jaký doporučíte typ psychokurzu.

Příspěvky, které svou "duchaplností" přesahují možnosti toho fóra.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

jaký doporučíte typ psychokurzu.

#1 Příspěvek od radioelectrum »

Postupem času je ve vedoucích pozicích stále více mladých co si myslí že vše ví. Takový ten blbec (bc) magor (mgr) jistě znáte ze svého okolí taky někoho takového. V práci chce vše aby se dělalo podle něj, na jeden můj dotaz v čem je lepší zppůsob provedení který on navrhuje mi řekl že to bude tak protože on to tak chce. Zadá nám jednu práci, když ji děláme tak zadá další, potom nás odvelí na třetí a když děláme tu třetí tak chce vědět jakto že není ta první hotová neboť ta musí být nejdříve. Pošle 3 lidi něco dělat a za hodinu mu vadí že na tom děláme 3 nebo pošle jednoho a potom řve že to máme dělat všici protože to musí být udělané hned.

Ja bilancuji svůj život tak si uvědomuji že to co jsem si myslel až donedávna že více vědomostí a více šikovnosti znamená větší možnost získat lepší práci je největší omyl v mém životě. Nejbohatší je spolužák ze základky kterou prolezl ze 4, ale uměl každého ukecat, spolužák ze střední co vůbec nerozuměl matematice, co obkresloval rysy a domácí úkoly z Fyziky ode mne je vysoce postavený manařer v jedné bance. Říkat si že kdybych se dotal někam do výzkumu tak bych poslunul lidstvo mílovými kroky dopředu je taky oničem, musím si přiznat že žiji ve společnosti kde vládnou psychopati a peníze a já se této době musím přizpůsobit a zvládat ji.

Jaký poradíte kurz psychologie pro práci s těmito jedinci ?
Na netu je spousta kurzů pro vedoucí, ale nemohu najít žádný pro běžné podřízené pracovníky, něco jako jak vyjít s nadřízenými, nebo jak se stát oblíbený u vedoucího.

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od jezevec »

Můžu jenom žasnout, ale už se přestávám divit...

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Hubert_79 »

Jak se stát oblíbeným u vedoucího? Donášet a lézt do řiti. Umět prodat výsledky práce.
Obávám se, že tady není proč chodit do kurzu. Změň práci, jdi dělat něco triviálního, třeba popeláře. Tam bude šéf rád, že jsi vůbec přišel do práce a ještě střízlivý.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#4 Příspěvek od ok1hga »

zkus si prostudovat tohle

Uživatelský avatar
makak
Příspěvky: 455
Registrován: 28 črc 2019, 02:00

#5 Příspěvek od makak »

Není to přímo kurz, ale užitečné informace by se mohly nalézt:
https://www.kosmas.cz/knihy/276432/soci ... sychopati/

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#6 Příspěvek od konosuke »

žádný. nic to neřeší, neživotaschopný systém se zhroutí sám, uvidíš...
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#7 Příspěvek od mi-ro »

Já jsem sice podřízený ale budu to nakonec JÁ kdo se rozhodne, zda bude pod takovým ušatým egem dělat. A když odejde víc lidí, management vycítí, kde je problém.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Hubert_79 »

mi-ro píše:A když odejde víc lidí, management vycítí, kde je problém.
:rofl:
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#9 Příspěvek od ok1hga »

mi-ro píše:A když odejde víc lidí, management vycítí, kde je problém.
tak to nefunguje, bohužel . . .
sám jsem to zažil . . .

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#10 Příspěvek od Celeron »

mi-ro píše:Já jsem sice podřízený ale budu to nakonec JÁ kdo se rozhodne, zda bude pod takovým ušatým egem dělat. A když odejde víc lidí, management vycítí, kde je problém.
Jak o tomhle můžeš něco vědět a psát a zrovna Ty, když už jseš asi 30 let sám sobě šéfem :?: :roll: :lol:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#11 Příspěvek od ZVUK2000 »

Asi je ženatý :oops:

Uživatelský avatar
Ivan_01
Příspěvky: 768
Registrován: 15 zář 2018, 02:00
Bydliště: BB SK

#12 Příspěvek od Ivan_01 »

drž sa hesla: pošli každého do <> skôr, než ťa stihne nasrať

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#13 Příspěvek od kejki »

:lol:
Co je to za firmu, že tam 🤐 nepošlou hromadně do pr...?
Na někoho zabere Neurol, že se stane členem klubu "je mi to jedno" ale je to návykové a huntovat si zdraví kvůli blbosti druhých? Já jsem takhle změnil pokyny na šířku rukávů kvůli jinému materiálu a hned chtěli napsat na šablonu co platí a s datumem a podpisem, protože doteď to bylo jinak. A že se červená sráží jinak, to už vůbec nepobrali...

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#14 Příspěvek od EKKAR »

Z pohledu normovače a plánovače, pokud změníš výchozí technologický podmínky pro nějakej výrobek z důvody použití jinýho materiálu s jinou aspoň jednou základní vlastností - třeba právě tou srážlivostí jiný barvy textilu, tak vytváříš novou technologii na jinej výrobek. Máme to tak v práci, každá barva se dělá na jinou technologii, i když mašina je shodná a výslednej tvar/rozměry výrobku taky, tak protože se toho musí dosáhnout odlišným technologickým postupem už třeba jen o jednu jedinou teplotu, tak je to jiná technologie a musí se to evidovat extra - podotýkám, fabrika má certifikaci na V.D.A. 6 a ISO9004, takže evidovanej extra a dalších 10 let archivovanej musí bejt každej prd. Ty certifikační požadavky to prostě chtějí a má to i svoje opodstatnění. Ale dotaz není o smyslu/nesmyslu takovýho požadavku, dotaz je na schopnost přežít pod vedením blba, kterej si myslí, že vylízal Šalalmounovo kadibudku a tím pádem že může všecko. Jednou z cest jak takový hovádko dohnat do blázince nebo i k sebevraždě (aspoň k morální) je tvrdě vyžadovat zadávání veškerejch úkolů v písemný formě. Prostě ať nejdřív ten blbeček sám podepíše ty bláboly, ukládat si je a když jich bude dostatek, nechat takovou dokundamentaci patřičným způsobem "uniknout" nejlíp směrem k nadřízený osobě takovýho hovada. Dost často to vede k velice rychlý organizační změně ve vedení ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#15 Příspěvek od BOBOBO »

Přesně , manegement najme po odejdutí vlastních odborníků jinou firmu . Tak to funguje . Už sem starej a tak si všímám . No a o dráždivých věcech jentak s někým nemluvím . I na nynějším pracovišti již vím , kdo donáší . Ale mám to za pár , tak to neřeším a švejkuju . Právě , chci mít klid .

Odpovědět

Zpět na „Hvjezdná pjechota“