klidne i grafiky zajem, pokud nabidka stale plati. Stavim si postupne ruzne generace PC na kterych jsem vyrustal/pracoval a tahle generace tam patri taky. Par desek se SocketemA a nejaky Athlon XP 2500+ tu mam ale nejsou to desky moc valne kvality, takze by se mi to hodilo a co bych nevyuzil bych pripadne zas poslal nekam dal ;)

Jsem z Rep, takze to mam do Sobina za rohem ;)

Uživatelský avatar
warp
Příspěvky: 1063
Registrován: 23 zář 2004, 02:00
Bydliště: Praha-Sobín

#8 Příspěvek od warp »

OT: nevím jak dát foto do SZ, dám tudíž sem (kdyžtak moderátor upraví) pro už. proline
Přílohy
FS D1107
FS D1107
MSI MS-6140
MSI MS-6140

Odpovědět

Zpět na „Nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů“