Jakou TV s klasickou obravkou

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Mourek
Příspěvky: 1285
Registrován: 17 zář 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od Mourek »

Crifodo píše:většina moderních současných TV má víc takových moderností a současností, přičemž většina uživatelů a řekl bych i dost těch hošíků co to prodávají nemají moc přesnou představu co je k čemu.

Co mě ale nejvíc uvrhlo do duševního zmatku, že několik mých známých kteří si pořídili TV s 16:9 mají trvale nastaven režim roztažení 4:3 na 16:9 a dívají se na všechno kruhové ve tvaru rozšlápnutýho lívance 8O :twisted:
hlavně xichty zblízka (Volana Joldána) jsou pak šílené.
a když tuto šílenost vidím v hospodě, hlavně fotbal s rozšlápnutým míčem ,ztratím chuť na pivo a jdu ke staré dobré Color 110

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#17 Příspěvek od robo »

Tak jsem se byl podivat na GoGENa. A jak jsem predpokladal 100Hz hruza. A nejenom GoGEN. 100Hz vazne nechci. Takze jedine 50Hz. Zatim mam Samsunga uh. 55. Obrazek jak vino. Az jsem prekvapen co Samsung vytvoril. Je to bedna tak 6 let. Ale ta ostrost, cistota barev. zadne dychani pri zmene obrazu, v rozich je ostrost obrazu jak ve stredu. Bile sceny jsou opravdu bile. Barva se nerozpiji. Ovladani pres ovkladac je primo, ne menu. obraz nastaveni,..... A klasicka obrazovka. Kdyz budu hledat tv s timto obrazem ale 72 a k tomu PIP,PAP..... tak se pekne zapotim nez neco najdu. Ono je problem rozdilnost signalu tady a v obchodech. A tam to je od des a hruza az po digital. Jedinym voditkem je srovnani s nekolika TV hned vedle. A trocha fantazije, jak to pojede doma. Mimochodem ten Samsung je CK 531SAT.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#18 Příspěvek od Crifodo »

robo píše: Bile sceny jsou opravdu bile..
jako by mi to něco připomínalo :lol:

Petru Uhlovi by se naopak tahle věta nelíbila.
Teď ještě otázka programové náplně, co když zjistíš, že nejlepší TV je žádná TV...

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#19 Příspěvek od robo »

Bila je opradu bila. Praci prasek Arijec :D

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#20 Příspěvek od robo »

Tak jsem se rozhodl pro OVP CTV 2958 RF SLIM PIP S. Snad jsem neudelal chybu. V utery by ji meli privezt. Tak uvidim.

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#21 Příspěvek od kozoka »

OVP CTV 2958 RF SLIM já bych řek že je v tom Beko. Ale to bud spíš vědět kondík to je expert na OVP.

Uživatelský avatar
jano2
Příspěvky: 1748
Registrován: 28 pro 2006, 01:00
Bydliště: Orava,sever

#22 Příspěvek od jano2 »

Kondik a Robosand,no myslim že OVP ,nie je zly vyber i ked ,ako vela značiek sa
v poslednej dobe...?
Malo toho viem,radšej sa spytam.

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#23 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 12 lis 2017, 18:41, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#24 Příspěvek od kozoka »


Uživatelský avatar
stephunk
Příspěvky: 395
Registrován: 19 lis 2006, 01:00
Bydliště: Žilina

#25 Příspěvek od stephunk »

po údere blesku odišiel mi každý prístroj v domácnosti čo má tuner a bol pripojený ku káblovému rozvodu, tj TV OVP cvt207 ktorý slúžil 11 rokov a mal som ho fakt rád. Nastala starosť čo miesto neho, nasrdil som sa, peňazí niet, vrazil som ich zbytok do Philipsa 32pw8651. Absolútna spokojnosť, obraz z TV bude priemerný stále ale veľmi sa mi páči prehrávanie videa z DVD-jako lusk.
Jediné negatívum?Hmotnosť a nemožnosť hrať sa sám s umiestnením telky v miestnosti.
Ďalšia vec, vnútri je dvojitá dióda DVM1500 ktorá sa zle zháňa...snáď ju nebudem musieť tak skoro vymeniť :wink:

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#26 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 12 lis 2017, 18:40, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#27 Příspěvek od kozoka »

kondik píše:Philips tiez nie je zla volba, ale taktiez maju "zaujimave" muchy. (spominane CTV207 chodia doteraz, sem tam mensia chyba, takze opravitelne - pozeratelne).
nejenom mochy ale ty obrazovky to je masařka..

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#28 Příspěvek od kozoka »

stephunk píše:po údere blesku odišiel mi každý prístroj v domácnosti čo má tuner a bol pripojený ku káblovému rozvodu, tj TV OVP cvt207 ktorý slúžil 11 rokov a mal som ho fakt rád. Nastala starosť čo miesto neho, nasrdil som sa, peňazí niet, vrazil som ich zbytok do Philipsa 32pw8651. Absolútna spokojnosť, obraz z TV bude priemerný stále ale veľmi sa mi páči prehrávanie videa z DVD-jako lusk.
Jediné negatívum?Hmotnosť a nemožnosť hrať sa sám s umiestnením telky v miestnosti.
Ďalšia vec, vnútri je dvojitá dióda DVM1500 ktorá sa zle zháňa...snáď ju nebudem musieť tak skoro vymeniť :wink:
lPříjit o 11let fukční starou dobře hrajícoi Oravu urojil bych slzu :( :(

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#29 Příspěvek od robo »

Takze uz ji privezli. Je to OVP CTV 2958 RF SLIM PIP S. Pri usporadavani programu me obcas telka nereagovala na prikaz z DO. Uz jsem se lekl ze se to nejak seka.Treba jak menu u nekterych telefonu. :o A chyba. Baterky ktere byli u toho jsou po smrti. Dal jsem nove a je to gut. Co me trosku stve, tak kdyz chci nastavit barva, jas, kontrast tak k tomu slouzi jedno tl. A pak tl. +nebo-. Jenze treba jas tam zustane cca 1-2sekundy. A nez prehodim palec na +nebo- tak je funkce pric. Jeste je jedna moznost to nastavit pres menu. Ale tady to nastaveni zustane i pri prepnuti na jiny program. Coz pri prvni variante to je jen do prepnuti. .
Obraz, zvuk bez problemu. Rekl bych ze obraz je velmi dobry. Samozrejmne je to ovlivneno druhe poradu, jak byl natocen atd.Jsem zvedav jaky nazor budu mit za nejaky cas. Az odhalim pripadne chybky, treba v obraze.

Uživatelský avatar
gumickar
Příspěvky: 488
Registrován: 22 srp 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#30 Příspěvek od gumickar »

Teda já nestačím čumět, jaký mají lidi názor na 50Hz a 100Hz. Když JVC začalo vyrábět 75Hz, tak se to přešlo. Samozřejmě každý oko ji jinačí. 100Hz oproti 50Hz má jednoznačnou výhodu v pohybujících scénách. To není dojem, nebo tak, to je prostě technický fakt. CRT obrazovku bych v součastné době už moc nedoporučil, jelikož metoda výrobců lehčí=lepší vede k častým nepěknostem v obrazu. Jinak co se týče mýho názoru, tak je uplně jedno, jestli 50Hz, nebo 100Hz, protože normální člověk, když kouká na pořad, stejně mu se za chvilku jedno, jestli je to onaký, či takový, protože žere obsah, ne výsledek.

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“