Ikonka překládače ve vyhledávači Google Chrome zmizla

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

Ikonka překládače ve vyhledávači Google Chrome zmizla

#1 Příspěvek od otakarv »

Zdravím všechny. Mám menší problém a marně se jej snažím vyřešit. V notebooku používám prohlížeč Google Chrome, OS Windows 7/64bit. Ještě ráno jsem měl v okně vyhledávače na pravé straně ikonku překládače (translator) takže když jsem otevřel nějakou cizojazyčnou stránku tak mi jí hned přeložilo (měl jsem nastavený překlad z angličtiny do češtiny automaticky z jiného jazyka stačilo pouze kliknout na "přeložit"). Nyní tam však místo ní je ikonka "Sdílet tuto stránku" a já nevím zda jsem někde omylem na něco kliknul nebo z jakého důvodu se mi to změnilo.
Můžete mi prosím někdo poradit nebo to nějak mi vysvětlit jak to mám dát naspět (pokud to ovšem vůbec jde, pokud nezasáhla nějaká vyšší moc :? ).
Přílohy
Místo ikonky "Překládač" naskočila ikonka "Sdílet tuto stránku".
Místo ikonky "Překládač" naskočila ikonka "Sdílet tuto stránku".

Uživatelský avatar
Dikobraz
Příspěvky: 910
Registrován: 17 říj 2004, 02:00
Bydliště: Ostrava

#2 Příspěvek od Dikobraz »

Zdravím, stalo se to po aktualizaci chromajzla. Já mám na sedmičkách to samé. Ještě se chvástali, že prý vylepšení.

Uživatelský avatar
teufel
Příspěvky: 355
Registrován: 09 úno 2017, 01:00
Bydliště: Na dohled od Spolany

#3 Příspěvek od teufel »

Stačí kamkoli do textu kliknout pravým myšítkem a v kontextovém menu vybrat "Přeložit do jazyka čeština". Používal jsem to i dříve, je to snažší než klikat na mrňavou ikonku.

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#4 Příspěvek od ok1hga »

teufel píše: je to snažší než klikat na mrňavou ikonku.
jo, ale musíš vědět kde ta volba je . . .

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od otakarv »

teufel, děkuji Ti za návod, funguje to. No hold se musím zase zvyknout na jiný způsob díky jejich aktualizacím. :wink:

Uživatelský avatar
passion
Příspěvky: 890
Registrován: 22 črc 2005, 02:00
Bydliště: Žilina

#6 Příspěvek od passion »

Mne tam tú ikonu pri rôznych cudzojazyčných stránkach raz ponúkne raz nie. Neviem algoritmus prečo je tomu tak. Ale pravé tlačítko myši s ponukou preložiť do jazyka slovenčina v stránke zafungovalo vždy. A niekedy ak tam nie je ikona, tak po tlačítku obnoviť sa objavila. Ale nie vždy.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#7 Příspěvek od termit256 »

Ja to tam mam porad, i tady na bastlirne. Ale taky nechapu proc to tam nedaji natvrdo. Plus jeste ikonku pro zobrazeni puvodni stranky. Misto toho se mi tam ted objevila k nicemu nepouzitelna pitomost "sdilet tuto stranku"

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“