MOLPIR

Manuály, rady a návody z oboru zabezpečovací techniky a elektrické zabezpečovací signalizace (EZS)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
DELONG
Příspěvky: 1361
Registrován: 16 dub 2006, 02:00
Bydliště: SVK

MOLPIR

#1 Příspěvek od DELONG »

Zdravim priatelia.Moj priatel ma poziadal kedze si kupil auto z bazaru ,aby som mu skontroloval alarm.
Zistil som ze autoalarm MOLPIR M-A02-RC bol namontovany v nejakom servise ale mu pripojili len zabezpecenie prednych dveri a nic viac.Vcelku vydareny servis.Kedze ten alarm ma iste viac sposobov ako pripojit kapoty, zadne dvere, popripade nieco blokovat som sa rozhodol ze mu auto zabezpecim ovela lepsie.Kedze s centralnej jednotky ostalo viac vodicov nezapojenych rad by som ich popripajal.Ale nemam k tomuto autoalarmu schemu zapojenia.Preto vas prosim ak niekto ma montaznu schemu zapojenia tohto autoalarmu ci by my ju neposkytol.Takto musim patrat po vodicoch a skusat zapojenie ,co je dost narocna praca na cas.Alebo aj nejake skusenosti s tymto autoalarmom MOLPIR ak niekto ma rad si precitam nazor.Ide my o to ci to ma vobec vyznam dat to do povedneho stavu tak ako to mal urobit servis ktori alarm montoval alebo kupit nieco ine aj so schemou zapojenia do vozidla.Dakujem.

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#2 Příspěvek od Raptor181 »

K alarmu ti mozem povedat len to, ze to je stary alarm, a schemu ti v servise nedaju. Pouzivaju alarmy znacky DEFA.
Radsej by som to vymenil za iny alarm, aj z dovodu viacerych dialkovych ovladacov.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
DELONG
Příspěvky: 1361
Registrován: 16 dub 2006, 02:00
Bydliště: SVK

Dakujem

#3 Příspěvek od DELONG »

ti RAPTOR aspon mam v tom jasno.Ja som si tiez myslel ze je to lepsie vymenit za nieco lepsie aj zo schemou zapojenia do vozidla.Len sa cudujem ze pri montazi tochto autoalarmu zapojili len dvoje dvere a nic ine hoci tych vodicov z autoalarmu je viac.Urcite neviuzili vsetky moznosti.

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#4 Příspěvek od Raptor181 »

Za malo...Je to uplne normalne ze servis alebo montazne stredisko nezapoji uplne vsetko. Urobia to rychlo a aby isli zakladne veci. Nahana ich cas.

PS: Raz som sa bavil s jednym technikom a povedal mi ze oni namontuju alarm do auta za 3 hodiny a 30 minut. Ja to beriem, ale potom kde je kvalita a odskusanie? Videl som uz par takych alarmov z velkych firiem.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
octavio
Příspěvky: 67
Registrován: 25 úno 2007, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#5 Příspěvek od octavio »

Montáž + kvalitné otestovanie alarmu.... takých 5-6 hodín... 8-)
:-) :-) :-) :svolat: autoelektronika :hool:

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#6 Příspěvek od Raptor181 »

octavio píše:Montáž + kvalitné otestovanie alarmu.... takých 5-6 hodín... 8-)
Presne tak... 8-)
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
octavio
Příspěvky: 67
Registrován: 25 úno 2007, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#7 Příspěvek od octavio »

Raptor181 píše:
octavio píše:Montáž + kvalitné otestovanie alarmu.... takých 5-6 hodín... 8-)
Presne tak... 8-)
Šak vravím..... :marlboro:
:-) :-) :-) :svolat: autoelektronika :hool:

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečovací technika“